LSPA rīkotie semināri

LSPA AICINA SPORTA SKOLOTĀJUS UN TRENERUS UZ SEMINĀRU “VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS PAAUGSTINĀŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM”

Drukāt

sdfgh6.decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks seminārs sporta speciālistiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības paaugstināšana ar svarbumbu sporta līdzekļiem”. Pieteikšanās semināram līdz 2.decembrim.

Lasīt tālāk...
 

VAIRĀK NEKĀ 200 INTERESENTI APMEKLĒ SPORTA FIZIOTERAPIJAS SEMINĀRU LSPA

Drukāt

TeipsVairāk nekā 200 fizioterapijas profesionāļi un topošie speciālisti, sestdien - 2.novembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) apmeklēja Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupas rīkoto semināru „Ceļa locītavas rehabilitācija pēc krustenisko saišu rekonstrukcijas sporta praksē”.

Lasīt tālāk...
 

25.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS SEMINĀRS „SPORTA KAPELĀNU DARBS LATVIJĀ UN LIELBRITĀNIJĀ”

Drukāt

KrustsŠo piektdien - 25.oktobrī, visi interesenti aicināti apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru  "Sporta kapelānu darbs Latvijā un Lielbritānijā", kas notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), pulksten 15:00, 226.auditorijā. Semināru vadīs  biedrības "Sporta kapelānu serviss" dibinātājs un kapelānu darbības aizsācējs Latvijā Pēteris TERVITS un LSPA absolvente Nataļja PEĻEPECA, kura septembrī piedalījās Lielbritānijas kapelānu gadskārtējā konferencē.

Lasīt tālāk...
 

1.JŪNIJĀ LSPA FIZIOTERAPIJAS NODAĻA RĪKO SEMINĀRU „FIZIOTERAPIJA SPORTA PRAKSĒ”

Drukāt

MuguraSestdien – 1.jūnijā, LSPA Fizioterapijas nodaļa un Latvijas Fizioterapijas asociācijas Sporta fizioterapijas apakšgrupa Akadēmijas  telpās rīko semināru „Fizioterapija sporta praksē”. Seminārs domāts fizioterapijas studentiem un praktizējošiem fizioterapeitiem.

Lasīt tālāk...
 

28.MAIJĀ TRENERIEM IESPĒJA APMEKLĒT SEMINĀRU „EMOCIONĀLĀS INTELIĢENCES UN PAŠKONTROLES NOZĪME TRENERA DARBĀ”

Drukāt

Treneris28.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedāvā treneriem apmeklēt profesionālās pilnveides semināru ”Emocionālās inteliģences un paškontroles nozīme trenera darbā” (8.ak. st.), kuru vadīs lektore Mg. Psych. Jurita Smiltiņa.

Seminārs notiks 2013. gada 28. maijā, no pulksten 11:00 līdz 17:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.st., 205.telpā.

Lasīt tālāk...
 

Seminārs sporta speciālistiem 2013. gada 23. aprīlī

Drukāt

seminars

Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” apakšprojekts Nr.1.4-2/5623 „Pētniecības sekmēšana sporta psiholoģijā Latvijā kā potenciāls cilvēka kapitāla attīstībā”.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Jums piedāvā iespēju pilnveidot savas profesionālās kompetences projekta ietvaros organizētajā sporta speciālistiem paredzētajā seminārā „Sporta psiholoģijas devums panākumu uzlabošanā sportā” (labās prakses piemēri orientēšanās sportā). Semināru vadīs Bernes Universitātes Sporta zinātnes institūta profesors Rolands Seilers. Semināra tēmas ietvaros tiks pievērsta uzmanība dažāda vecuma sportistu sasniegumu profilam un panākumu uzlabošanas iespējām; treneru, izlases treneru un izlases līmeņa sportistu savstarpējai sadarbībai; motivācijas problēmu risināšanai sportistiem pēc 16 gadu vecuma un citiem ar sportistu panākumu uzlabošanu saistītiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 

SEMINĀRS DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SACENSĪBAS DARBĪBA UN TIESĀŠANA 2013. gada 9.februārī

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Rīga, Brīvības gatve 333, 250.auditorija.

Laiks

Paredzētā darbība

9:00-10:00

Reģistrācija.

10:00–11:20

Teorētiskā nodarbība.

Dr.paed., Sergejs SAULĪTE. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docents.
Sporta sacensību raksturojums. Sacensību veidi. Sportistu sacensības darbības struktūra. Sacensību darbības analīze.

11:30-12:50

Teorētiskā nodarbība.

Dr.paed., Sergejs SAULĪTE. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docents.
Divcīņas sporta veidu tiesāšanas sistēma. Tiesnesis kā vērtētājs. Tiesāšanas ētikas kodekss.

12:50-13:20

Pārtraukums

13:20-14:40

Praktiski metodiskā nodarbība.

Jurijs JERŠOVS. Latvijas Taekwon-do ITF asociācija.
Starptautiskās A kategorijas tiesnesis, 5.dans.
Cīņas „MATSOGI” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence.

14:50-16:10

Praktiski metodiskā nodarbība.

Jurijs JERŠOVS. Latvijas Taekwon-do ITF asociācija.
Starptautiskās A kategorijas tiesnesis, 5.dans.
Formālo vingrinājumu „TUL” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence.

16:10-16:30

Apliecību izsniegšana.

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Taekwon-do ITF asociāciju.

Laiks un vieta: 2013. gada 9.februāris, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 250.auditorija.

Lasīt tālāk...
 

TRENERU SEMINĀRS DARBSPĒJU UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI AR SVARBUMBU SPORTA ELEMENTIEM

Drukāt

2012. gada 7. decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika treneru seminārs, kuru organizēja LSPA Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju. Semināra laikā varēja iegūt informāciju par sacensību un speciāli sagatavojošo vingrinājumu ar svarbumbām tehniskā izpildījuma pamatiem un mācīšanas metodiku, par fizisko darbspēju, vispārējās sagatavotības paaugstināšanas un fitnesa vingrinājumiem ar svarbumbām, par sporta treniņa pamatprincipiem ar svarbumbām, par fiziskajām darbspējām un funkcionālo sagatavotību zinātnisko pētījumu skatījumā, par muskuļu funkcionālo diagnostiku laboratorijas apstākļos.

Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības bija paredzētas dažādu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar fiziskās sagatavotības paaugstināšanu. Seminārā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieku no dažādiem sporta veidiem (airēšana, brīvā cīņa, svarbumbu celšana, spēka trīscīņa, tekvondo, fitness, hokejs, armvrestlings, bodibildings, basketbols, peldēšana, bokss, džudo, sambo, futbols, volejbols, vieglatlētika, regbijs, kikbokss).

Lasīt tālāk...
 

TRENERU SEMINĀRS "DARBSPĒJU UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS ASPEKTI AR SVARBUMBU SPORTA ELEMENTIEM" 2012. gada 7. decembrī

Drukāt

SEMINĀRA  PROGRAMMA

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju.

Laiks un vieta: 2012. gada 7. decembris, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 150 auditorija. 

Dalībnieki: Teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas dažādu sporta veidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, sporta pedagogiem, studentiem un visiem interesentiem, kas ir saistīti ar fiziskās sagatavotības paaugstināšanu.

Mērķis: Papildināt semināra dalībniekus ar teorētiskām un praktiskām zināšanām fizisko darbspēju paaugstināšanā pielietojot svarbumbu celšanas sporta līdzekļus un elementus. Sniegt mūsdienu treniņu procesa pilnveidošanas aktuālāko un jaunāko informāciju. 

Rezultāts: Semināra beigās dalībnieki saņems 8 stundu LSPA Profesionālās pilnveides centra kvalifikācijas paaugstināšanas sertifikātu, kurš akceptēts biedrībā „Latvijas Sporta federāciju padome” treneru sertifikācijas procesā!

Pieteikšanās: semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu no 2012. gada 1.novembra līdz 2012. gada 26. novembrim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; pārstāvētā organizācija; amats; sporta veids; telefons, e-pasts.

Dalības maksa: 10 Ls. LSCA (Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas) biedriem 5 Ls. LSPA docētājiem un studentiem 3 Ls. Visiem dalībniekiem 7. decembrī reģistrējoties obligāti jāuzrada dalības apmaksas kvīti vai internetbankas izdruku, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

Lasīt tālāk...
 

TAEKWON-DO TEHNISKAIS SEMINĀRS AR MEISTARU JERZI JEDUTU (7.DANS) 2012.gada 20.oktobrī

Drukāt

Taekvondo_sem20.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika seminārs, kuru vadīja Eiropas Taekwon-do federācijas tehniskais direktors un ģenerālsekretārs Meistars Jerzi Jeduts (7.dans).

 

Meistars Jeduts ir daudzu pasaules un Eiropas čempionu treneris, tai skaitā 18-kārtējā Eiropas un 7-kārtējā pasaules čempiona Jaroslava Suskas (6.dans) treneris. Meistars Jeduts trenēja pirmo Korejas Taekwon-do izlases komandu.

 

Seminārā dalībnieki tika iepazīstināti ar netradicionāliem un specifiskiem taekvondo spēka, ātruma un koordinācijas vingrinājumiem, spēlēm un rotaļām, kas attīsta ne tikai fiziskās īpašības, bet arī radošo un operatīvo domāšanu, roku un kāju sitienu tehniku un mācīšanas metodiku. Seminārā piedalījās dažāda meistarības līmeņa bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri ar ieinteresētību un atdevi mācījās un pilnveidoja savas prasmes.

Seminārā bija iespēja piedalīties arī citu sporta veidu treneriem un audzēkņiem. Boksa, kikboksa un pat hokeja treneri izsaka pateicību par interesantu un vērtīgu semināra saturu un tā  pasniegšanu.

 

Semināra programmas otrajā dienā, 21.oktobrī, Biznesa augstskolā „Turība” piedalījās tikai sarkanās un melnās jostas I-V dana īpašnieki. Semināra beigās 4 instruktori lika eksāmenu uz III danu.

Pēc 2 stundu gara eksāmena III danu ieguva Tatjana Novosjolova, Deniss Tokarevs („C” kategorijas tekvondo treneris), Aleksandrs Stadņičenko (LSPA 3.kursa neklātienes students) un Sergejs Saulīte (LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents).

 

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras kolektīvs apsveic Aleksandru STADŅIČENKO un Sergeju SAULĪTI ar melnās jostas III dana pakāpes iegūšanu.

Lasīt tālāk...
 
7 lapa no 9
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv