LSPA rīkotie semināri

12.DECEMBRĪ LSPA AICINA UZ SEMINĀRU „FIZISKĀ SAGATAVOŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM, SPORTA UZTURS UN PIRMĀ PALĪDZĪBA”

Drukāt

girja-noname-16-kg-15268312.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks seminārs sporta speciālistiem „Fiziskā sagatavošana ar  svarbumbu sporta līdzekļiem, sporta uzturs un pirmā palīdzība”, kurā par svarbumbu izmantošanu divcīņas sporta veidos stāstīs starptautiskās klase sporta meistars svarbumbu celšanā Vasilijs GIŅKO; par sporta uzturu un uztura bagātinātājiem informēs Latvijas vīriešu un sieviešu basketbola izlases fiziskās sagatavotības treneris Viktors LĀCIS; bet  par pirmo palīdzība sportā informēs sertificēts arodveselības un arodslimību ārsts Vitālijs ZAHAROVS.

Lasīt tālāk...
 

11.DECEMBRĪ SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM PAR ĀTRSPĒKA ATTĪSTĪŠANU DAŽĀDOS SPORTA VEIDOS

Drukāt

2014-09-02 svilpe1Ceturtdien - 11.decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē semināru sporta treneriem par ātrspēka attīstīšanu dažādos sporta veidos.  ĀTRSPĒKS? - spēja sasprindzināt muskuļus ātri. Semināram var pieteiktie līdz 9.decembrim.

Lasīt tālāk...
 

29.NOVEMBRIS - SEMINĀRS SPORTA SKOLOTĀJIEM UN PEDAGOĢIJAS PRAKŠU MENTORIEM PAR AKTUALITĀTĒM SPORTA IZGĪTĪBĀ

Drukāt

sEMINARS SKSestdien - 29.novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta skolotāju nodaļa un  Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru organizē semināru sporta skolotājiem un pedagoģijas prakšu mentoriem  par pamatnostādnēm sporta stundas kvalitātes paaugstināšanā. Semināram jāpiesakās līdz 20.novembrim.

Lasīt tālāk...
 

27.NOVEMBRIS - SEMINĀRS BOKSA UN DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SPECIĀLISTIEM PAR AKTUALITĀTĒM BOKSĀ

Drukāt

Boksa CIMDI SEMINARSCeturtdien - 27.novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar Latvijas Boksa federāciju organizē semināru boksa un divcīņas sporta veidu treneriem, sportistiem, instruktoriem, tiesnešiem un citiem interesentiem par aktualitātēm boksā, jo īpaši par izmaiņām boksa sacensību noteikumos. Seminārs notiks Rīgas Nacionālajā sporta manēžā, 2. stāvs, Maskavas ielā 160. Pieteikšanās līdz 21.novembrim. 

Lasīt tālāk...
 

4.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS MĀCĪBU KURSS „IEVADS DINAMISKAJĀ TEIPOŠANĀ”, KURU VADĪS SPORTA FIZIOTERAPEITS NO VĀCIJAS TOMASS NIKOLAUS

Drukāt

posture pa m1564460

Lai fizioterapeitiem uzskatāmi parādītu atšķirības starp Eiropā populārajiem dinamiskajiem teipiem un Latvijas tirgū esošajiem teipiem, kā arī iemācītu dinamisko teipu pielietošanu praksē, kas būtiski atšķiras no šobrīd Latvijā izplatītajiem teipiem un to pielietošanas metodikas, šā gada 4.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, 248.zālē (Fizioterapijas zāle) notiks mācību kurss „Ievads dinamiskajā teipošanā”, kuru organizē starptautiskā dinamisko teipu izplatīšanas kompānija „PosturePals Pty Ltd”.

Lasīt tālāk...
 

30.MAIJS - SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM PAR SPORTISTIEM PIEMĒROTU UZTURU UN KRIOTERAPIJU

Drukāt

seminarsŠā gada 30.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē semināru sporta treneriem par diviem šobrīd sportā aktuāliem jautājumiem – sportistiem piemērotu uzturu un krioterapiju kā organisma efektīvu atjaunotāju un sportisko sasniegumu veicinātāju. Semināram jāpiesakās līdz 27.maijam.

Lasīt tālāk...
 

TREŠDIEN – 19.MARTĀ, LSPA STUDENTIEM UN DARBINIEKIEM IESPĒJA TIKTIES AR SOČU OLIMPISKO SPĒĻU BRĪVPRĀTĪGAJIEM PALĪGIEM

Drukāt

Sochi 2

Trešdien - 19. martā, plkst. 15:10, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, 306.auditorijā notiks interesanta tikšanās ar trim ziemas Olimpisko spēļu brīvprātīgā darba veicējiem Sočos - LSPA docenti Signi LUIKU, LSPA 4. kursa studentu Eduardu IVANOVU un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieci Laumu FERNĀTI. Aicinām visus interesentus! Kopā izjautāsim par iespējām kļūt par brīvprātīgo olimpiskajās spēlēs, gūto pieredzi un iespaidiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MARTĀ RĪKO SEMINĀRU SPORTA SKOLOTĀJIEM PAR SPORTA STUNDU PAMATIZGLĪTĪBĀ (A programma - 36h)

Drukāt

Raudošs berns skrienNo šā gada 17. līdz 21.martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sporta skolotājiem organizē semināru „SPORTA STUNDA PAMATIZGLĪTĪBĀ” (A programma - 36h).

Semināra mērķis: Sniegt sporta skolotājiem iespēju pilnveidot profesionālo un pedagoģisko kompetenci par mācību priekšmeta Sports konceptuālajiem, satura, metodikas un skolēnu sasniegumu vērtēšanas jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 

38 INTERESENTI APMEKLĒ LSPA SEMINĀRU PAR JAUNĀKAJIEM PĒTĪJUMIEM SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

LARINS PAEGLITIS SEMINARS16.decembrī 38 interesenti no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), sporta federācijām un sporta klubiem piedalījās seminārā par 2013.gadā LSPA veiktajiem pētījumiem sporta zinātnē, un diskutēja par to ieviešanas iespējām treniņu un sacensību procesā.

LSPA sadarbībā ar Sporta spēļu zinātniski metodiskā centra (SSZMC) un LSPA Fizioterapijas un sporta medicīnas pētnieciskās laboratorijas pētniekiem 2013.gadā veica Izglītības un zinātnes ministrijas finansētus pētījumus par šādām tēmām:

  • Minerālvielu koncentrāciju ietekme uz veģetatīvās nervu sistēmas un muskuļu neiromuskulatūrās regulācijas un sportista darbaspēju atjaunošanos. Ziņo - profesors Alvis Paeglītis un lektors Normunds Vārpa.
  • Sportistu kondīcijas optimizēšanas iespējas. Ziņo - profesors Andris Rudzītis un profesors Viesturs Lāriņš.

 

 

70 INTERESENTI APMEKLĒ LSPA SEMINĀRU “VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS PAAUGSTINĀŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM”

Drukāt

SVSM6.decembrī 70 interesenti apmeklēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) semināru sporta speciālistiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības paaugstināšana ar svarbumbu sporta līdzekļiem”.

Lasīt tālāk...
 
Vairāk rakstu...
6 lapa no 9
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv