Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

ŠOGAD STARPTAUTISKĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLA – OSRESS2020, NOTIKS ITĀLIJĀ, VERONAS UNIVERSITĀTĒ

Drukāt

83947165 3125668114150160 1240646434965946368 nNo 29. līdz 30. janvārim LSPA rektors profesors Juris Grants sadarbībā ar Jozefa Pilsudska Varšavas Fiziskās izglītības universitātes Biala Podlaskas filiāles kolēģiem darba vizītē apmeklējuši Veronas Universitāti (Itālija), kuras laikā panākta vienošanās par 11. Starptautiskās Rekreācijas izglītības vasaras skolas „OSRESS 2020” norisi Veronas Universitātē.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE FERNĀTE LISABONĀ IEPAZĪSTĀS AR PIRMAJIEM EIROPAS IEDZĪVOTĀJU FIZISKO AKTIVITĀŠU PARADUMU IZPĒTES REZULTĀTIEM

Drukāt

IMG 7075 2 1Lai pārrunātu un analizētu Eiropas, tai skaitā Latvijas, iedzīvotāju fizisko aktivitāšu paradumu izpētes sākotnējos rezultātus 17 Eiropas Savienības dalībvalstīs,  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesore Andra Fernāte, no 22. līdz 24. janvārim, apmeklēja Portugāles Sporta un jaunatnes institūtu un piedalījās Erasmus+ sporta programmas sadarbības partnerības projekta “Eiropas fizisko aktivitāšu un sporta monitoringa sistēma” (590662 EUPASMOS, Nr. 2017- 3322/001-001) darba sanāksmē.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI NOSTIPRINA SADARBĪBU AR ZVIEDRIJAS SPORTA AUGSTSKOLĀM

Drukāt

IMG 1554 2No 20. līdz 24. janvārim LSPA Slēpošanas katedras asociētais profesors Ivars Kravalis un docents Kalvis Ciekurs darba vizītē apmeklēja Zviedrijas Sporta un veselības zinātnes augstskolu (GIH) Stokholmā un Dalarnas Universitāti Falunā, lai vienotos par iespējām piesaistīt Zviedrijas augstskolu praktisko studiju kursu docētājus un pētniekus LSPA akadēmiskajam un zinātniskajam darbam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTNIEKI PĒTĪS PUSAUDŽU VESELĪBAS RISKUS, KAS SAISTĪTI AR VIEDIERĪČU LIETOŠANU

Drukāt

IMG 20200121 124702

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Latvijas Universitātes (LU) zinātnieki LSPA profesores Aijas Kļaviņas vadībā veiks starpdisciplināru pētījumu, kas paredz izstrādāt kompleksu novērtēšanas un atbalsta programmu, lai mazinātu pusaudžu veselības riskus, kas saistīti ar viedierīcēs pavadīto laiku. Pētījums guvis atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijas finansētajā un Latvijas Zinātnes padomes (LZP) administrētajā fundamentālo un lietišķo pētījumu programmā, kurā no 387 projektu pieteikumiem atbalstīti 47 projekti. 

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020” PREZENTĒ 44 PĒTĪJUMUS

Drukāt

LSPA zinatniska konference 2020Lai dalītos ar sporta zinātnes un veselības aprūpes pētījumos gūto pieredzi un secinājumiem, ŠODIEN – 5.februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas galvenās ēkas 4.stāvā, no pulksten 10.00 līdz 16:00 notiek starptautiskā zinātniskā konference “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kurā piedalās vairāk nekā 60 sporta zinātnes un veselības aprūpes speciālisti, zinātnieki, augstskolu docētāji un studenti, kuri prezentē 44 zinātniskos pētījumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES “BALTIJAS ZINĀTNES TĪKLA” MOBILITĀTES PROGRAMMAS PĒTNIECĪBAS PRAKSEI

Drukāt

BalticScienceNetwork RGB largeCienījamie LSPA studējošie - bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī! Jums ir iespēja pieteikties Baltijas Zinātnes tīkla mobilitātes programmas pētniecības praksei (The Baltic Science Network Mobility Programme for Research Internship (BARI)) kā praktikantam vai kā prakses vadītājam.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

Drukāt

LSPA zinatniska konference 2020Turpinās pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajai zinātniskajai konferencei “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kas Akadēmijā notiks šā gada 5. februārī no pulksten 10.00 līdz 16:00. Dalībnieku reģistrēšanās konferencei

Lasīt tālāk...
 

PROFESORES SOLOVJOVA UN ĀBELE PIEDALĀS ZIEMEĻVALSTU UN BALTIJAS VALSTU SPORTA TRENERU KOMPETENČU PILNVEIDES PROJEKTĀ

Drukāt

nord plus nov 2019No 25. līdz 27. novembrim LSPA profesores Jeļena SOLOVJOVA un Agita ĀBELE piedalījās Lietuvas Sporta universitātes koordinētā “NORD+” projekta “Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sporta treneru kompetenču pilnveide” pirmajā darba seminārā, lai kopā ar Dānijas, Somijas, Igaunijas un Lietuvas kolēģiem veidotu trīs gadu darbības programmu projekta īstenošanai un prezentētu sporta speciālistu sagatavošanas sistēmas katrā projekta dalībvalstī.

Lasīt tālāk...
 

AIGA PAIKENA IEGUVUSI PEDAGOĢIJAS DOKTORA ZINĀTNISKO GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

IMG 7979 214.novembrī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei Aigai PAIKENAI pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu "Augstu sasniegumu sporta vadība Latvijā".

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN PROMOCIJAS DARBU "AUGSTU SASNIEGUMU SPORTA VADĪBA LATVIJĀ" AIZSTĀVĒS LSPA LEKTORE AIGA PAIKENA

Drukāt

IMG-6463 214. novembrī, pulksten 15:30, LSPA 205.auditorijā Akadēmijas lektore un Latvijas Treneru tālākizglītības centra direktore Aiga PAIKENA (iepriekš – Dombrovska) aizstāvēs promocijas darbu Sporta zinātnē  "Augstu sasniegumu sporta vadība Latvijā", kurā novērtēta augstu sasniegumu sporta politikas īstenošana valstī un tās ietekme uz Latvijas sportistu panākumiem, kā arī izstrādāts panākumus sekmējošs augstu sasniegumu sporta vadības modelis un rekomendācijas tā īstenošanai.

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 38
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv