Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

ASOC. PROF. ŽERMĒNA VAZNE RECENZĒ KLAIPĒDAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA DISERTĀCIJU

Drukāt

1-kl

LSPA asociētā profesore Žermēna Vazne 22.jūnijā, Klaipēdas universitātē (Lietuva), kā promocijas padomes eksperte un starptautiska recenzente, piedalījās doktoranta Egidiusa Skarbaliusa promocijas darba „Skolotāja personības virzības ietekme uz sākumskolas skolēnu nacionālo identitāti” (Influence of the orientation of teacher’s personality on the national identity of pupils of the primary school” aizstāvēšanā.

Lasīt tālāk...
 

EIROPAS PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU SPECIĀLISTIEM LIELA INTERESE PAR LSPA KOORDINĒTĀ PROJEKTA - BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI, NORISES GAITU

Drukāt

IMG 5992

LSPA profesore Aija Kļaviņa, 15. jūnijā, Čehijā, atklāja 13. Eiropas kongresu “Pielāgotās fiziskās aktivitātes”, kurā informēja par LSPA koordinētā starptautiskā pētniecības projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” norises gaitu, prezentēja jaunizstrādāto starpdisciplināro novērtēšanas modeli bērniem ar invaliditāti, kā arī kongresa dalībniekus iepazīstināja ar pētījuma laikā iegūtajiem bērnu testēšanas rezultātiem.

Lasīt tālāk...
 

ČETRKĀRTĒJAIS OLIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIEKS DENISS ČERKOVSKIS AIZSTĀVĒJIS MAĢISTRA DARBU SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

Cerkovskis aizstavas 2016

15.jūnijā maģistra darbu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) aizstāvējis četrkārtējais Olimpiādes spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā Deniss Čerkovskis. Studējot LSPA, Deniss pretendē uz profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju “Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MAĢISTRANTŪRU ABSOLVĒS PIRMIE PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU SPECIĀLISTI REHABILITĀCIJĀ

Drukāt

IMG 5899

10.jūnijā maģistra darbus aizstāvēja pirmie trīs LSPA maģistratūras programmas veselības aprūpē “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” studenti.

Lasīt tālāk...
 

20. JŪNIJĀ LSPA NOTIKS JOGAS PĒTNIECĪBAS SIMPOZIJS “CEĻVEDIS JOGAS INTEGRĀCIJAI SABIEDRĪBĀ AR ATŠĶIRĪGU VĒSTURI UN KULTŪRU”

Drukāt

Jogas simpozijs 2016Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) šogad pirmo reizi tiks atzīmēta Starptautiskā jogas diena. 21. jūnijā Latvija, līdz ar 177 pasaules valstīm, atzīmēs “Starptautisko jogas dienu 2016”. Jau sākot ar 18.jūniju plānota vesela virkne aktivitāšu, bet LSPA 20. jūnijā, pulksten 10:00, organizēs Jogas pētniecības simpoziju “Ceļvedis jogas integrācijai sabiedrībā ar atšķirīgu vēsturi un kultūru – pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvas”. Mērķis ir iepazīstināt interesentus ar jogu kā ceļu uz ķermeņa, prāta un gara mieru un harmoniju. Ieeja  pasākumos ir bez maksas!

Lasīt tālāk...
 

AR PĒTĪJUMU PAR GARO DISTANČU SKRĒJĒJU TRENIŅU PILNVEIDOŠANU, ELĪNA SVILPE UZVAR LSPA STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ

Drukāt

Svilpe7.jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 68.Studentu zinātniskajā konferencē “Sporta zinātne studenta acīm”, uzvarējusi bakalaura programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studente Elīna SVILPE, kura prezentēja pētījumu “Garo distanču skrējēju treniņu procesa pilnveidošana, izmantojot izturības testu rezultātus”. Elīnas darba vadītājs ir LSPA Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars BERNĀNS.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPECIĀLISTI IEPAZĪSTINA UKRAINAS FIZISKĀS AUDZINĀŠANAS UN SPORTA UNIVERSITĀTI AR LATVIJĀ PAVEIKTO SPORTA BIOMEHĀNIKĀ

Drukāt

Lanka Bernans 2016 KijevaLSPA Informātikas un biomehānikas katedras vadītājs, Dr.habil.paed., profesors Jānis Lanka un pētnieks Edgars Bernāns, no 30. maija līdz 5. jūnijam apmeklēja Ukrainas Fiziskās audzināšanas un sporta universitāti Kijevā. Ukrainas kolēģi iepazinās ar jaunākajiem, Latvijā veiktajiem, pētījumiem sporta biomehānikas jomā. LSPA mācībspēki apmeklēja universitātes Kinezioloģijas laboratoriju, iepazīstoties ar iespējām kustību pētniecībā, kā arī Funkionālās diagnostikas laboratoriju, gūstot priekšstatu par universitātes tehnoloģisko nodrošinājumu, tā pielietošanas iespējas pētniecībā un augsta līmeņa sportistu funkcionālās sagatavotības rutīnas pārbaudēs.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SADARBĪBAS MEMORANDS AR DEV SANSKRITI VIŠVAIVILIDŽAJA UNIVERSITĀTI INDIJĀ VEICINĀS ZINĀTNISKO DARBĪBU UN PAPLAŠINĀS STUDIJU IESPĒJAS

Drukāt

IMG 2151

Lai tiktu sekmēta pētnieciskā darbība, studiju satura un iespēju paplašināšana un kvalitāte augstākās izglītības iestāžu darbībā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zinātņu prorektors, profesors Juris Grants un Indijas Dev Sanskriti Višvavilidžaja Universitātes (Dev Sanskriti Vishwavidyalaya) zinātņu prorektors Dr. Činmejs Pandija (Chinmay Pandya) 3.jūnijā parakstījuši savstarpējo sadarbības memorandu.

Lasīt tālāk...
 
21 lapa no 40

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv