Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

NOSKAIDROTI LABĀKIE DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU PĒTNIECISKIE DARBI LSPA SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

IMG 4978

23.martā, noslēdzoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 9. starptautiskajai sporta zinātnes konferencei „Indivīds sabiedrībai un sabiedrība indivīdam”, noskaidroti kvalitatīvākie, interesantākie un inovatīvākie pētnieciskie darbi sporta zinātnē, kuru autori studē augstskolu maģistrantūras un doktorantūras studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

PREZENTĒ 40 PĒTĪJUMUS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU STARPTAUTISKAJĀ SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

zinatne 2017 konference 2Ceturtdien - 23.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika doktorantu un maģistrantu 9. starptautiskā sporta zinātnes konference „Indivīds sabiedrībai un sabiedrība indivīdam”, kurā prezentēja 40 pētījumus 5 zinātniskajos virzienos. Plenārsēdi atklāja LSPA Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars Bernāns ar ziņojumu par aktuālāko sporta inovāciju – “viedo zeķi”, un tās izmantošanas iespējām.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 15.MARTAM PAGARINA PIETEIKŠANOS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU STARPTAUTISKAJAI SPORTA ZINĀTNES KONFERENCEI „INDIVĪDS SABIEDRĪBAI UN SABIEDRĪBA INDIVĪDAM”

Drukāt

zinatne 2017 konferenceLīdz 15.martam interesenti aicināti pieteikties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 9. Starptautiskajai sporta zinātnes konferencei „ INDIVĪDS SABIEDRĪBAI UN SABIEDRĪBA INDIVĪDAM”, kas Akadēmijā notiks 2017.gada 23.martā no pulksten 8:30 līdz 14:30. Konferencē Jūs varat piedalīties ar savu referātu - mutisko vai stenda, vai kā klausītājs.

Lasīt tālāk...
 

LSPA UN PILSUDSKA VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES ZINĀTNIEKI VEIC KOPĪGU PĒTĪJUMU RATIŅBASKETBOLĀ

Drukāt

IMG 3508 1No 19. - 22. februārim LSPA darba vizītē apmeklēja Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes (Polija) Rehabilitācijas fakultātes dekāns, profesors Bartosz Moliks un viņa kolēģe, asociētā profesore Jolanta Marszalek, lai ar LSPA vadību pārrunātu kopīgas doktorantūras studiju programmas veselības aprūpē izveides iespējas un ar LSPA pētniekiem veiktu kopīgu pētījumu ratiņbasketbolā.

Lasīt tālāk...
 

28.FEBRUĀRĪ NOTIKS GUNITAS TĀLBERGAS PROMOCIJAS DARBA ZINĀTNISKĀ DISKUSIJA

Drukāt

logo328.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks akadēmiskā doktora studiju programmas “Sporta zinātne” doktorantes Gunitas TĀLBERGAS, promocijas darba zinātniskā diskusija. Aicinām piedalīties zinātniskajā diskusijā visus interesentus!

Lasīt tālāk...
 

23.FEBRUĀRĪ NOTIKS INGRĪDAS AMANTOVAS UN AIGAS DOMBROVSKAS PROMOCIJAS DARBU ZINĀTNISKĀS DISKUSIJAS

Drukāt

logo3Šā gada 23.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks divu akadēmiskā doktora studiju programmas “Sporta zinātne” doktoranšu – Aigas DOMBROVSKAS un Ingrīdas AMANTOVAS, promocijas darbu zinātniskās diskusijas. Aicinām piedalīties zinātniskajā diskusijā visus interesentus!

Lasīt tālāk...
 

LSPA PLĀNO SADARBĪBU AR IGAUNIJAS UN SOMIJAS UNIVERSITĀTĒM VESELĪBAS TEHNOLOĢIJU JOMĀ

Drukāt

IMG 6275Lai attīstītu sadarbību akadēmiskā un zinātnes jomā, 6.februārī LSPA studiju prorektore, prof. Andra Fernāte un Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras prof. Aija Kļaviņa darba vizītē apmeklēja Tallinas Tehnoloģiju universitāti un Biznesa Tehnoloģiju centru “Mektory”, kurā iekārtotas modernas studiju telpas un pētnieciskās laboratorijas, kur, paralēli studiju procesam, Tallinas skolēniem notiek zinātniskas nodarbības lego robotikā un moderno tehnoloģiju apguvē.

Lasīt tālāk...
 

ANNE-METTE BREDAHL – SEPTIŅKĀRTĒJA PARALIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIECE NO NORVĒĢIJAS, IEPAZĪSTINA LSPA AR TEHNOLOĢIJĀM, KO IZMANTO VĀJREDZĪGI SPORTISTI

Drukāt

20060316203406 FilAlm mette 3No 31.janvāra līdz 6.februārim LSPA apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolas (NSSS) pēcdoktrantūras pētniece un lektore Anne-Mette BREDAHL -  septiņu Paralimpisko spēļu dalībniece slēpošanā; pirmā sieviete Skandināvijā, kura ar invaliditāti ieguvusi zinātņu doktora grādu.

Lasīt tālāk...
 
18 lapa no 40

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv