Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA PĀRSTĀVJI PIEDALĪJUŠIES STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS SPORTA VEIDU VASARAS SKOLĀ – OSRESS 2016

Drukāt

OSRESS 2016

No 8.  līdz 14. septembrim Polijā,  Biala Podlaskā, jau septīto reizi norisinājusies rekreācijas sporta veidu starptautiskā vasaras skolo „OSRESS 2016”, šogad ar devīzi “Tradicionālās rotaļas, jaunās idejas un tendences āra aktivitātēs”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MĀCĪBSPĒKI STIPRINA SADARBĪBU AR NORVĒĢIJAS SPORTA ZINĀTNES AUGSTSKOLU PIELĀGOTO FIZISKO AKTIVITĀŠU JOMĀ

Drukāt

IMG-20160907-WA0000

No 5.-12. septembrim LSPA prof. Aija Kļaviņa un asistente Karīna Ostrovska apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolu (NSSS) un tās struktūrvienības, lai kopā ar Norvēģijas kolēģiem turpinātu LSPA koordinētā starptautiskā pētniecības projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” darba gaitu un strādātu pie zinātniskā projekta rezultātu analīzes datu papildināšanas kvalitatīvo indikatoru sadaļā, kā arī vienotos par  starptautisko publikāciju izstrādes procesu.

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ PIRMO REIZI NOTIKS ZINĀTNIEKU NAKTS

Drukāt

Zinatnieku Nakts 2016 mJau šo piektdien - 30. septembra vakarā, Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Arī LSPA pirmo reizi iesaistījusies pasākuma norisē un aicina interesentus atklāt un praktiskā veidā izmēģināt sporta zinātnes iespējas un noslēpumus. Apmeklētājiem tiks piedāvātas daudzpusīgas aktivitātes, izmēģinot sporta zinātnē pielietojamās tehnoloģijas un aparatūru, vienlaicīgi kontaktējoties ar Akadēmijas pētniekiem un studentiem-sportistiem. Ikviens – gan liels, gan mazs, būs laipni gaidīts LSPA centrālajā ēkā (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 18.00 līdz 22.00.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MĀCĪBSPĒKI, AKADĒMIJAS JUBILEJĀ, SAŅEM APBALVOJUMUS

Drukāt

160906 lspa jubileja 088Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 95. gadadienas svinīgajā pasākumā, kas 6.septembrī norisinājās Dailes teātrī, virknei augstskolas docētāju pasniegti valsts institūciju apbalvojumi.

Lasīt tālāk...
 

5. SEPTEMBRIS - LSPA 95.GADADIENAI VELTĪTA ZINĀTNISKI PRAKTISKĀ KONFERENCE

Drukāt

LSPA KONFERENCE 95Atzīmējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 95.gadadienu, pirmdien – 5.septembrī, no pulksten 9:30 līdz 16:20, LSPA telpās, notiks Akadēmijas rīkota zinātniski praktiskā konference „Zinātne praksē”, kuras laikā notiks jaunās Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas atklāšana un grāmatas „Sporta pedagoģija vakar, šodien, rīt” prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJAS FERNĀTE UN RUDZINSKA AR ZIŅOJUMIEM UZSTĀJUŠĀS 23. EIROPAS IZGLĪTĪBAS PĒTNIECĪBAS KONFERENCĒ

Drukāt

Rudzinska Fernate 2016Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studiju prorektore, asoc. prof. Andra Fernāte un  Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docente Ieva Rudzinska ar pētnieciskiem ziņojumiem pedagoģijā,  piedalījās Eiropas izglītības pētniecības konferencē „Vadošais izglītībā: izglītības pētniecības un pētnieku īpašais devums”, kas, no 23. līdz 26. augustam, notika Īrijā, Dublinas Universitātes koledžā. Konferenci jau 23. reizi organizēja Eiropas izglītības pētījumu asociācija.

Lasīt tālāk...
 

PROF. KĻAVIŅA EIROPAS SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU KONGRESĀ VĪNĒ PREZENTĒ LSPA KOORDINĒTO PROJEKTU BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI

Drukāt

Klavina Vine 2016No 6. -9. jūlijam, Vīnē (Austrija), norisinājās 21. Eiropas sporta zinātnes koledžu kongress, kurā LSPA profesore Aija Kļaviņa uzstājās ar 20 minūšu ziņojumu par LSPA koordinētā, starptautiskā projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” norises gaitu un iegūtajiem rezultātiem. Klausītājiem bija īpaša interese par starpdisciplināro pētniecības pieeju projektā un iegūto plašo rezultātu spektru bērniem ar invaliditāti.

Lasīt tālāk...
 

ASOC. PROF. ŽERMĒNA VAZNE RECENZĒ KLAIPĒDAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA DISERTĀCIJU

Drukāt

1-kl

LSPA asociētā profesore Žermēna Vazne 22.jūnijā, Klaipēdas universitātē (Lietuva), kā promocijas padomes eksperte un starptautiska recenzente, piedalījās doktoranta Egidiusa Skarbaliusa promocijas darba „Skolotāja personības virzības ietekme uz sākumskolas skolēnu nacionālo identitāti” (Influence of the orientation of teacher’s personality on the national identity of pupils of the primary school” aizstāvēšanā.

Lasīt tālāk...
 
18 lapa no 38

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv