Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA DOKTORANTI APMEKLĒ ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU IZRAĒLĀ

Drukāt

17693027 1296218590431930 1082814199 o Copy 2Lai vadītu praktiskās un akadēmiskās nodarbības Izraēlas studentiem un apmeklētu rehabilitācijas centrus cilvēkiem ar invaliditāti, no 24. līdz 31.martam LSPA doktoranti, Sporta medicīnas, fizioterapijas masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras asistenti Mārtiņš Čampa un Karīna Ostrovska darba vizītē apmeklēja Vingeitas Fiziskās audzināšanas un sporta institūta Zinmana Sporta zinātnes koledžu Izraēlā.

Lasīt tālāk...
 

DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ POLIJAS STUDENTIEM MĀCA DAŽĀDU TAUTU ROTAĻDEJU PIELIETOJUMU REKREĀCIJĀ

Drukāt

Smuka 2LSPA Rekreācijas studiju programmas vadītāja,  docente Ingrīda SMUKĀ, no 5. līdz 7.aprīlim, Polijā vadīja praktiskā studiju kursa nodarbības „Dažādu tautu rotaļdeju pielietojums rekreācijā”  bakalaura programmas, tautas sporta un rekreācijas specializācijas studentiem no Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes.

Lasīt tālāk...
 

TV PIRMAIS BALTIJAS KANĀLS STĀSTA PAR LATVIJAS ZINĀTNIEKU “VIEDO ZEĶI”, KAS PAPLAŠINA SPORTA ZINĀTNES PĒTNIECISKĀS IESPĒJAS

Drukāt

Edgars PBK 2017Televīzijas “Pirmais Baltijas kanāls” video sižetā turpina informēt sabiedrību par  Latvijas zinātnieku radīto “viedo zeķi”, kas nākotnē varētu palīdzēt sporta profesionāļiem un amatieriem sportisko rezultātu uzlabošanā, kā arī sporta zinātniekiem pētniecisko iespēju paplašināšanā. “Viedā zeķe” jau pārbaudīta sporta treniņa apstākļos un guvusi atzinīgu vērtējumu, televīzijas skatītājus informē LSPA  Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars BERNĀNS.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĀRSTĀVJI LIETUVĀ APGŪST PRASMES PILSĒTNIEKU FIZISKĀS AKTIVITĀTES VEICINĀŠANAI

Drukāt

Nord Pluss 2017 kurss LietuvaNo 26. – 30. martam seši LSPA pārstāvji Lietuvas Sporta Universitātē, Kauņā, piedalījās Ziemeļvalstu un Baltijas valstu projekta "Ziemeļvalstu - Baltijas valstu fizisko aktivitāšu (FA) tilti" rīkotajā intensīvo studiju kursā “Trīs sektoru pieeja visu paaudžu fiziskās aktivitātes veicināšanai”, kurā  Baltijas valstu, Islandes, Somijas un Norvēģijas studenti un docētāji pētīja fiziskās aktivitātes Kauņā, kā arī ieteica risinājumus sporta infrastruktūras uzlabošanai, apmeklējot bērnudārzus, skolas, sporta skolas, sporta klubus un citas vietas, kur iedzīvotāji ir fiziski aktīvi.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIEDALĪSIES STARPTAUTISKAJĀ ZINĀTNES GĀJIENĀ, APLIECINOT NEATSVERAMO ZINĀTNES LOMU UN KRITISKĀS DOMĀŠANAS NEPIECIEŠAMĪBU MŪSDIENU SABIEDRĪBĀ

Drukāt

zinatnes gajiens 201722.aprīlī Rīgā un arī vairāk nekā 500 pasaules vietās notiks Zinātnes gājieni (March for Science), kas uzsvērs zinātnes neatsveramo lomu mūsdienu sabiedrībā. Gājienā piedalīsies arī LSPA jaunie zinātnieki un doktoranti. Gājiens sāksies plkst. 15.00 pretī Latvijas Universitātes galvenajai ēkai un beigsies pie Rīgas Domes.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPECIĀLISTI AR SPORTA PRAKTIĶIEM DISKUTĒ PAR SPORTA VEIDU VADĪŠANU UN ATTĪSTĪBU LATVIJĀ

Drukāt

IMG 4909

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 9. starptautiskajā sporta zinātnes konferencē „Indivīds sabiedrībai un sabiedrība indivīdam”, 23. martā, piedalījās Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, Latvijas Orientēšanās federācijas prezidents Viesturs Tamužs un Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes izpilddirektors Māris Liepiņš, kuri konferences plenārsēdē ar Akadēmijas mācībspēkiem un studentiem diskutēja par sporta veidu attīstību un vadīšanu Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

NOSKAIDROTI LABĀKIE DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU PĒTNIECISKIE DARBI LSPA SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

IMG 4978

23.martā, noslēdzoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 9. starptautiskajai sporta zinātnes konferencei „Indivīds sabiedrībai un sabiedrība indivīdam”, noskaidroti kvalitatīvākie, interesantākie un inovatīvākie pētnieciskie darbi sporta zinātnē, kuru autori studē augstskolu maģistrantūras un doktorantūras studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

PREZENTĒ 40 PĒTĪJUMUS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU STARPTAUTISKAJĀ SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ

Drukāt

zinatne 2017 konference 2Ceturtdien - 23.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika doktorantu un maģistrantu 9. starptautiskā sporta zinātnes konference „Indivīds sabiedrībai un sabiedrība indivīdam”, kurā prezentēja 40 pētījumus 5 zinātniskajos virzienos. Plenārsēdi atklāja LSPA Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars Bernāns ar ziņojumu par aktuālāko sporta inovāciju – “viedo zeķi”, un tās izmantošanas iespējām.

Lasīt tālāk...
 
17 lapa no 40

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv