Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI APGUVUŠI STARPTAUTISKU APMĀCĪBAS KURSU PAR STARPDISCIPLINĀRU PIEEJU VECU ĻAUŽU APRŪPĒ

Drukāt

DSC 0167LSPA Fizioterapijas otrā un trešā kursa studenti Artūrs Dāvis PAEGLIS, Edvards ZIEDONIS, Dāvis VEGNERS, Valērija SOBOĻEVA un Aijens TRUŠINS, no 24. -28.aprīlim, piedalījās “Nordplus” augstākās izglītības programmas intensīvajos mācību kursos “Starpdisciplinārā pieeja vecu ļaužu aprūpē” (Multidisciplinary approach in elderly care). “Nordplus” programmas MultiNEC augstskolu tīkls apvieno Skandināvijas un Baltijas partnerus ar mērķi izglītot un veidot nākotnes veselības aprūpes speciālistus, attīstot viņos starpdisciplināru domāšanu.

Lasīt tālāk...
 

STARPTAUTISKI AUGSTS NOVĒRTĒJUMS LSPA STUDENTU PĒTNIECISKAJIEM DARBIEM BIOMEHĀNIKĀ

Drukāt

Raivo Davis RUMLSPA studiju programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studenti - Raivo Saulgriezis (šā gada Latvijas čempions 10 000 metru soļojumā) un Dāvis Dzenis, Bukarestē (Rumānija) saņēmuši starptautisku atzinību no sporta zinātnes ekspertiem par biomehānikā veiktajiem pētījumiem šosejas riteņbraukšanā un sporta soļošanā.

Lasīt tālāk...
 

VIDEO NO 10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES PLENĀRSĒDES

Drukāt

BSSS2017 TIESRAIDELatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Baltijas Sporta zinātnes biedrība rīkoto 10. Baltijas sporta zinātnes konferenci "Prakses un teorijas mijiedarbība sporta zinātnē” ceturtdien, 27.aprīlī varēja vērot tiešraidē LSPA mājaslapā www.lspa.lv un sporta ziņu portālā www.sportacentrs.com. Piedāvājam noskatīties konferences plenārsēdes ziņotāju video ierakstus. 

Lasīt tālāk...
 

FOTO UN VIDEO: 10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCE

Drukāt

BSSS atklasana

200 pasaules vadošie sporta zinātnes pētnieki, no 26. līdz 28. aprīlim, Rīgā piedalījās 10. Baltijas sporta zinātnes konferencē "Prakses un teorijas mijiedarbība sporta zinātnē”, lai dalītos jaunākajos sporta zinātnes pētījumos, kas veicina sportisko rezultātu izaugsmi augstu sasniegumu sportā, kā arī diskutētu par progresīvākajiem izpētes virzieniem cilvēku aktīva dzīves veida veicināšanā, sporta pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, biomehānikā un citos sporta pētniecības virzienos.

Lasīt tālāk...
 

10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ VIESOJĀS LATVIJAS VADOŠAIS BOKSERIS MAIRIS BRIEDIS

Drukāt

Briedis 201728.aprīlī 10.Baltijas Sporta zinātnes konferenci apmeklēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona titulu pirmā smagā svara kategorijā čempions Mairis Briedis un viņa fiziskās sagatavotības treneris Agris Freija.

Lasīt tālāk...
 

KATRĪNA VOLGEMUTE UN AIGA DOMBROVSKA UZVAR 10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES JAUNO ZINĀTNIEKU DARBU KONKURSĀ

Drukāt

Aiga Katrina

Piektdien – 28.aprīlī, noslēdzoties 10.Baltijas sporta zinātnes konferencei "Prakses un teorijas mijiedarbība sporta zinātnē”,  ar uzvarētāju goda rakstiem un naudas balvām svinīgi sveikti pieci labākie jaunie sporta zinātnieki, augstskolu doktoranti un maģistranti no Baltijas valstīm, kuri piedalījās konferences jauno zinātnieku darbu  konkursā. Starp pieciem uzvarētājiem divas no jaunajām pētniecēm ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes - maģistrante Katrīna VOLGEMUTE un doktorante Aiga DOMBROVSKA

Lasīt tālāk...
 

200 STARPTAUTISKI ATZĪTI SPORTA ZINĀTNIEKI PIEDALĀS 10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ RĪGĀ

Drukāt

BSSS2017Lai dalītos jaunākajos sporta zinātnes pētījumos, kas veicina sportisko rezultātu izaugsmi augstu sasniegumu sportā, kā arī diskutētu par progresīvākajiem izpētes virzieniem cilvēku aktīva dzīves veida veicināšanā, sporta pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, biomehānikā un citos sporta pētniecības virzienos, 200 pasaules vadošie sporta zinātnes pētnieki, no 26. līdz 28. aprīlim, Rīgā piedalās 10. Baltijas sporta zinātnes konferencē "Prakses un teorijas mijiedarbība sporta zinātnē”.

Lasīt tālāk...
 

10.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES IETVAROS NOTIKS PASAULĒ ATZĪTU SPORTA ZINĀTNES EKSPERTU VIESLEKCIJAS LSPA

Drukāt

Nilsson Trudel m10.Baltijas Sporta zinātnes konferences ietvaros LSPA organizē meistarklases, kas bez maksas būs pieejamas plašam interesentu lokam, jo īpaši LSPA doktorantūras un maģistrantūras studentiem, kā arī akadēmijas mācībspēkiem. Trešdien, 26.aprīlī, ar vieslekcijām Akadēmijā viesosies  pasaulē atzīti sporta zinātnes eksperti no Kanādas un Zviedrijas, kuri runās par aktuālām sporta attīstības un zinātnes mijiedarbības tendencēm un augsta līmeņa sporta treneru darbības virzieniem. 

Lasīt tālāk...
 
16 lapa no 40

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv