Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

28.FEBRUĀRĪ NOTIKS GUNITAS TĀLBERGAS PROMOCIJAS DARBA ZINĀTNISKĀ DISKUSIJA

Drukāt

logo328.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks akadēmiskā doktora studiju programmas “Sporta zinātne” doktorantes Gunitas TĀLBERGAS, promocijas darba zinātniskā diskusija. Aicinām piedalīties zinātniskajā diskusijā visus interesentus!

Lasīt tālāk...
 

23.FEBRUĀRĪ NOTIKS INGRĪDAS AMANTOVAS UN AIGAS DOMBROVSKAS PROMOCIJAS DARBU ZINĀTNISKĀS DISKUSIJAS

Drukāt

logo3Šā gada 23.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks divu akadēmiskā doktora studiju programmas “Sporta zinātne” doktoranšu – Aigas DOMBROVSKAS un Ingrīdas AMANTOVAS, promocijas darbu zinātniskās diskusijas. Aicinām piedalīties zinātniskajā diskusijā visus interesentus!

Lasīt tālāk...
 

LSPA PLĀNO SADARBĪBU AR IGAUNIJAS UN SOMIJAS UNIVERSITĀTĒM VESELĪBAS TEHNOLOĢIJU JOMĀ

Drukāt

IMG 6275Lai attīstītu sadarbību akadēmiskā un zinātnes jomā, 6.februārī LSPA studiju prorektore, prof. Andra Fernāte un Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras prof. Aija Kļaviņa darba vizītē apmeklēja Tallinas Tehnoloģiju universitāti un Biznesa Tehnoloģiju centru “Mektory”, kurā iekārtotas modernas studiju telpas un pētnieciskās laboratorijas, kur, paralēli studiju procesam, Tallinas skolēniem notiek zinātniskas nodarbības lego robotikā un moderno tehnoloģiju apguvē.

Lasīt tālāk...
 

ANNE-METTE BREDAHL – SEPTIŅKĀRTĒJA PARALIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIECE NO NORVĒĢIJAS, IEPAZĪSTINA LSPA AR TEHNOLOĢIJĀM, KO IZMANTO VĀJREDZĪGI SPORTISTI

Drukāt

20060316203406 FilAlm mette 3No 31.janvāra līdz 6.februārim LSPA apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolas (NSSS) pēcdoktrantūras pētniece un lektore Anne-Mette BREDAHL -  septiņu Paralimpisko spēļu dalībniece slēpošanā; pirmā sieviete Skandināvijā, kura ar invaliditāti ieguvusi zinātņu doktora grādu.

Lasīt tālāk...
 

DOCENTE IEVA RUDZINSKA AKTĪVI LĪDZDARBOJAS STARPTAUTISKĀ PROJETĀ PAR FIZISKO AKTIVITĀŠU VEICINĀŠANU PILSĒTVIDĒ

Drukāt

Physical activity bridges Preojekts pie-Jivaskiles UniversitātesNo 24. lidz 26. janvārim LSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docente Ieva Rudzinska Somijā - Jiveskiles universitātes Sporta un Veselības Zinātņu fakultātē, piedalījās Lietuvas Sporta Universitātes koordinētā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu projekta seminārā (“Nordic-Baltic Physical Activity Bridges”), lai iepazītos ar labās prakses piemēriem, kā pašvaldība sadarbībā ar augstskolām un vispārējās izglītības iestādēm veicina fiziskās aktivitātes pilsētā.

Lasīt tālāk...
 

BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES BIEDRĪBAS VALDE PĀRRUNĀ BIEDRĪBAS AUGSTSKOLU ZINĀTNISKO DARBĪBU 2016.GADĀ

Drukāt

IMG 4545

27. janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Baltijas Sporta zinātnes biedrības valdes sēde. Četru Baltijas valstu vadošo sporta augstskolu vadība apsprieda aizvadītā gadā augstskolās paveikto zinātniskajā darbībā sportā un veselības aprūpē, pārrunāja pētnieciskās darbības prioritātes, kā arī valstu valdību atbalstu vietējai zinātnei.

Lasīt tālāk...
 

OLIMPISKĀ AKADĒMIJA AICINA STUDENTUS PIEDALĪTIES KONKURSĀ. BALVĀ 2 NEDĒĻAS GRIEĶIJĀ!

Drukāt

LOA logoLatvijas Olimpiskā akadēmija izsludinājusi pētījuma konkursu, kurā aicina piedalīties arī LSPA studentus vecumā no 20 līdz 35 gadiem ar labām latviešu un angļu valodas zināšanām. Pētījuma tēmas  - "Latvijas Olimpiskās komitejas devums sporta attīstībai Latvijā" (2017.gada 23. aprīlī LOK svin 95 gadu jubileju), "Olimpisko vērtību loma personības izaugsmē" un "Tehnoloģiju ietekme uz sporta attīstību 21. gadsimtā". Darbi LOA jāiesniedz līdz šā gada 4.februārim.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE KĻAVIŅA IZRAĒLĀ NOSTIPRINA AKADĒMISKO SADARBĪBU AR VINGEITAS INSTITŪTA ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU

Drukāt

IMG 1549 2Lai klātienē iepazītu Izraēlas kolēģu piedāvātās sadarbības iespējas akadēmiskajā un zinātnes jomā ar LSPA, kā arī vadītu nodarbības maģistrantūras studentiem, Akadēmijas Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras profesore Aija Kļaviņa no 5. līdz 12.decembrim apmeklēja Vingeitas Fiziskās audzināšanas un sporta institūta paspārnē esošo Zinmana Sporta zinātnes koledžu.

Lasīt tālāk...
 
16 lapa no 38

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv