Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU INVALĪDU SPORTA FEDERĀCIJA AR LSPA UN ASV SPECIĀLISTIEM ORGANIZĒ PIRMO STARPTAUTISKO SPORTA VASARAS SKOLU BĒRNIEM AR REDZES TRAUCĒJUMIEM

Drukāt

IMG 6526 2Augusta pirmajā nedēļā Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija ciešā sadarbībā ar LSPA speciālistiem un studentiem, Stopiņu novada Upesleju internātpamatskolā, rīkoja pirmo starptautisko sporta aktivitāšu vasaras skolu bērniem un jauniešiem ar redzes traucējumiem "CampAbilities Baltic 2017", ar mērķi 20 vājredzīgiem bērniem iepazīt un apgūt dažādus sporta veidus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI SARUNU FESTIVĀLĀ "LAMPA" DISKUTĒS PAR NACIONĀLPATRIOTISMU ZINĀTNĒ UN INOVATĪVIEM RISINĀJUMIEM BĒRNU FIZISKO AKTIVITĀŠU MĒRĪŠANĀ

Drukāt

Lampa 2017Šo piektdien un sestdien – 30.jūnijā un 1.jūlijā, LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras profesore Aija KĻAVIŅA, kā arī Informātikas un biomehānikas katedras pētnieks Edgars BERNĀNS un lektors Valters ĀBOLIŅŠ piedalīsies sarunu festivāla “LAMPA” diskusijās, kas risināsies Cēsu pils parkā.

Lasīt tālāk...
 

DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ LĪDZAUTORE GRĀMATAI “NEMATERIĀLAIS KULTŪRAS MANTOJUMS PASĀKUMOS”

Drukāt

irs20. jūnijā Latvijas Pašvaldību savienības telpās notika grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” prezentācija. No LSPA grāmatas tapšanā piedalījusies LSPA Rekreācijas studiju programmas vadītāja,  docente Ingrīda SMUKĀ ar ārvalstu kolēģu pieredzes analīzi un pētījumiem par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas iespējām, kā arī kopienas ieguvumiem nemateriālā kultūras mantojuma izmantošanai tūrismā un rekreācijā.

Lasīt tālāk...
 

IZDOTA LSPA ASOCIĒTĀS PROFESORES JEĻENAS SOLOVJOVAS GRĀMATA "PELDĒŠANA"

Drukāt

Solovjova13. jūnijā Olimpiskajā centrā “Elektrum” prezentēta Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas asociētās profesores Jeļenas SOLOVJOVAS grāmata “Peldēšana”, kas tapusi Latvijas Sporta federāciju padomei (LSFP) cieši sadarbojoties ar LSPA un Latvijas Peldēšanas federāciju (LPF). Grāmatas izdošana līdzfinansēta no Valsts budžeta līdzekļiem.

Lasīt tālāk...
 

DĀVIS DZENIS UZVAR LSPA STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ AR PĒTĪJUMU ŠOSEJAS RITEŅBRAUKŠANĀ

Drukāt

IMG 6236

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 69. studentu zinātniskajā konferencē “Sporta zinātne studenta acīm”, kas notika 7.jūnijā, uzvarējis bakalaura programmas “Sporta zinātne” 4.kursa students Dāvis DZENIS, kurš prezentēja pētījumu “Pedalēšanas tempa optimizācija šosejas riteņbraucējiem”. D.Dzeņa darba vadītājs ir LSPA Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs, pētnieks Edgars BERNĀNS.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI STARPTAUTISKĀ KONFERENCĒ PREZENTĒ SPORTA ZINĀTNĒ VEIKTOS PĒTĪJUMUS

Drukāt

 20170528 13472427. un 28.maijā LSPA docētāji – asoc.prof. Žermēna Vazne, prof. Leonīds Čupriks, asoc.prof. Jeļena Solovjova un Dr.paed. Aleksandra Čuprika, prezentēja savus sporta zinātnē veiktos pētījumus Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notikušajā starptautiskājā zinātnes konferencē „Sabiedrība. Integrācija. Izglītība.”, kuru apmeklēja 250 dalībnieki no 12 valstīm.

Lasīt tālāk...
 

7.JŪNIJĀ NOTIKS LSPA 69.STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

Drukāt

Baneris zinatne 2016Trešdien - 7.jūnijā, no pulksten 11:00 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks 69. Studentu zinātniskā konference “Sporta zinātne studenta acīm”. LSPA katedras dalībai konferencē var izvirzīt divus dalībniekus. Pieteikties konferencei līdz 5.jūnijam var visu LSPA īstenoto studiju programmu studenti (izņemot maģistrantūras un doktorantūras studentus), kā arī citu Latvijas augstskolu studenti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ORGANIZĒ IKGADĒJO ZINĀTŅU PROREKTORU TIKŠANOS

Drukāt

IMG 537519. maijā notika 15.Latvijas augstskolu zinātņu prorektoru un zinātnes daļu vadītāju darba seminārs. Šogad Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” to organizēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta zinātnes daļa.

Lasīt tālāk...
 
15 lapa no 40

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv