Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

AR PLAŠU PASĀKUMU KLĀSTU, AKADĒMIJĀ NOTIKUSI ‘’MENTĀLĀS VESELĪBAS NEDĒĻA’’

Drukāt

WhatsApp Image 2021-04-23 at 13.01.20No 2021. gada 10. līdz 16. maijam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvalde (LSPA SP) organizēja projektu ‘’Mentālās veselības nedēļa’’. Projekta mērķis ir aktualizēt mentālās veselības nozīmīgumu šajā pārmaiņu laikā un iedrošināt studentus un mācībspēku runāt par savām mentālās veselības problēmām, nebaidoties no nosodījuma.

Lasīt tālāk...
 

STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AICINA PIEDALĪTIES LSPA MENTĀLĀS VESELĪBAS NEDĒĻĀ

Drukāt

WhatsApp Image 2021-04-23 at 13.01.20Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvalde aicina studentus un mācībspēku piedalīties vēl nebijušā projektā – LSPA Mentālās veselības nedēļā, kas tiešsaistē notiks no 2021. gada 10. līdz 16. maijam.

Lasīt tālāk...
 

VESELĪBAS MINISTRIJA AICINA JAUNOS FIZIOTERAPEITUS UN CITAS ĀRSTNIECĪBAS PERSONAS PIETEIKTIES KOMPENSĀCIJAI PAR DARBU REĢIONOS

Drukāt

Kompensacija VM 2021Veselības ministrija turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda finansēto atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem, kas paredz naudas kompensāciju izmaksu, ja ārstniecības persona strādā ārpus Rīgas - stacionārā, ģimenes ārsta praksē, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā vai citā ārstniecības iestādē, kur sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Augstskolu absolventi ir būtiska mērķgrupa kompensācijām.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 2.APRĪLIM LSPA STUDĒJOŠIE VAR PIETEIKTIES ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTEI

Drukāt

Ersamus pieteiksanas rudens 2021Līdz 2021. gada 2. aprīlim visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) studējošie aicināti pieteikties ERASMUS+ studiju apmaiņas (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2021./2022. akadēmiskā gada rudens semestrī zināšanas papildinātu kādā no LSPA sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā.

Lasīt tālāk...
 

ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTES IETVAROS LSPA STUDENTI DEVUŠIES UZ ĀRVALSTU AUGSTSKOLĀM

Drukāt

Erasmus 2021 devusiesAr LSPA „Erasmus+” stipendiju konkursa komisijas ieteikumu, trīs Akadēmijas studenti februārī devušies uz Spāniju un Portugāli, lai papildinātu savas zināšanas LSPA sadarbības augstskolās. Studenti, apmaiņas programmas ietvaros, ārvalstīs mācīsies līdz studiju gada noslēgumam – jūlijam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDI VADĪS TOPOŠĀ FIZIOTERAPEITE ADRIJA ANDERSONE

Drukāt

12021. gads iesācies ar labām emocijām un Studējošo pašpārvaldes vēlēšanām, kas attālinātā formā notika 22. janvārī. Sīvā cīņā par Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāju ievēlēta pērnā gada pašpārvaldes Akadēmiskā virziena vadītāja un profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas „Fizioterapija” 2. kursa studente Adrija Andersone.

Lasīt tālāk...
 

PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM NOSLĒDZIES ATTĀLINĀTĀS SESIJAS LAIKS

Drukāt

Sesija 2021Pagājis pusgads kopš 1. septembrī LSPA durvis vēra vairāk nekā 1400 Akadēmijā studējošie. Semestris paskrējis vēja spārniem un pilna laika klātienes profesionāla bakalaura studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, kā arī maģistrantūrā un doktorantūrā studējošajiem noslēdzies sesijas laiks, kas ilga no 18. līdz 31.janvārim.

Lasīt tālāk...
 

12. JANVĀRĪ DARBU ATSĀK LSPA BIBLIOTĒKA. LASĪTAVA SLĒGTA

Drukāt

LSPA BIBLIOTĒKA 2021Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu no otrdienas - 12. janvāra atvērt bibliotēkas, lai tās var atsākt grāmatu izsniegšanu, arī LSPA Sporta nozares bibliotēkā, IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES, iespējams saņemt studiju procesam un tuvojošai sesijai nepieciešamās grāmatas. Tomēr bibliotēkas lasītava apmeklētājiem arī turpmāk būs slēgta.

Lasīt tālāk...
 

VECĀKO KURSU STUDENTUS AICINA ATJAUNOT ISIC KARTES

Drukāt

isic karsu atjaunosana socialCienījamie studenti! Ja studējat 2., 3. vai 4.kursā, vēršam Jūsu uzmanību, ka 2020.gada 31.decembrī beigsies Jūsu ISIC kartes derīguma termiņš, karte vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studējošā apliecība, sniedzot Jums būtiskus materiālus atvieglojumus, tai skaitā, atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA PIRMĀ KURSA STUDENTI

Drukāt

Fuksi 8 28. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmu "Sporta zinātne" un „Fizioterapija” klātienes 1. kursa studenti saņēmuši LSPA Studējošo pašpārvaldes svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Akadēmijas studentiem.

Lasīt tālāk...
 
5 lapa no 41
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv