Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

Par kredītiem ar valsts galvojumiem

Drukāt

Studenti līgumus par kredītiem ar valsts galvojumu bankā var slēgt līdz 31.maijam 2011.g.

Dekanāts

 

LSPA studentu fiziskās sagatavotības pārbaude 2011.gada 20.maijā

Drukāt

Apstiprinu
Prorektore asoc.prof. A.Fernāte
2011.gada 26. aprīlī 

Vingrinājumu izpildes nosacījumi

Studentam katru studiju gadu ir jākārto pārbaudījums fiziskā sagatavotībā, izņemot 1., 2., 3.kursa fizioterapeitus. Uzrādītos rezultātus vērtē pēc 1999.g. punktu tabulām. Jāpiedalās un jāuzrāda rezultāti visos kontrolvingrinājumos. No atsevišķu vingrinājumu izpildes var atbrīvot tikai ārsts, ja ir trauma. Vērtējums 1-3 balles ir nepietiekošs.

1. Pievilkšanās kārienā (virstvērienā) – reģistrē pievilkšanās reizes. Ieskaita mēģinājumus, kuros zods, pievelkoties pie stieņa, tiek fiksēts virs tā. Kustībām jānotiek bez vēziena.
Roku saliekšana un iztaisnošana balstā guļus uz vingrošanas sola – reģistrē roku iztaisnošanas reizes. Izpildes laikā ķermenis taisns, rokas saliekt elkoņu locītavās vismaz līdz taisnam leņķim.
2. Tāllēkšana no vietas – divi mēģinājumi ar rezultāta fiksēšanu atbilstoši vieglatlētikas sacensību noteikumiem.
3. 20 metru skrējiens ar startu gaitā – divi mēģinājumi ar rezultāta noteikšanu atbilstoši vieglatlētikas sacensību noteikumiem.
4. 10 x 6 metru atspoles skrējiens – divi mēģinājumi ar laika kontroli. 6 metru attālumā viena no otras novietotas divas pildbumbas. Skrējiena laikā jāpieskaras pie tām ar roku.
5. Ķermeņa augšdaļas pacelšana un nolaišana, guļot uz muguras ar fiksētām kājam, rokas uz krūtīm, ceļu locītavas taisnā leņķi. Paceļot ķermeņa augšdaļu, ar krūtīm jāpieskaras ceļiem. Vingrinājumu izpilda 1,5 minūtes, fiksējot veikto atkārtojumu skaitu.
6. Lokanības pārbaude – noliekšanās uz priekšu ar taisnām kājām. Nostājas uz paaugstinājuma un, noliecoties uz priekšu bez rāvieniem, ar roku pirkstgaliem cenšas sasniegt pēc iespējas zemāku mērlentas atzīmi. Reģistrē pirkstgalu pārvietošanas amplitūdu (no sākuma stāvokļa līdz sasniegtajai atzīmei). Dalot šo lielumu ar ķermeņa garumu, aprēķina lokanības koeficientu.
7. Skrējiens maz šķēršļotā apvidū (kross) – rezultātu nosaka atbilstoši vieglatlētikas sacensību noteikumiem.

Lasīt tālāk...
 

REKLAMINATORS

Drukāt

reklaminators_smallIEVF Studentu pašpārvalde piedāvā Tev reklāmas dienu 28. aprīlī, kad varēsi i/c Olimpia uzzināt vairāk par reklāmu, nofotografēties un nokļūt reklāmā, apskatīt ideju sienu un dalīties ar savām idejām reklāmai RTU un īstenot savas reklāmas idejas uzņēmumos, saņemot lieliskas balvas!

28. aprīlī no 10.00 līdz 21.00 nāc uz i/c Olimpia (2.stāvā) un ļauj, lai Tevi ierauj Reklaminatorā!

1. Apskati aizraujošus video un foto materiālus par un ap reklāmu!

2. Nofotografējies kastinga aģentūras Rabbit Casting datu bāzei un kļūsti par uzņēmumu reklāmas seju!

3. Atnāc un uzzini, kādu RTU aktivitāšu reklamēšanai vajadzīgas idejas!

Izlasi par aktivitāti, pieraksti idejas (tur pat uz vietas vai mājās) un iemet ideju aploksni IDEJU KASTĒ i/c Olimpia vai iesniedz to elektroniski failiem.lv/reklaminators līdz 4.maijam.

4.Atnāc un uzzini kādu uzņēmumu reklamēšanai tiek meklētas idejas!

Izlasi par aktivitāti, pieraksti idejas (tur pat uz vietas vai mājās) un iemet ideju aploksni IDEJU KASTĒ i/c Olimpia vai iesniedz to elektroniski failiem.lv/reklaminators līdz 8. maijam.

Lasīt tālāk...
 

Uzmanību! Informācija studentiem!

Drukāt

Cien. studenti!
Sakarā ar komandējumu uz ārzemēm, prof. Ulda Švinka konsultācija 27.aprīlī nenotiks. Konsultācijas notiks 10. un 11.maijā plkst. 15.00-16.30 202.kab.
Atvainojos par sagādātajām neērtībām!

Prof. Uldis Švinks

 

Profesionālās kvalifikācijas „Rekreācijas speciālists” 3.studiju gada studentu prakse

Drukāt

Laikā no š.g. 7.februāra līdz 20.martam mums - topošajiem rekreācijas speciālistiem Vitai Farafonovai, Gintai Kravalei, Lienei Zilbertei, Līgai Brokerei un Aivim Lataksam, notika profesionālās kvalifikācijas prakse un bija iespēja praktizēties divās prakses vietās - sporta skolas „Arkādija” slēpošanas bāzē Rīgā, Uzvaras parkā un Tūrisma un atpūtas kompleksā „Lido” netālu no Madonas.

Lasīt tālāk...
 

Informācija 2. kursa studentiem, kuriem 2. kvalifikācija ir sporta skolotājs

Drukāt

Līdz 2011. gada 14. aprīlim reģistrēties Teorijas katedrā (302. kab.) kvalifikācijas praksei, kas notiks no 2011. g. 18. līdz 29. aprīlim.
Prakses ievadkonference 2011.g.18. aprīlī plkst. 9.00 304. aud. Līdzi jāņem A4 formāta 48 lpp. klade prakses dienasgrāmatas iekārtošanai.
Visus interesējošos jautājumus par praksi var uzzināt 303.kab.

Prakses vadītāja lekt. I. Bula - Biteniece

 

Par Valsts ieskaites treniņiem

Drukāt

Augstākās 2.līmeņa profesionālās studiju programmas pilna laika klātienes nodaļas 2. studiju gada studenta

Inta VANCĀNA

(kvalifikācija – florbola vecākais treneris)

kvalifikācijas Valsts ieskaites treniņš notiks 2011.g. 7.aprīlī plkst. 21.00

Ķekavas sporta namā.

Lasīt tālāk...
 

Rohusa un Beatrises Mummertu fonda stipendijas maģistrantūras studijām Vācijā

Drukāt

Rohusa un Beatrises Mummertu fonds (Rochus und Beatrice Mummert-Stiftung) kopā ar Roberta Boša fondu piešķir stipendijas perspektīviem ekonomikas, uzņēmējdarbības, inženierzinātņu un dabaszinātņu studentiem no Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas valstīm.

Stipendijas paredzētas divarpus gadu ilgām maģistrantūras studijām Ķelnes Universitātē, Ķelnes Sporta augstskolā vai Reinas-Vestfālenes Tehniskajā augstskolā Āhenē.

Lasīt tālāk...
 

Turcijas valdība piedāvā divas stipendijas bakalaura līmeņa studijām

Drukāt

Turcijas valdība piedāvā Latvijas vidusskolu absolventiem vai studentiem  2011./2012. akadēmiskajā gadā divas stipendijas bakalaura studijām Turcijā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2011. gada 27.jūnijs.

Lasīt tālāk...
 

Informācija studentiem

Drukāt

Profesionālā bakalaura kvalifikācijas vadītājs sporta jomā III studiju gada prakses aizstāvēšana notiks 2011.g. 4. aprīlī 400 aud. plkst.13.30.

Prakses vadītāja  B.LUIKA

 
31 lapa no 36
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv