Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

LĪDZ 12.OKTOBRIM VISU LĪMEŅU UN STUDIJU PROGRAMMU, TAI SKAITĀ LSPA NEKLĀTIENĒ, STUDĒJOŠIE VAR PIETEIKTIES “ERASMUS+” STUDIJU MOBILITĀTEI

Drukāt

Studiju mobilitate 2022 2023Līdz 12.oktobrim visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties “ERASMUS+” studiju apmaiņas (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai2022./2023. akadēmiskā gada pavasara semestrī zināšanas papildinātu kādā no LSPA sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā.

Lasīt tālāk...
 

LSFP IZSLUDINA SPORTA STIPENDIJU KONKURSU STUDĒJOŠIEM SPORTISTIEM. AICINA PIETEIKTIES ARĪ LSPA STUDĒJOŠOS

Drukāt

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) līdz 2022.gada 20.oktobrim aicina pieteikties valsts finansētajām Sporta stipendijām 2022./2023. akadēmiskajam gadam. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.
LSFP 2018 Arturs Pavlovs-2-of-50 mazaks

Lasīt tālāk...
 

9 KILOMETRUS GARĀ STUDIJU PĀRGĀJIENĀ LSPA PĀRSTĀVJI IEPAZĪST LIELĀKO SALU LATVIJĀ - BUĻĻU SALU

Drukāt

Kopbilde 215.jūnijā 3.kursa nepilna laika neklātienes studentes sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja kājinieku pārgājienu “No Rītabuļļiem uz Vakarbuļļiem”, dodoties pārgājienā pa Buļļu salu. Pārgājienā piedalījās arī citu kursu studenti un pasniedzēji, kā arī vairāki interesenti, kas mēroja gandrīz 9 km maršrutu kopā ar bērniem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE SIGULDAS APKAIMĒ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMA PRASMES

Drukāt

DC1373C4-0294-4202-884C-2989D7D87287LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie 3.kursa studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras asociētājas profesores Ingu Liepiņu, Siguldas apkaimē organizēja rekreatīvu dienas braucienu ar laivām pa Braslu un Gauju. Tādējādi pilnveidojot savas prasmes ūdens tūrismā un iepazīstot ūdens tūrisma infrastruktūru.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATGRIEŽAS “KVĒPENĒ”. STUDENTI IZMIRKUŠI, BET GANDARĪTI

Drukāt

DSC01679
Pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) atsākusi organizēt tūrisma un orientēšanās diennakts nometni Cēsu novada Gaujas ūdens tūrisma apmetnes vietā “Kvēpene”. 2.kursa neklātienē studējošajiem nometne notika trīs dienas, no 26. līdz 28.maijam, piedaloties 39 studējošajiem, bet klātienē studējošiem piecas dienas, no 29.maija līdz 2 jūnijam, piedaloties 49 studējošajiem. Nometnes laikā studenti orientēšanās un tūrisma teorētiskās zināšanas pielietoja praksē, kā arī uzlaboja savstarpējās sadarbības prasmes, iepazīstot labāk vienam otru.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJĀ STUDĒJOŠIE IEPAZĪST MANGAĻSALAS VĒSTURISKO MANTOJUMU

Drukāt

20220521 151338 221.maijā 3.kursa nepilna laika neklātienes studentes sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja kājinieku pārgājienu, dodoties aplūkot Mangaļsalas vēsturisko mantojumu. 10 km garajā pārgājienā piedalījās arī citi LSPA studenti, kā arī divi ārvalstu studenti no Čehijas.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AKADĒMIJAS TELPĀS ORGANIZĒ PAVASARA BALLI

Drukāt

igLīdz ar jaunām vēsmām un pavasara iestāšanos, LSPA Studējošo pašpārvalde studentiem organizē pasākumu ‘’Pavasara balle 2022’’. Doma radās studējošajiem gremdējoties atmiņās par skaistajām Ziemassvētku ballēm, kuras Akadēmijā nav notikušas 2 gadus COVID-19 pandēmijas dēļ. Ideja ir uzplaukusi un šobrīd tiek organizēta balle pēc kuras visi esam ļoti ilgojušies.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI ZVIEDRIJĀ PIEDALĪJUŠIES “NORDPLUS” SPORTA VADĪBAS MĀCĪBU SEMINĀRĀ

Drukāt

Malme 2022 2

Aizvadītajā nedēļā, no 24. - 28. aprīlim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti Andra Brinkmane, Elīza Zemitāne, Krišjānis Āķītis, Emīls Putniņš un asociētā profesore Antra Gulbe apmeklēja Zviedriju, lai Malmes Sporta akadēmijā piedalītos Ziemeļvalstu Ministru padomes programmas “Nordplus” starptautiskajā sporta vadības seminārā “Sporta uzņēmējdarbība: ilgtspējīgs un gudrs sporta bizness”, kurā darbojās vairāk nekā 30 dalībnieki no deviņu Baltijas un Ziemeļvalstu augstskolām un partnerorganizācijām, tai skaitā 23 studenti.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 9.MAIJAM LSPA STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES ERASMUS+ PRAKSES MOBILITĀTEI GAIDĀMAJĀ VASARĀ

Drukāt

Erasmus prakses mobilitate 2022Līdz 2022.gada 9.maijam, visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties Eiropas Savienības (ES) programmas “ERASMUS+” PRAKSES (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2022.gada vasarā praktiskās iemaņas un zināšanas papildinātu kādā no ES dalībvalstu organizācijām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 1.KURSA STUDENTI ZINĀŠANAS PAR CILVĒKA BALSTA UN KUSTĪBU ORGĀNU SISTĒMU PAPILDINA RSU ANATOMIJAS MUZEJĀ

Drukāt

IMG 7032

Saskaņā ar LSPA un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) noslēgto vienošanos par kopēju sadarbību studiju procesa īstenošanā un pētniecībā, marta beigās LSPA 1.kursā studējošie apmeklēja RSU Anatomijas muzeju, kur docētājas Ineses Ļubinskas vadītajā studiju kursā “Aerobikas pamati un didaktika” nostiprināja zināšanas un vizuālo izpratni par sabalansētai kustībai nepieciešamo balsta un kustību orgānu sistēmu.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 41
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv