Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

KĀ LAI STUDĒ NO MĀJĀM?

Drukāt

home-office-1207834 1920-1024x683Šajā ārkārtas situācijā, kad studijas jau piekto nedēļu notiek no mājām, svarīgs ir ne tikai tas, ko dara augstskola un pasniedzēji, bet arī pašu studentu gatavība mācīties no mājām. Daudziem grūtības rada klusas un studijām piemērotas vides trūkums vai nespēja pierast pie jaunā režīma, tāpēc mācīšanās nevedas tik labi kā ikdienā. Lai mēģinātu palīdzēt, esam apkopojuši dažus padomus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠIE: VISLIELĀKĀS NESKAIDRĪBAS PAR STUDIJU GADA NOSLĒGUMU

Drukāt

Studejoso pasparvalde 2

2. aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvaldes (LSPA SP) priekšsēdētāja Rolanda Ķīkule LSPA Senāta dalībniekiem prezentēja studējošo aptaujas rezultātus par pirmajām attālinātā studiju procesa nedēļām kopš rīkojuma par ārkārtējās situācijas pasludināšanu. Aptaujā piedalījās 307 LSPA studenti, kuri patlaban apgūst Sporta zinātnes un Veselības aprūpes studiju virzienus.

Lasīt tālāk...
 

INFORMĀCIJA 4.ST.G. STUDENTIEM KVALIFIKĀCIJĀ "REKREĀCIJAS SPECIĀLISTS"

Drukāt
  Profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 
„Sporta zinātne” (kods 42813)
pilna laika klātienes 
4.studiju gada kvalifikācijas
REKREĀCIJAS SPECIĀLISTS
praktiskā valsts pārbaudījuma norises laiki
 

STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE TIEKAS AR REKTORU UN STUDĒJOŠO GRUPU VADĪTĀJIEM

Drukāt

IMG 9321Šodien - 25. februārī, LSPA Studējošo pašpārvalde organizēja tikšanos ar LSPA rektoru profesoru Juri Grantu un studējošo grupu vecākajiem. Sapulci atklāja LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, rosinot sanākušos uz diskusiju par sporta nozares iespējamo attīstību Latvijā un jauniešu fiziskās aktivitātes veicināšanu.

Lasīt tālāk...
 

10. MARTĀ STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AICINA UZ ĀRKĀRTAS VĒLĒŠANĀM

Drukāt

LSPA SP ARKARTA velesanas 2020 LGodājamie LSPA studējošie! Akadēmijas Studējošo pašpārvalde (SP) izsludina ārkārtas vēlēšana, lai pašpārvaldē ievēlētu priekšsēdētājas Rolandas ĶĪKULES vietnieku un trīs virzienu vadītājus, kuri atbildēs par akadēmiskajiem, finanšu un studējošo dzīves jautājumiem LSPA. Vēlēšanas notiks 10. martā, pulksten 15:30, Senāta sēžu zālē (205. telpa).

Lasīt tālāk...
 

SEB BANKĀ NOTIEK STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTLĪGUMU SLĒGŠANA PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

studiju kredits valsts lv 1Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studenti un viņu galvotāji, kuri pieteikušies studiju un studējošā kredītam 2019./20. akadēmiskā gada otrajam semestrim, no 19. februāra līdz 10. martam var doties uz jebkuru SEB bankas filiāli slēgt līgumus.

Lasīt tālāk...
 

NO 3.-15. FEBRUĀRIM IESPĒJA PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 2.SEMESTRIM

Drukāt

Studiju kredits SEB bankaCienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošā kredītiem 2019./20.akadēmiskā gada 2.semestrim var pieteikties no 3. līdz 15.februārim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.

Lasīt tālāk...
 

PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM TURPINĀS SESIJA. NODARBĪBAS SĀKSIES 10.FEBRUĀRĪ

Drukāt

Sesija 2020Sesija ir pārbaudījumu laiks pēc katra studiju semestra. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) bakalaura programmas „Sporta zinātne” un “Fizioterapija”  pilna laika klātienē studējošajiem ziemas sesija šogad notiek no 20.janvāra līdz 2.februārim. Sesijas laikā notiek individuālās studijas un studiju kursu pārbaudījumi, lai veiktu studējošo studiju rezultātu vērtēšanu pēc rudens semestra.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDI VADĪS 3.KURSA STUDENTE ROLANDA ĶĪKULE

Drukāt

Rolanda Kikule10.janvāra agrā rītā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Studējošo pašpārvaldes Valdes vēlēšanas, kur lielā vienprātībā par pašpārvaldes priekšsēdētāju ievēlēta profesionālās bakalaura programmas “Sporta zinātne” 3. kursa studente Rolanda ĶĪKULE, kura iepriekšējos studija gadus vadīja Studējošo pašpārvaldes komunikācijas virzienu.

Lasīt tālāk...
 

ANTIDOPINGA BIROJS AICINA LSPA STUDENTUS PIETEIKTIES DARBAM DOPINGA KONTROLĒ

Drukāt

LAB logoCienījamie LSPA studenti! Saskaņā ar LSPA un Latvijas Antidopinga biroja noslēgto sadarbības memorandu, Jums ir lieliska iespēja līdz 20. janvārim pieteikties par doping kontroliera asistentu - personu, kura uzaicina sportistu līdz dopinga kontroles  telpai un pavada to procedūru laikā (chaperon – angļu valodā).

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 36
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv