Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

LSPA PIEDĀVĀ STUDENTIEM BEZMAKSAS TRENIŅU IESPĒJAS AKADĒMIJAS SPORTA ZĀLĒS

Drukāt

Treniņu iespejas 2022 2023Sākoties jaunajam studiju gadam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) piedāvā saviem studentiem izmantot iespēju bez maksas apmeklēt Akadēmijas sporta zāles un izmantot sportošanas iespējas savas fiziskās sagatavotības uzlabošanai.

Lasīt tālāk...
 

9 KILOMETRUS GARĀ STUDIJU PĀRGĀJIENĀ LSPA PĀRSTĀVJI IEPAZĪST LIELĀKO SALU LATVIJĀ - BUĻĻU SALU

Drukāt

Kopbilde 215.jūnijā 3.kursa nepilna laika neklātienes studentes sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja kājinieku pārgājienu “No Rītabuļļiem uz Vakarbuļļiem”, dodoties pārgājienā pa Buļļu salu. Pārgājienā piedalījās arī citu kursu studenti un pasniedzēji, kā arī vairāki interesenti, kas mēroja gandrīz 9 km maršrutu kopā ar bērniem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE SIGULDAS APKAIMĒ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMA PRASMES

Drukāt

DC1373C4-0294-4202-884C-2989D7D87287LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie 3.kursa studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras asociētājas profesores Ingu Liepiņu, Siguldas apkaimē organizēja rekreatīvu dienas braucienu ar laivām pa Braslu un Gauju. Tādējādi pilnveidojot savas prasmes ūdens tūrismā un iepazīstot ūdens tūrisma infrastruktūru.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATGRIEŽAS “KVĒPENĒ”. STUDENTI IZMIRKUŠI, BET GANDARĪTI

Drukāt

DSC01679
Pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) atsākusi organizēt tūrisma un orientēšanās diennakts nometni Cēsu novada Gaujas ūdens tūrisma apmetnes vietā “Kvēpene”. 2.kursa neklātienē studējošajiem nometne notika trīs dienas, no 26. līdz 28.maijam, piedaloties 39 studējošajiem, bet klātienē studējošiem piecas dienas, no 29.maija līdz 2 jūnijam, piedaloties 49 studējošajiem. Nometnes laikā studenti orientēšanās un tūrisma teorētiskās zināšanas pielietoja praksē, kā arī uzlaboja savstarpējās sadarbības prasmes, iepazīstot labāk vienam otru.

Lasīt tālāk...
 

REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJĀ STUDĒJOŠIE IEPAZĪST MANGAĻSALAS VĒSTURISKO MANTOJUMU

Drukāt

20220521 151338 221.maijā 3.kursa nepilna laika neklātienes studentes sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja kājinieku pārgājienu, dodoties aplūkot Mangaļsalas vēsturisko mantojumu. 10 km garajā pārgājienā piedalījās arī citi LSPA studenti, kā arī divi ārvalstu studenti no Čehijas.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE AKADĒMIJAS TELPĀS ORGANIZĒ PAVASARA BALLI

Drukāt

igLīdz ar jaunām vēsmām un pavasara iestāšanos, LSPA Studējošo pašpārvalde studentiem organizē pasākumu ‘’Pavasara balle 2022’’. Doma radās studējošajiem gremdējoties atmiņās par skaistajām Ziemassvētku ballēm, kuras Akadēmijā nav notikušas 2 gadus COVID-19 pandēmijas dēļ. Ideja ir uzplaukusi un šobrīd tiek organizēta balle pēc kuras visi esam ļoti ilgojušies.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI ZVIEDRIJĀ PIEDALĪJUŠIES “NORDPLUS” SPORTA VADĪBAS MĀCĪBU SEMINĀRĀ

Drukāt

Malme 2022 2

Aizvadītajā nedēļā, no 24. - 28. aprīlim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti Andra Brinkmane, Elīza Zemitāne, Krišjānis Āķītis, Emīls Putniņš un asociētā profesore Antra Gulbe apmeklēja Zviedriju, lai Malmes Sporta akadēmijā piedalītos Ziemeļvalstu Ministru padomes programmas “Nordplus” starptautiskajā sporta vadības seminārā “Sporta uzņēmējdarbība: ilgtspējīgs un gudrs sporta bizness”, kurā darbojās vairāk nekā 30 dalībnieki no deviņu Baltijas un Ziemeļvalstu augstskolām un partnerorganizācijām, tai skaitā 23 studenti.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 9.MAIJAM LSPA STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES ERASMUS+ PRAKSES MOBILITĀTEI GAIDĀMAJĀ VASARĀ

Drukāt

Erasmus prakses mobilitate 2022Līdz 2022.gada 9.maijam, visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties Eiropas Savienības (ES) programmas “ERASMUS+” PRAKSES (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2022.gada vasarā praktiskās iemaņas un zināšanas papildinātu kādā no ES dalībvalstu organizācijām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 1.KURSA STUDENTI ZINĀŠANAS PAR CILVĒKA BALSTA UN KUSTĪBU ORGĀNU SISTĒMU PAPILDINA RSU ANATOMIJAS MUZEJĀ

Drukāt

IMG 7032

Saskaņā ar LSPA un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) noslēgto vienošanos par kopēju sadarbību studiju procesa īstenošanā un pētniecībā, marta beigās LSPA 1.kursā studējošie apmeklēja RSU Anatomijas muzeju, kur docētājas Ineses Ļubinskas vadītajā studiju kursā “Aerobikas pamati un didaktika” nostiprināja zināšanas un vizuālo izpratni par sabalansētai kustībai nepieciešamo balsta un kustību orgānu sistēmu.

Lasīt tālāk...
 

ATPAKAĻ KLĀTIENES STUDIJĀS! NO 1.APRĪĻA LSPA TELPĀS VAR NELIETOT SEJAS MASKAS

Drukāt

Atpakal klatienes studijas 2022 IGNo 2022.gada 1.aprīļa pakāpeniski studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) atkal atsākas klātienē. Saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 29.martā izdoto rīkojumu “Par aktualizētas epidemioloģiskās drošības reglamentācijas noteikšanu”, LSPA nosaka, ka pārejas periodā no 2022.gada 1.aprīļa līdz 2.maijam studiju process LSPA notiek gan attālināti, gan klātienē. Savukārt no 2.maija studijas pamatā notiek klātienē.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 39
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv