LSPA

Sporta aktualitātesLATVIJAS BASKETBOLA ALTERNATĪVĀS LĪGAS TRĪSPUNKTU METIENU KONKURSĀ UZVAR LSPA STUDENTI

Drukāt

E.Liepa T.Sparans28.janvārī Latvijas Basketbola alternatīvās līgas (LBAL) organizētajā Jāņa Strēlnieka trīspunktu metienu konkursā uzvarējuši LSPA/Rumba basketbola komandas spēlētāji, Akadēmijā studējošie Ēriks LIEPA un Tomass SPARĀNS, kuri spraigā cīņā divas reizes pārspēja komandas  “LAVE”  spēlētājus Reini Brūveri un Jāni Kliesmetu (15:12; 15:12). 

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE AGITA ĀBELE TIESĀ EIROPAS ČEMPIONĀTU DAIĻSLIDOŠANĀ

Drukāt

WhatsApp Image 2020-01-23 at 20.16.57 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesore Agita Ābele šogad ir viena no Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) tiesnesēm, kura uzaicināta tiesāt Eiropas čempionātu daiļslidošanā vīriešu vienslidojumos. Čempionāts no 22. līdz 26. janvārim notiek Grācā (Austrija).

Lasīt tālāk...
 

28. JANVĀRĪ LSPA NOTIKS JĀŅA STRĒLNIEKA KONKURSA FINĀLS BASKETBOLĀ

Drukāt

pafbetZināms laiks un komandas, kuras sacentīsies PAFBET LBAL Jāņa Strēlnieka konkursa finālā par ceļojumu uz Strēlnieka spēli Eirolīgā - tās ir LSPA/Rumba un LAVE. Abas komandas pirmā apļa laikā puslaika pārtraukuma konkursos sasniedza bilanci 7-2 un sacentīsies finālā, kas notiks 28.janvārī, LSPA jaunajā zālē, spēles starp LSPA/Rumba un LAVE puslaika pārtraukumā. Pati spēle sāksies 19.45, līdz ar to, konkursa fināls būs aptuveni 20:15.

Lasīt tālāk...
 

ANASTASIJA KONDRATJEVA UN IVO KLEINBERGS UZVAR FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SACENSĪBĀS VIEGLATLĒTIKĀ

Drukāt

SSH 5300

8.janvārī LSPA vieglatlētikas manēžā notika tradicionālās fiziskās sagatavotības daudzcīņas sacensības vieglatlētikā “ZIEMAS DAUDZCĪŅA 2020”. Labāko kopvērtējuma rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja 1.kursa studente Anastasija Kondratjeva, savukārt vīriešu konkurencē pārliecinoši, otro gadu pēc kārtas, nepārspēts 2.kursa students Ivo Dans Kleinbergs. Sacensībās piedalījās 12 sievietes un 8 vīrieši.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCENTS RENĀRS LĪCIS PĀRĪ AR ZIGMĀRU SONDORU TIESĀ EIROPAS ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRU HANDBOLĀ

Drukāt

ResourceImage 2Eiropas Handbola federācija (EHF) informējusi, ka 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā strādā arī vadošais Latvijas handbola tiesnešu duets Renārs Līcis un Zigmārs Sondors. Eiropas čempionāta finālturnīrs no 9. līdz 26. janvārim notiek trīs valstīs - Austrijā, Norvēģijā un Zviedrijā. Starp 24 vadošajām Eiropas valstsvienībām pirmo reizi startē arī Latvijas nacionālā izlase. 

Lasīt tālāk...
 
2 lapa no 158

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv