Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes

Sporta aktualitātes

Latvijas čempionāts soļošanā 16.04.2011.

Drukāt

Sestdien, 16.aprīlī Murjāņu Sporta ģimnāzijas stadionā notika tradicionālās pavasara sacensības soļošanā. Latvijas 90.čempionāta ietvaros vīrieši sacentās 20000m, bet sievietes – 10000m distancēs. Jaunie soļotāji piedalījās tradicionālajās "Aprill – Aprill" sacensībās.

Sievietēm 10000m soļojumā jau trešo gadu pēc kārtas čempiones tituls Agnesei Pastarei – 45:31,0 min. It kā jau ierasts, ka aiz Agneses kā otrā soļo un arī finišē LSPA bakalaura studiju programmas 2.st.g. studente Anita KAŽEMĀKA. Tā bija arī šoreiz – Anitai otrā vieta ar rezultātu 46:14,0 min. Abām sportistēm jauni personiskie rekordi tieši soļojumā stadionā. Trešā vieta viešņai – Karolinais Švedaitei no Lietuvas – 51:51,0min. Bronzas godalga Anitai Čuhnovai – 52:57,0min.

 

Starptautiskās Sporta deju federācijas Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS Standarta dejās.

Drukāt
sporta_dejas2011.gada 22., 23. un 24.aprīlī notiks Starptautiskais Sporta deju federācijas Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS. Pašas nozīmīgākās sacensības šajā deju festivālā būs Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS Standarta dejās. Šajās sacensībās piedalīsies augstākās klases deju pāri, kuri dejo Standarta dejas un ir deklarēti kā profesionālie sportisti. Pasaules čempionāts notiks 2011.gada 23.aprīlī.
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas doktorantūras 2.kursa studente un Zinātniskā asistente Alīna Kļonova ar savu deju partneri Andrea Bastianelli pārstāvēs akadēmiju un Latviju Pasaules čempionātā kā 1.pāris.
 

Dāmas uzlūdz!

Drukāt

JSBL_smallSestdien, 16.aprīlī pl.17:00, Rīgas Meža skolā notiks "Jaunās sieviešu basketbola līgas" Zvaigžņu spēlei līdzīgs pasākums ,,Dāmas uzlūdz!,, SEB Studentu līgas basketbolistus. Plānots aizraujošs pasākums, kāds Latvijā vēl nav bijis: vienā komandā spēlēs gan  puiši, gan meitenes!

Aicinām LSPA studentus atbalstīt savas augstskola basketbolistus!

  Plānotas sekojošas aktivitātes "Zvaigžņu spēles" pasākumā:

1) basketbola spēle 4 x 10 minūtes, kurā piedālās labākas JSBL un labākie SEB Studentu līgas spēlētāji (3 puiši, 2 meitenes).
Meitenēm iemestie punkti tiks skaitīti dubultā.
2) SPORTLAND metienu sacensības - 17 labākās meitenes (no katras komandas pa vienai) un 8 labākie puiši.
3) konkurss treneriem
Lasīt tālāk...
 

Latvijas XXI Universiāde basketbolā

Drukāt

Latvijas XXI Universiādes basketbola sacensībās "Aprīļa trakums", kas norisinājās š.g. 9. un 10.aprīlī Olimpiskajā sporta centrā, Rīgas 49.vidusskolas un Hanzas vidusskolas sporta bāzē, piedalījās 11 vīriešu un 6 sieviešu komandas.

Universiāde bija otras atbildīgās sacensības mūsu augstskolas basketbolistiem, jo ikviena studenta pienākums ir attaisnot viņam uzticēto godu un pārstāvēt savu augstskolu nozīmīgākajās valsts mēroga sacensībās. Nedēļas sākumā, 4.-6.aprīlī augstskolas vīriešu basketbola komanda izcīnīja godpilno 3.vietu SEB SBL finālsacensībās un jau nedēļas nogalē komanda atkal bija gatava sacensties ar Latvijas citu augstskolu komandām. Divās dienās puiši aizvadīja 5 spēles, no kurām četrās uzvarēja un piedzīvoja tikai vienu zaudējumu – finālspēlē, sacenšoties par 1.vietu pret Latvijas XXI Universiādes čempioniem LLU basketbolistiem.

Lasīt tālāk...
 

SEB Studentu Basketbola Līgas FINAL 6

Drukāt

SBL_logoSEB SBL 2010./2011.gada 9.čempionāts norisinājās 6 mēnešu garumā. Latvijas 8 augstskolu vīriešu basketbola komandas sacentās savā starpā divos apļos, katra aizvadot 14 spēles laika periodā no 2010.gada oktobra līdz 2011.gada aprīlim. Regulārā čempionāta noslēgumā LSPA komanda ierindojās 3.vietā aiz Biznesa augstskolas Turība un Rīgas Tehniskās universitātes komandām.

4.-6.aprīlī Rīgas 49.vidusskolas sporta bāzē notika SEB SBL šī gada čempionāta finālsacensības ar nosaukumu FINAL 6, kurās startēja regulārā čempionāta sešas labākās komandas.

Pirmajā dienā mūsu puiši sacentās ar Banku augstskolas komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 88:51. Nākamajā dienā pretī stājās stiprā Rīgas Tehniskās universitātes komanda un saspringtā cīņā nācās piekāpties ar rezultātu 63:76. Izšķirošajā spēlē par 3.vietu finālsacensību pēdējā dienā mūsu komanda pārliecinoši ar rezultātu 98-52 uzvarēja savu „neērto” pretinieku komandu no Rīgas Stradiņa universitātes.

Lasīt tālāk...
 

„Stipro skrējiens Cinevillā” meklē Stiprāko Latvijas augstskolu

Drukāt

stiproskrejiensLaiks sākt gatavoties nu jau tradicionālajam masu ekstrēmajam skrējienam „Stipro skrējiens Cinevillā”, kas turpmāk norisināsies jaunā vietā - kinopilsētiņā Cinevilla Tukuma novada Slampes pagastā - 4.maijā.

Uz šodienu jau pieteikušies vairāk kā 400 individuālie dalībnieki un 50 komandas. Šogad “Stipro Skrējiens” ieguvis starptautisku perspektīvu un pieteikušās arī komandas no ārvalstīm. Rīkotāji plāno, ka šogad tiks pārspēts pagājušā gada dalībnieku skaita rekords, kur piedalījās ap 1000 skrējēju.

Lai pasākumu padarītu vēl aizraujošāku, šogad esam nolēmuši izveidot jaunu skrējiena sadaļu un izaicināt uz sacensībām Latvijas augstskolu komandas. Ir pienācis laiks noskaidrot, kura tad ir Stiprākā Latvijas augstskola!

Lasīt tālāk...
 

Starptautiskās kāpšanas sporta sacensības

Drukāt

2.-3. aprīlī Ķīpsalas izstāžu hallē izstādes „Atpūta un sports 2011” ietvaros notika starptautiskās kāpšanas sporta sacensības BALTIC OPEN bouldering edition. Sacensībās piedalās sportisti no Baltijas valstīm, kā arī no Krievijas un Ukrainas, kopumā 174 dalībnieki. Pēc dalībnieku skaita šīs ir lielākās sacensības kāpšanas sportā Baltijas valstīs.

Sacensībās veiksmīgi piedalījās 4 LSPA studenti. Pārliecinoši spēcīgākajā (A grupā) sieviešu konkurencē uzvarēja 2.kursa studente Jekaterina Koževņikova, uzrādot labāko rezultātu gan kvalifikācijā, gan sacensību finālā. 2.un 3.vietu ieguva sportistes no Lietuvas, bet 1.kursa studente Santa Grigorjeva finālā ieguva 4.vietu.

Lasīt tālāk...
 

AICINĀM LĪDZJUTĒJUS ATBALSTĪT MŪSU KOMANDU!

Drukāt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SEB Studentu basketbola līgas 9.sezonas „6 fināls”
notiks šī gada 4., 5. un 6.aprīlī Rīgas 49.vidusskolā, Kr.Valdemāra ielā 65.
Pirmdien, 4.aprīlī
plkst.18:00 pirmajā cetrutdaļfinalā spēlēs LSPA-BA;
plkst. 20:00 otrajā cetrurtdaļfinālā RSU sacentīsies ar ViA.
Otrdien, 5.aprīlī
plkst.18:00 BAT pusfinālā spēlēs pret ceturtdaļfināla spēles RSU-ViA uzvarētājiem,
plkst. 20:00 spēlēs RTU ar LSPA/BA spēles uzvarētājiem.
Trešdien, 6.aprīlī
plkst.18:00 spēle par 3.vietu, plkst. 20:00 - finālspēle.

 
91 lapa no 99

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv