Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

Ungārijas Republikas vēstnieks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā

Drukāt

Š.g. 30.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās Ungārijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Gabors Dobokajs (Gabor Dobokay).

Vizītes ietvaros notika tikšanās ar LSPA vadību – rektoru prof. J.Žīdenu, prorektoriem prof. J.Grantu, U.Švinku, dekānu prof. A.Lielvārdu un prodekānu doc. V.Mackaru, lai apspriestu, izvērtētu un vienotos par turpmāko sadarbību starp Ungārijas un Latvijas sporta augstskolām, kam atbalstu izteica gan Ungārijas Republikas vēstnieks Latvijā, gan LSPA pārstāvji.

ungarijas_vestnieks

Ungārijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Gabors Dobokajs - kreisā pusē vidū

 

Fotokonkurss „Rīga sporto”

Drukāt

Tuvojoties Rīgas 810 gadu jubilejas svinībām, Latvijas Sporta muzejs izsludina fotokonkursu „Rīga sporto”.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par sportu kā veselīga un aktīva dzīvesveida pamatu, kā arī mudināt apzināties šodienas sporta notikumu vēsturisko nozīmi.

Fotokonkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs. Konkursa žūrijas vērtējumā 10 labākās autoru fotogrāfijas tiks iekļautas Latvijas Sporta muzeja veidotajā izstādē „Rīga sporto” līdzās sporta muzeja vēsturiskajām fotogrāfijām.

Izstāde būs skatāma 2011. gada augustā Rīgas domes telpās Rātslaukumā 1.

Fotokonkursa nolikums lasāms Latvijas Sporta muzeja mājaslapā www.sportamuzejs.lv.

Lasīt tālāk...
 

Lūgums palīdzēt!

Drukāt

18. martā (Ludzas rajona) Ciblas novadā „Sipkos” notika nelaimes gadījums, kā rezultāta Rinalds Rudzītis (23.gadi) guva galvas traumu un atrodas slimnīcā smagā komas stāvoklī. Viņa ikdienas ārstēšanai ir vajadzīgi ļoti lieli līdzekļi, kurus ģimene bez līdzcilvēku palīdzības nespēs ilgstoši nodrošināt, tāpēc lūdzam palīdzību.
Par šo negadījumu tika rakstīts arī interneta mājas lapā: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/232820

Lasīt tālāk...
 

Par Maģistra un Doktora studiju programmu absolventu izlaidumu

Drukāt

Tas, ko mēs saņemam, nodrošina mūsu eksistenci.
Tas, ko mēs atdodam, veido mūsu dzīvi.

/V.Čerčils/

2011.gada 17.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika Maģistra un Doktora studiju programmu absolventu izlaidums.

Lasīt tālāk...
 

Akadēmijas INFORMATĪVĀ DIENA

Drukāt

Š.g. 22.martā Akadēmijā INFORMATĪVĀS DIENAS pasākumi pulcināja ap 300 jauniešu, kuri interesējās par studiju iespējām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Konferenču zālē potenciālos studentus sagaidīja studentu pašpārvaldes vadītāja Kristīne  Karole un šobrīd akadēmijā studējošie, lai iedrošinātu ikvienu interesentu studiju uzsākšanai mūsu augstskolā. Jauniešus sveica akadēmijas rektors, profesors Jānis Žīdens. Par iespējām apvienot studijas un augsto sasniegumu sportu stāstīja lodes grūdējs Māris Urtāns – akadēmijas 4.kursa students, pasaules Universiādes vicečempions, Olimpisko spēļu dalībnieks. Informāciju sniedza un studiju programmas prezentēja akadēmijas docētāji – asoc.prof. Laima Saiva, lektore Ingrīda Smukā, lektore Inta Bula-Biteniece, docente Biruta Luika, docents Edvīns Lešenkovs un citi akadēmijas mācību spēki. Ar uzņemšanas noteikumiem un izmaiņām tajos iepazīstināja LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas augstskolu darbinieku „Jampadracis – 2011”

Drukāt

Mērķis un uzdevumi

- popularizēt sportu augstskolu mācībspēku un darbinieku vidū;
- stiprināt draudzīgo saikni starp augstskolām;
- noteikt, kurā augstskolā strādā sportiskākie mācībspēki.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2011. gada 26. martā LLU Sporta namā.

13.00 – 13.30 pieteikumu pieņemšana LLU Sporta nama sporta zālē;
13.30 – dalībnieku parāde un sacensību atklāšana;
14.00 – sacensību sākums.

Lasīt tālāk...
 

17. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2011”

Drukāt

No š.g. 3. līdz 6. martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedalījās gada nozīmīgākajā izglītības pasākumā – 17. starptautiskā izglītības izstādē “Skola 2011” –, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstāde notika  Starptautiskajā izstāžu centrā (Ķīpsalas ielā 8, Rīgā).

Izstādē piedalījās gan visu līmeņu un virzienu izglītības iestādes un mācību centri, gan uzņēmēji, kuri darbojas izglītības sfērā. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedāvāja informāciju par studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un studējošo aktivitātēm.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss

Drukāt

jubilejas_logoAr interesantiem rezultātiem ir noslēdzies LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss, kurā piedalījās mūsu augstskolas 32 studenti un 2 darbinieki ar savām izstrādātajām un piedāvātajām logo skicēm.

Konkursā uzvarējušais logo visa šī jubilejas gada garumā tiks izmantots pasākumos un noformējumā saistībā ar akadēmijas 90 gadu dibināšanas un darbības gadadienu, kas noslēgsies ar svinībām 2011.gada 6.septembrī.

Par konkursa uzvarētāju vērtēšanas komisija aizklātas balsošanas rezultātā noteica profesionālā bakalaura studiju programmas 1.studiju gada studentes, topošās fizioterapeites FRANCISKAS  ALBERTOVIČAS izstrādāto logo.

Lasīt tālāk...
 
87 lapa no 93

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv