Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

Par Maģistra un Doktora studiju programmu absolventu izlaidumu

Drukāt

Tas, ko mēs saņemam, nodrošina mūsu eksistenci.
Tas, ko mēs atdodam, veido mūsu dzīvi.

/V.Čerčils/

2011.gada 17.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika Maģistra un Doktora studiju programmu absolventu izlaidums.

Lasīt tālāk...
 

Akadēmijas INFORMATĪVĀ DIENA

Drukāt

Š.g. 22.martā Akadēmijā INFORMATĪVĀS DIENAS pasākumi pulcināja ap 300 jauniešu, kuri interesējās par studiju iespējām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Konferenču zālē potenciālos studentus sagaidīja studentu pašpārvaldes vadītāja Kristīne  Karole un šobrīd akadēmijā studējošie, lai iedrošinātu ikvienu interesentu studiju uzsākšanai mūsu augstskolā. Jauniešus sveica akadēmijas rektors, profesors Jānis Žīdens. Par iespējām apvienot studijas un augsto sasniegumu sportu stāstīja lodes grūdējs Māris Urtāns – akadēmijas 4.kursa students, pasaules Universiādes vicečempions, Olimpisko spēļu dalībnieks. Informāciju sniedza un studiju programmas prezentēja akadēmijas docētāji – asoc.prof. Laima Saiva, lektore Ingrīda Smukā, lektore Inta Bula-Biteniece, docente Biruta Luika, docents Edvīns Lešenkovs un citi akadēmijas mācību spēki. Ar uzņemšanas noteikumiem un izmaiņām tajos iepazīstināja LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite.

Lasīt tālāk...
 

Latvijas augstskolu darbinieku „Jampadracis – 2011”

Drukāt

Mērķis un uzdevumi

- popularizēt sportu augstskolu mācībspēku un darbinieku vidū;
- stiprināt draudzīgo saikni starp augstskolām;
- noteikt, kurā augstskolā strādā sportiskākie mācībspēki.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2011. gada 26. martā LLU Sporta namā.

13.00 – 13.30 pieteikumu pieņemšana LLU Sporta nama sporta zālē;
13.30 – dalībnieku parāde un sacensību atklāšana;
14.00 – sacensību sākums.

Lasīt tālāk...
 

17. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2011”

Drukāt

No š.g. 3. līdz 6. martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedalījās gada nozīmīgākajā izglītības pasākumā – 17. starptautiskā izglītības izstādē “Skola 2011” –, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstāde notika  Starptautiskajā izstāžu centrā (Ķīpsalas ielā 8, Rīgā).

Izstādē piedalījās gan visu līmeņu un virzienu izglītības iestādes un mācību centri, gan uzņēmēji, kuri darbojas izglītības sfērā. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija piedāvāja informāciju par studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un studējošo aktivitātēm.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss

Drukāt

jubilejas_logoAr interesantiem rezultātiem ir noslēdzies LSPA 90 gadu jubilejas logo konkurss, kurā piedalījās mūsu augstskolas 32 studenti un 2 darbinieki ar savām izstrādātajām un piedāvātajām logo skicēm.

Konkursā uzvarējušais logo visa šī jubilejas gada garumā tiks izmantots pasākumos un noformējumā saistībā ar akadēmijas 90 gadu dibināšanas un darbības gadadienu, kas noslēgsies ar svinībām 2011.gada 6.septembrī.

Par konkursa uzvarētāju vērtēšanas komisija aizklātas balsošanas rezultātā noteica profesionālā bakalaura studiju programmas 1.studiju gada studentes, topošās fizioterapeites FRANCISKAS  ALBERTOVIČAS izstrādāto logo.

Lasīt tālāk...
 

Apsveicam Vadības un komunikāciju katedras lektori IEVU RUDZINSKU

Drukāt

Apsveicam kolēģi - Vadības un komunikāciju katedras lektori  IEVU  RUDZINSKU, kura š.g. 11.februārī Latvijas Universitātes Vadībzinātnes un demogrāfijas promocijas padomes atklātajā sēdē aizstāvēja promocijas darbu par tēmu "Kvalitātes vadīšana studentu profesionālās svešvalodas kompetences veidošanā"!

     
87 lapa no 93

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv