Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

Informācija par Valsts stundu

Drukāt

Augstākās 2.līmeņa profesionālās studiju programmas nepilna laika neklātienes nodaļas 2. studiju gada studenta

Jurija VAITJUĻA

(kvalifikācija – fitnesa vecākais treneris)

kvalifikācijas Valsts ieskaites treniņš notiks 2011.g. 14.I plkst. 16.30

Sporta klubā ,,Dinamika” Rīgā, Lidoņu - 27.

Treneru institūts

 

LSPA rektora apsveikums

Drukāt

Rektora_apsveikums_small

     

ATGĀDINĀJUMS!

Drukāt

Cien.kolēģi,

Lūdzam iesniegt LSPA mācību spēku individuālās atskaites (veidlapa LSPA mājas lapā sadaļā „Pētniecība”) par zinātnisko darbību 2010.gadā līdz š.g. 17.decembrim.

Atskaiti sūtīt Zinātņu prorektoram prof. J. Grantam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pielikumā: Atskaites veidlapa (.doc)

 

Par LSPA vizīti Šauļu universitātes Pedagoģijas fakultātē

Drukāt

Š.g. 11.novembrī LSPA rektors Jānis Žīdens, projektu vadītāja Antra Gulbe un asoc. profesors Ivars Kravalis klātienē sveica Šauļu universitātes Pedagoģijas fakultāti 50 gadu jubilejā, tikās ar universitātes rektoru prof. V. Laurušku,  starptautisko attiecību prorektoru T. Tamoišiūnas,  pārrunājot tālākas sadarbības un kopīgu projektu veidošanas iespējas.

19.novembrī rektors prof. J.Žīdens 50 gadu dibināšanas jubilejā sveica Viļņas Universitātes Pedagoģijas fakultātes kolektīvu un īpaši to kolēģus, ar kuriem mūsu augstskolai ir izveidojusies abpusēji ieinteresēta sadarbība.

Lasīt tālāk...
 

Par 17. novembra svinīgo pasākumu

Drukāt

IMG_0052_900x1200Pirmssvētku noskaņās, š.g. 17.novembrī akadēmijas konferenču zālē notika svinīgs pasākums saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienu, kura ietvaros diplomus par iegūtu bakalaura grādu sporta zinātnē saņēma nepilna laika studiju neklātienes nodaļas absolventi.

Rektors, profesors Jānis Žīdens apsveica klātesošos un visu akadēmijas kolektīvu ar labi paveiktu darbu un novēlēja valsts svētkus ikvienam aizvadīt valstiski priecīgās noskaņās. Nominācijā „LPSA Patriots” tika apbalvotas ilggadīgās augstskolas darbinieces – profesore Aino Kuzņecova un personāla inspektore Ruta Pētersone. LSPA Atzinības rakstus par ieguldījumu LSPA attīstībā ar godprātīgu darbu saņēma augstskolas 15 docētāji un darbinieki, kuri ar vislielāko atbildību bija strādājuši, lai sagatavotu augstskolā realizējamās studiju programmas akreditācijas procesam.

Lasīt tālāk...
 

Promocijas darba aizstāvēšana 2010.gada 16.novembrī

Drukāt

IMG_0745LSPA Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē 2010.gada 16.novembrī  Vita MIKITANOVA aizstāvēja promocijas darbu „Riska elementu mācīšanās optimizācija mākslas vingrotājām (7 – 10 g. v.)” un  ieguva pedagoģijas doktora zinātnisko grādu sporta zinātnē sporta pedagoģijas apakšnozarē.

 

Balsošanas rezultāti:  par – 9,  pret – nav, nederīgu biļetenu nav.

 
86 lapa no 90

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv