Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA Gada sporta laureāts 2010./2011. LSPA Gada sporta laureāts 2010./2011.

Drukāt

Šogad 17.maijā norisinājās pirmais LSPA „Gada Sporta Laureāts”. Šī konkursa mērķis bija noteikt labākos LSPA sportistus – studentus un trenerus docētājus laika posmā no 2010.gada 1. Jūnija līdz 2011.gada 15.maijam.

Lai vērtēšana būtu objektīva tika izveidoti vērtēšanas kritēriji pēc kuriem, tad noteica labākos Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

Kopumā labākie, rezultatīvākie un aktīvākie tika noteikti 16 nominācijās.

_DSC8542_1600x1062_small

Lasīt tālāk...
 

Mg.ed., docentes Ivetas Boges 50 gadu jubilejas svinības

Drukāt

Š.g. 18.maijā skaistu savas dzīves jubileju kolēģu un draugu pulkā svinēja Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docente Iveta Boge.

_DSC8644_1600x1062

Lasīt tālāk...
 

Ielūdzam Jūs uz LSPA Lūgšanu tējas brīdi

Drukāt

 

IelugumsIelūdzam Jūs uz LSPA Lūgšanu tējas brīdi

2011. gada 30. maijā,

plkst. 13.40. – 15.00,

226. auditorijā.

Pieteikšanās pie 5. kursa studentes

Lienes Brūveles (28368374, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

 

Lasīt tālāk...
 

LSPA Sporta Laureāts

Drukāt

laureatiŠī gada 17. maijā norisināsies LSPA Sporta Laureāts.
Konkursa mērķis ir noteikt labākos LSPA sportistus - studentus un trenerus - docētājus laika posmā no 2010. gada 1.jūnija līdz 2011. gada 15.maijam.

Labākie sportisti un sporta veidu komanda tiks vērtēta pēc 14 kritērijiem.

Komandas, sportistus un docētājus var pieteikt LSPA struktūrvienības, kā arī jebkurš akadēmijā studējošais un strādājošais, līdz 2011.gada 9.maijam.

Ar konkursa nolikumu un anketām variet iepazīties šeit.

 

PF Līgatne rīko makulatūras nodošanas konkursu augstskolām

Drukāt

Eko_zimeEko medijs „Tīrai Latvijai” sadarbībā ar „Zaļā Josta” un makulatūras pārstrādes uzņēmumu „Līgatne” rīko makulatūras nodošanas konkursu starp augstākajām mācību iestādēm vai to fakultātēm.

Konkursa mērķis ir veicināt makulatūras šķirošanu, attīstot atkritumu šķirošanas kultūru, atkritumu otrreizēju pārstrādi un efektīvu resursu izmantošanu. Papildus, mērķis ir mudināt studentus pievērst uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai, kā arī saliedēt studentus katras mācību iestādes un fakultāšu ietvaros. Konkursa ietvaros augstāko mācību iestāžu vai to fakultāšu studentu uzdevums ir šķirot makulatūru un izmest to tai paredzētajā konkursa konteinerā. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti pēc savāktās makulatūras daudzuma uz mācību iestādi attiecībā pret tur piereģistrēto studentu skaita.

Konkursa galvenā balva ir 3x3 metrus liela instalācija – atpūtas stūrītis studentiem „Zaļā atpūtas telpa”, kā arī „Zaļākās augstskolas/fakultātes” tituls.

Lasīt tālāk...
 

Ungārijas Republikas vēstnieks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā

Drukāt

Š.g. 30.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās Ungārijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Gabors Dobokajs (Gabor Dobokay).

Vizītes ietvaros notika tikšanās ar LSPA vadību – rektoru prof. J.Žīdenu, prorektoriem prof. J.Grantu, U.Švinku, dekānu prof. A.Lielvārdu un prodekānu doc. V.Mackaru, lai apspriestu, izvērtētu un vienotos par turpmāko sadarbību starp Ungārijas un Latvijas sporta augstskolām, kam atbalstu izteica gan Ungārijas Republikas vēstnieks Latvijā, gan LSPA pārstāvji.

ungarijas_vestnieks

Ungārijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Gabors Dobokajs - kreisā pusē vidū

 

Fotokonkurss „Rīga sporto”

Drukāt

Tuvojoties Rīgas 810 gadu jubilejas svinībām, Latvijas Sporta muzejs izsludina fotokonkursu „Rīga sporto”.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par sportu kā veselīga un aktīva dzīvesveida pamatu, kā arī mudināt apzināties šodienas sporta notikumu vēsturisko nozīmi.

Fotokonkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs. Konkursa žūrijas vērtējumā 10 labākās autoru fotogrāfijas tiks iekļautas Latvijas Sporta muzeja veidotajā izstādē „Rīga sporto” līdzās sporta muzeja vēsturiskajām fotogrāfijām.

Izstāde būs skatāma 2011. gada augustā Rīgas domes telpās Rātslaukumā 1.

Fotokonkursa nolikums lasāms Latvijas Sporta muzeja mājaslapā www.sportamuzejs.lv.

Lasīt tālāk...
 

Lūgums palīdzēt!

Drukāt

18. martā (Ludzas rajona) Ciblas novadā „Sipkos” notika nelaimes gadījums, kā rezultāta Rinalds Rudzītis (23.gadi) guva galvas traumu un atrodas slimnīcā smagā komas stāvoklī. Viņa ikdienas ārstēšanai ir vajadzīgi ļoti lieli līdzekļi, kurus ģimene bez līdzcilvēku palīdzības nespēs ilgstoši nodrošināt, tāpēc lūdzam palīdzību.
Par šo negadījumu tika rakstīts arī interneta mājas lapā: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/232820

Lasīt tālāk...
 
86 lapa no 93

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv