Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

Veco ļaužu pansionāts „Koranda” ielūdz uz ZIEMASSVĒTKU PASĀKUMU

Drukāt

...un pār kluso lauku
laižas Ziemsvētku rīts.
Un mēness apspīd kupenas jau drīz,
Reizē mirdz cilvēka sirds,
Jo pāri Latvijai
Laižas Ziemsvētku rīts...

Veco ļaužu pansionāts „Koranda” ielūdz
uz ZIEMASSVĒTKU PASĀKUMU

mūsu viesmīlīgajās telpās ceturtdien, 8.decembrī

Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras

VISU specializāciju pārstāvjus!

Lasīt tālāk...
 

Svinam Latvijas Valsts dzimšanas dienu

Drukāt

17.novembris bija nozīmīga diena daudziem mūsu augstskolas docētājiem, studentiem un darbiniekiem. Pulcējāmies konferenču zālē un svinējām Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienu.

Svinīgais pasākums iesākās ar Neklātienes nodaļas studentu izjusti deklamētajiem dzejoļiem par Latviju. Zinātņu prorektors prof. Juris Grants apsveica klātesošos un pasniedza diplomus cilvēkiem, ar kuriem mēs lepojamies, kuri veicinājuši mūsu augstskolas slavu un prestižu. Goda nosaukums „LSPA PATRIOTS” ar Senāta lēmumu tika piešķirts telekomunikāciju iekārtu mehāniķei Hertai Gothardei, profesoram Eduardam Popovam un īpašai mūsu absolventei – individuālajai ziedotājai Inetai Skangalei, kura atsaucās aicinājumam un ziedoja savas augstskolas 90 gadu jubilejas svinību sarīkošanai. Ar ziediem un rektora pateicību tika sveikta arī jubilāre Peldēšanas un airēšanas katedras docente Velta Marija Upmale.

Svētku ietvaros Senāta priekšsēdētājs prof. U.Grāvītis pasniedza diplomus amatos ievēlētajiem docētājiem.

Šī pirmssvētku diena atmiņā paliks arī Neklātienes nodaļas studentiem, kuri sekmīgi absolvēja bakalaura studiju programmu un saņēma augstākās izglītības diplomus.

Patīkamu svētku pārsteigumu sagādāja mūsu studenti Aleksandrs Astafičevs ar saksofona solo un Monika Bleikša ar sirsnīgo dziedājumu, kā arī pārējie studenti ar mūsu valstij veltītajiem dzejoļiem.

Klausītāju „Paldies” visiem svētku dalībniekiem un organizētājiem!

Lasīt tālāk...
   

SIGULDAS KALNU MARATONS 29.10.2011. Sigulda. Starts 11.00.

Drukāt

IMG_1280_smallSestdien Siguldā tika aizvadīts Baltijā ekstrēmākais kalnu skrējiens – Nike Siguldas kalnu maratons. Garākajā, 55 kilometru, distancē uzvaras izcīnīja lietuvietis Vids Totils un latviete Anita Kažemāka (LSPA bakalaura studiju programmas 3.st.g.studente, treneris A.Rumbenieks).

Lietuvietis Totils 55 kilometrus garo un īsteni smago distanci veica nepilnās piecās stundās (4:59:07.2), izcīnot pārliecinošu uzvaru. Arī otro vietu izcīnīja Lietuvas pārstāvis (Ģedemins Griņus), bet trijnieku noslēdza Arnis Rumbenieks.

Sieviešu konkurencē Anita Kažemāka (6:07:53,0) un Anita Liepiņa (6:11:22,0) aiz sevis atstāja pērnā gada uzvarētāju Daci Traniņu. Kažemāka apsteidza Liepiņu par trīs ar pusi minūtēm, bet Traniņa no uzvarētājas atpalika nepilnas divdesmit minūtes (informācija no www.sportacentrs.com). Dažas fotogrāfijas ir redzamas www.skriesim.lv mājas lapā.

Lasīt tālāk...
 

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta projekta tikšanās ar fasādes rekonstrukcijas darbu izpildītājiem

Drukāt

KPFI_logoKlimata   Pārmaiņu   Finanšu   Instrumenta   projekta „Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākuma kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B”, Brīvības gatve 333”  atvēro durvju dienas ietvaros – tikšanās ar fasādes rekonstrukcijas darbu  izpildītājiem,  atbildes uz jautājumiem un pastaiga pa objektu. Satikšanās vieta – 21. oktobrī plkst.11.30 ēkas „B” -  foajē.

Visi laipni aicināti!

Valda Kursa
26183185

 

Nelaimes gadījumu apdrošināšana LSPA studentiem

Drukāt

Citadele_LifeIkdienas steigā nereti aizmirstam parūpēties par sev visdārgāko – savu drošību, veselību, labklājību. Citadele Life ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu aktīvajiem LSPA studentiem – ar nelieliem izdevumiem iegūt būtisku risku apdrošināšanu: paliekošas invaliditātes, kā arī traumu un kaulu lūzumu apdrošināšanu.

Jo lielāka apdrošināto grupa, jo izdevīgāka cena, tādēļ piesakies pats un aicini draugus! Pieteikšanās elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālruni 28260399 līdz š.g. 31. oktobrim, norādot vārdu,uzvārdu un variantu.

Lasīt tālāk...
 

Informācija studentiem par kredītiem

Drukāt

Sākot no 10.10.2011.
var ierasties jebkurā a/s SEB bankas filiālē,
lai noslēgtu līgumu par
STUDIJU vai STUDĒJOŠĀ KREDĪTA
saņemšanu

Kredītu piešķiršanas komisija

 

Izvēlēts LSPA Studentu Pašpārvaldes prezidents

Drukāt

Šodien, 28. septembrī LSPA Studentu pašpārvaldē norisinājās prezidenta un prezidenta vietnieka vēlēšanas, kuru rezultātā par LSPA SP jauno prezidentu kļuva akadēmijas 5. kursa students Andris Skangalis un viņa vietniece - Kristīne Karašniece no 3. kursa!

 
82 lapa no 92

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv