Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

Aicinājums uz Lielo talku

Drukāt

l_9453_talkas_logo

 

Sestdien, 21. aprīlī visā Latvijā notiks Lielā talka, kurā aicinām iesaistīties arī Tevi, un kopā ar savu ģimeni, kolēģiem un daudziem citiem pozitīviem cilvēkiem doties palīdzēt CSDD uzkopt Motormuzeja un Biķernieku trases apkārtni.

Biķernieki ir daudzu rīdzinieku un Rīgas viesu iecienīta atpūtas vieta, kas diemžēl lielās cilvēku plūsmas dēļ ir arī piemēslota, un ir nepieciešama arī mūsu palīdzība apkārtnes uzkopšanā.

Visi talcinieki tiks nodrošināti ar cimdiem un visiem nepieciešamajiem darba rīkiem, kā arī atspirdzinājumiem pēc darba. Lai prieks par paveikto būtu vēl lielāks, visi reģistrētie talcinieki varēs sestdien vai citā dienā nedēļas laikā apmeklēt Motormuzeju bez maksas.

Lasīt tālāk...
 

Sirsnīgi sveicam mūsu absolventus!

Drukāt

izlaidums

 

2012.gada 15.martā notika LSPA maģistrantu un doktorantu izlaidums. Profesionālo maģistra augstākās izglītības programmu „Sporta zinātne” (47813) absolvēja 22 maģistri un Akadēmisko doktora augstākās izglītības programmu „Sporta zinātne” (51813) absolvēja 5 doktoranti. Šogad ir radīta jauna tradīcija: uz izlaidumu tika aicināti 2011.gada Doktora programmas absolventi, kuri šajā akadēmiskajā gadā ieguva doktora grādu.

Sirsnīgi sveicam mūsu absolventus!

Lasīt tālāk...
 

Informatīvās dienas programma

Drukāt

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS

jubilejas_logo

INFORMATĪVĀS DIENAS

P R O G R A M M A

2012.gada 13.martā plkst.12.00
Rīgā, Brīvības gatvē 333
konferenču zālē ( 2.stāvs, 216.telpa ) 

Lasīt tālāk...
 

Pievienojies LSPA regbija 7 komandai!

Drukāt

plakatslspa_small

 

Aktuālās starptautiskās apmācības ES programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros

Drukāt

Jaunatne_LogoValsts aģentūra ”Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” aicina izplatīt informāciju studentiem par viņu iespējām pieteikties aktuālajām starptautiskajām apmācībām ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros:

1.”Get inspired!” Apgūsti uzņēmējdarbības prasmes!
Aicinām pieteikties dalībai starptautiskā seminārā „Get inspired!” jaunatnes darbiniekus, jauniešus, jauniešu līderus, projektu vadītājus, kā arī formālās izglītības un biznesa jomas pārstāvjus, kas ir iesaistīti uzņēmējdarbības prasmju mācīšanā jauniešiem. Semināra galvenais mērķis ir uzsākt un stiprināt starptautisko sadarbību (dažādos sektoros), kas veicina uzņēmējdarbības prasmju apgūšanu jauniešiem. Seminārs notiks 19.- 24. aprīlī Varšavā, Polijā (Konstancin-Jeziorna).

Pieteikšanās: līdz 25. februārim!
Sīkāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/index.php/jaunumi/jspa-jaunumi/1089-get-inspired

2.Apmācības Izzini reliģijas lomu EuroMed sadarbībā!”
Apmācības tiem apmācītājiem/topošajiem apmācītājiem (jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi), kuriem interesē reliģiju nozīme Vidusjūras reģionā un neformālajā izglītībā un kuri vēlas veidot projektus ar partneriem no Vidusjūras reģiona valstīm.
Apmācības notiks 23. – 28. aprīlī Maltā.

Pieteikšanās: līdz 2. martam!
Sīkāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/index.php/jaunumi/jspa-jaunumi/1103-izzini-reliijas-lomu

3.Starptautiska apmācība „Nacionālā un Eiropas Savienības jaunatnes politika”
Apmācības par nacionālo un Eiropas Savienības jaunatnes politiku -  jaunatnes darbiniekiem, līderiem, pašvaldību darbiniekiem un citiem, kuriem interesē jaunatnes darbs. Apmācību semināra mērķis ir stimulēt tādu instrumentu attīstību, kā programmas, pasākumi u.c., atbalstot Eiropas un nacionālās/reģionālās jaunatnes stratēģijas. Apmācību seminārs notiks 24. - 26.aprīlī Ļubļanā, Slovēnijā.

Pieteikšanās: līdz 15.martam!
Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/index.php/jaunumi/jspa-jaunumi/1116-nacionalaesjaunatnespolitika

4.„Climate Change!” Starptautiskas apmācības Vācijā!
Ja vēlies iegūt jaunas zināšanas, prasmes un motivāciju, lai rastu risinājumus klimata pārmaiņu problēmjautājumiem savā dzīvesvietā un iesaistītu vietējos iedzīvotājus, piesakies starptautiskam apmācību kursam Climate Change! Pieteikumus gaidām no jaunatnes darbiniekiem un jauniešu līderiem vecumā no 20 - 30 gadiem. Apmācības notiks no 23. – 27. aprīlim Vācijā (Langeness).

Pieteikšanās: līdz 2. martam!
Sīkāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/index.php/jaunumi/jspa-jaunumi/1102-climate-change

5.Meet in diversity! Iesaistām jauniešus no dažādām kultūras minoritāšu grupām!
Ja vēlies atrast partnerus jauniešu apmaiņas projektam, kurā ir iesaistīti jaunieši no dažādām kultūras minoritāšu grupām, piesakies dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā Meet in diversity ! Seminārs notiks 10. – 14. aprīlī Zagrebā, Horvātijā (Donja Stubica).

Pieteikšanās:
līdz 1. martam!
Sīkāka informācija: http://jaunatne.gov.lv/index.php/jaunumi/jspa-jaunumi/1098-meet-in-diversity-

Ar cieņu,
Iluta Stepanova
v/a ”Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”
Komunikācijas daļas vecākā referente
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67356251
Fakss: +371 67358060
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .lv
www.jaunatne.gov.lv
Twitter: @JaunatneDarbiba
Draugiem.lv lapa: Jaunatne darbībā
Facebook: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

 

Paplašinām sadarbību ar ārvalstu augstskolām

Drukāt

politechnika2011.gada novembrī tika noslēgts līgums par LSPA sadarbību augstākās izglītības programmu un projektu realizēšanai ar K.Pulaski RADOMAS TEHNISKO UNIVERSITĀTI (Polija).

Savukārt, 2012.gada februārī tiek slēgts LSPA sadarbības līgums ar TARTU UNIVERSITĀTI (Igaunija) par augstskolu turpmāko sadarbību kopīgas maģistra līmeņa studiju programmas izstrādāšanā un īstenošanā sporta fizioterapijas jomā, kā arī sadarbību veselības aprūpes un sporta zinātnes jomā, izmantojot abu augstskolu rīcībā esošos resursus un intelektuālo potenciālu.

Šis Līgums nosaka augstskolu savstarpējo attiecību vispārīgos principus, bet par konkrētu sadarbību un ar to saistītiem jautājumiem augstskolas vienosies atsevišķi, parakstot papildus vienošanos.

Tartu Universitāti pārstāvēja Fizisko vingrinājumu bioloģijas un fizioterapijas institūta vadītājs prof. Prits Kasiks (Priit Kaasik), bet Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pārstāvēja rektors prof. Jānis Žīdens, Sporta medicīnas institūta vadītājs prof. Viesturs Lāriņš un studiju prorektore asoc.prof. Andra Fernāte.

 

LSPA studenti palīdz sporta pasākumā bērniem un jauniešiem ar invaliditāti

Drukāt

Šī gada 18. janvārī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā 236 bērni un jaunieši ar dažādām invaliditātēm piedalījās sporta dienā “Nāc un sporto sev par prieku!”.
Dalībniekiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus 20 individuālās aktivitātēs, kur viņus uzmundrināja un vērtēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 4. un 5. kursa studenti. Sporta dienu organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju.
Paldies visiem studentiem-tiesnešiem par entuziasmu un pozitīvo attieksmi!


 

Lasīt tālāk...
 

Somija, Pyha, Luosto

Drukāt

plakats_smallSomija, Pyha, Luosto. Jau no seniem laikiem zināms, ka Lapzemē atrodas ne tikai Santa Klausa  galvenā dāvanu bāze, bet arī vienas no labākajām distanču slēpju trasēm ar sniegu līdz padusēm. Konkrētā atrodas kārtīgu gabalu virs Ziemeļu polārā loka! Sīkāk pēti šeit - http://www.pyha.fi/english/

Ar distancenēm slēposim gan pa iekārtotām un ainaviskām ziemeļzemes vietām, gan ar meža slēpēm dosimies papētīt vietas ārpus trasēm!

Papildus izmantosim blakus pieejamo kalnu trašu piedāvājumu un pašļūksim ar slēpēm vai dēli lejā arī no tiem. Būs iespēja arī doties izbraucienos ar suņu pajūgiem, sniega motocikliem!

*vietējie sola, ka būs iespējams redzēt arī ziemeļblāzmas :)

Datumi:
No 30.01.2012 - 5.02.2012. Braucam ar 9 vietīgu busu. Izbraucam agrā pirmdienas rītā, ar prāmi pārceļamies no Tallinas uz Helsinkiem, pēc tam dodoties pārbraucienā uz Somijas ziemeļiem. Atgriešanās Latvijā nākamās svētdienas vakarā.

Izmaksas:
Programmas izmaksas 250 Ls

Programmas izmaksas iekļauj:

•    Programmas sagatavošana
•    Transports
•    Dzīvošana
•    Ēdināšana
•    Lūzumpunkta instruktora padomi, ieteikumi, atbalsts

Izmaksās nav iekļauts:
•    Personīgā ceļojumu apdrošināšana
•    Inventāra noma
•    Uz vietas izmantojamo papildpakalpojumu izmaksas
•    Papildus personīgās izmaksas, kas tieši nav saistītas ar programmas izmaksām

Ja rodas jautājumi vai ir vēlme piedalīties šajā ceļojumā, tad zvani vai raksti!
Brauciena organizētājs Rūdolfs, tel.+371 28885441, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
81 lapa no 92

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv