Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA STUDENTI PIEDALĀS BRĪVĪBAS CĪŅĀS KRITUŠO KADETU PIEMIŅAS PELDĒJUMĀ

Drukāt

46498039 665462997181389 7619321547026595840 o

Arī šogad Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA), ar 14 stundu ilgu peldējumu, pieminēja 14 Brīvības cīņās kritušos kadetus. Peldējumā piedalījās arī astoņi LSPA studenti, kuri kopīgi pieveica 4,9 km garu distanci.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOME AR STIPENDIJĀM ATBALSTĪS 17 LSPA STUDĒJOŠOS SPORTISTUS

Drukāt

LSFP 2018 Arturs Pavlovs 24 of 50 tikai LSPA studenti m
Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) šā gada Sporta stipendiju konkursā izraudzījusies 38 Latvijā studējošus augstas klases sportistus, kuri šajā studiju gadā saņems stipendijas akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai. Kopumā stipendiju komisija saņēma 63 studējošo sportistu pieteikumus.Starp stipendiātiem ir 17 LSPA studējošie sportisti, tai skaitā Olimpisko spēļu sudraba un bronzas medaļu ieguvēji kamaniņu sportā – Andris un Juris Šici, kā arī viens no vadošajiem Latvijas šorttrekistiem Roberto Puķītis.

Lasīt tālāk...
 

PIRMO REIZI LATVIJAS TELPU ORIENTĒŠANĀS KAUSS NOTIKS ARĪ LSPA. PIEDALIES - NEAPMALDIES!

Drukāt

ATLAIDE28. oktobrī Rīgā sācies ikgadējais “Latvijas Telpu orientēšanās kauss”. Aktīva dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāti līdz šim nepieredzēti kontrasti – orientēšanās labirinti leģendārās rūpnīcās, greznās pilīs, kā arī LSPA telpās (2.decembris). LSPA studentiem un personālam iespēja piedalīties visos sešos sacensību posmos ar 50% atlaidi – 3.50 eiro par sacensību posmu!

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LSPA MEKLĒ INFORMĀCIJAS SISTĒMU UZTURĒTĀJU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 23.NOVEMBRIM

Drukāt

Vakance mlLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina savai komandai pievienoties informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) speciālistu - Akadēmijas informācijas sistēmu uzturētāju. Kandidātam nepieciešama profesionālā izglītība IKT jomā, kā arī interese un zināšanas par IT sistēmām. Motivācijas vēstule un CV, ar norādi “Informācijas sistēmu uzturētājs”, līdz šā gada 23.novembrim, sūtīt e-pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Tālrunis uzziņām: 67543431.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PATRIOTU SAIMEI PIEVIENOJAS DOCĒTĀJI LĀRIŅŠ, LANKA, SAIVA, B.LUIKA UN AKADĒMIJAS PROFESORU PADOMES LOCEKLIS KALNIŅŠ

Drukāt

IMG 223116.novembrī LSPA svinīgā pasākumā atzīmēja Latvijas simtgadi un sveica piecus goda nosaukuma “LSPA Patriots” titula ieguvējus. Akadēmijas rektors, profesors Jānis ŽĪDENS patriotu saimē uzņēma Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras profesoru Viesturu LĀRIŅU, Informātikas un biomehānikas katedras vadītāju, profesoru Jāni LANKU, Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras asoc. profesori Laimu SAIVU, Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docenti Birutu LUIKU un LSPA 1979. gada absolventu, Akadēmijas Profesoru padomes locekli Andri KALNIŅU.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRS ŠADURSKIS SVEIC LATVIJAS KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI, AR PANĀKUMIEM KONKURSĀ “EUROSKILLS 2018”

Drukāt

ar KŠ 2Latvijas komandas konkursantus, par panākumiem starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “EuroSkills 2018”, 31. oktobrī svinīgi sveica izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Pateicības rakstus par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministrs pasniedza arī komandas ekspertiem, pedagogiem un atbalstītājiem, tai skaitā komandas psiholoģei, LSPA profesorei Žermēnai Vaznei.

Lasīt tālāk...
 

LAIKRAKSTA “DIENAS BIZNESS” SARUNA AR REKTORU JĀNI ŽĪDENU PAR AKADĒMIJAS AKTUALITĀTĒM

Drukāt

DB JZLaikraksta “Dienas Bizness” saruna ar rektoru, profesoru Jāni Žīdenu, kurš uzsver - bez fundamentāliem ieguldījumiem sporta zinātnē cerēt uz labiem sasniegumiem sportā nav iespējams. Tāpēc LSPA attīsta infrastruktūru un sadarbojas ar pētniekiem, lai pilnveidotu esošās sporta tehnoloģijas un radītu platformu inovācijām. Nākamajā gadā Akadēmijā būs sporta zinātnes un veselības laboratorija, kuras izveidē investē teju miljons eiro. Tāpat LSPA noslēgusi līgumu ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) par sadarbību studijās, zinātnē un inovācijā.

Lasīt tālāk...
 

UZ LSPA REKTORA AMATU KANDIDĒ PROFESORS JURIS GRANTS

Drukāt

Juris Grants 09 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Rektora vēlēšanu organizēšanas komisija ziņo, LSPA rektora vēlēšanām iesniegts un reģistrēts viens pieteikums - dokumentus iesniedzis esošais Akadēmijas zinātņu prorektors, pedagoģijas doktors (Dr.paed.), profesors Juris Grants.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 86
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv