Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE ZIEMASSVĒTKUS IESKANDINA AR SADANCOŠANOS

Drukāt

cc7365a2-1df3-43f7-b451-ae32f6eaaae2 rw 12002018.gada Ziemassvētku laiks LSPA Rekreācija kvalifikācijas studentiem un docētājiem sākās jau 12.decembrī, VEF kultūras pilī, ar 3.kursa rekreācijas studentu organizēto Ziemassvētku balli “Izdancosim Ziemassvētkus”, bet noslēdzās 19.decembrī, LSPA gaiteņos un auditorijās, ar latviešiem tradicionālo budēļos iešanu, dziesmām un rotaļām, kuras organizēja 2.kursa studenti ciešā sadarbībā ar asoc.prof. Ingrīdu Smuko.

Lasīt tālāk...
 

TURPMĀKOS 4 GADUS LSPA PILNVEIDOS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA KOMPETENCES UN PRASMES VIRZIENĀ „IZGLĪTĪBA, PEDAGOĢIJA UN SPORTS”

Drukāt

ESF 2018 2 kartaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) parakstījusi vienošanos par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ieviešanu, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju studiju virzienā „Izglītība, pedagoģija un sports”, kas sekmēs Jaunā pamatizglītības standarta ieviešanu Latvijas skolās.

Lasīt tālāk...
 

PEKINAS SPORTA UNIVERSITĀTE JAUNU STUDIJU VIRZIENU ATTĪSTĪBAI PIESAISTA STARPTAUTISKU EKSPERTU GRUPU, TAI SKAITĀ LSPA PROFESORI KĻAVIŅU

Drukāt

IMG 1184 2

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) kļuvusi par vienu no piecām starptautiskajām augstākās izglītības iestādēm, kuru eksperti piesaistīti Pekinas Sporta universitātes (Ķīnā) jauno maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu izveidei virzienā “Pielāgotās fiziskās aktivitātes”.
IMG 1184

Lasīt tālāk...
 

LSPA AICINA PIETEIKTIES C KATEGORIJAS TRENERA MĀCĪBĀM FITNESĀ

Drukāt

C-macibas insta 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), profesionālās pilnveides un mūžizglītības programmu paplašināšanas ietvaros, aicina pieteikties mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā “PAMATZINĀŠANAS SPORTA TRENERA „C” KATEGORIJAS SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI”, ar ievirzi FITNESĀ. Mācības plānots uzsākt 2019.gada 7.janvārī. Pieteikšanās 17. un 18.decembrī.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJAS ĢENERĀLSEKRETĀRS EDGARS PUKINSKS AR STUDENTIEM DISKUTĒ PAR FUTBOLA ATTĪSTĪBU VALSTĪ

Drukāt

EP 2018 3Sekmējot kvalitatīvu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) speciālistu sagatavošanu sporta vadībā, 6.decembrī, viens no vadošajiem sporta administrēšanas praktiķiem valstī - Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs un LSPA absolvents Edgars Pukinsks, viesojās mūsu Akadēmijā un tikās ar specializācijas “Vadītājs sporta jomā”  4.kursa studentiem, lai kopīgi diskutētu par Latvijas Futbola federācijas stratēģiskajiem mērķiem un uzdevumiem, kā arī futbola tālāku attīstību valstī.

Lasīt tālāk...
 

PAR LSPA REKTORU IEVĒLĒTS PROFESORS JURIS GRANTS

Drukāt

Grants Juris 04122018 24.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA)  Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORAM GRANTAM PIEŠĶIR JOZEFA PILSUDSKA VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES GODA DOKTORA NOSAUKUMU

Drukāt

DSC02140Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, 29.novembrī, apmeklēja Polijas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāti, kur viņam piešķirts Universitātes goda doktora nosaukums un svinīgā ceremonijā pasniegts Goda doktora diploms.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIESAISTĪJUSI EIROPAS SOCIĀLĀ FONDA LĪDZEKĻUS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA STIPRINĀŠANAI VESELĪBAS APRŪPĒ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds kv

 

Eiropas Socialais fonds

2018.gada novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “LSPA personāla stiprināšana „Veselības aprūpes” jomā”, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju.

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 86
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv