Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

IZM, VM, RSU UN LSPA NOSLĒDZ SADARBĪBAS LĪGUMU PAR KONSOLIDĀCIJU

Drukāt

18. aprīlī parakstīts četrpusējs sadarbības līgums starp Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Veselības ministriju (VM), Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA). Līgums noslēgts, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu, kas paredz konsolidēt LSPA un RSU no šā gada 1. jūlija. Tas noteiks iesaistīto pušu saistības, kā arī kārtību, kā notiks abu augstskolu integrācijas process.
2024-04-18-RSU-LSPA-021

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM

Drukāt

KONKURSS UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM 20202024. gada 12. aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) izsludina konkursu uz  vienu docenta amatu Aciklisko sporta veidu katedrā un trīs lektora vietām Sporta spēļu katedrā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA APGŪSTAMĀS PROFESIJAS “ĒNO” 26 RĪGAS UN NOVADU SKOLĒNI

Drukāt

WhatsApp Image 2024-04-05 at 10.18.02 AM 14.aprīlī Latvijā notikusī "Ēnu diena 2024” norisinājās arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), kur skolēni bija aicināti iepazīt un piedalīties fizioterapeita, sporta trenera, sporta skolotāja, vadītāja sporta jomā un rekreācijas speciālista darba ikdienā, iegūstot ieskatu profesijās, kurās LSPA mācībspēki sagatavo jaunos sporta un veselības aprūpes speciālistus.

Lasīt tālāk...
 

VALDĪBA LEMJ PAR RSU UN LSPA KONSOLIDĀCIJAS PABEIGŠANU LĪDZ 1. JŪLIJAM

Drukāt

RSU LSPA 20242.aprīlī Ministru kabinets apstiprināja grozījumus rīkojumā "Par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas reorganizāciju", kas paredz konsolidēt Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) jau no šā gada 1. jūlija.

Lasīt tālāk...
 

AICINĀJUMS PIETEIKTIES ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTEI 2024./2025. AK.G. RUDENS SEMESTRIM

Drukāt

LĪDZ š.g. 8.APRĪLIM VISU LĪMEŅU UN STUDIJU PROGRAMMU LSPA STUDENTI 
VAR PIETEIKTIES ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTEI
2024./2025. ak.g. RUDENS SEMESTRIM

Lasīt tālāk...
 

LSPA MĀCĪBSPĒKI UN STUDĒJOŠIE PIEDALĀS STARPTAUTISKAJĀ ZINĀTNES PROJEKTA INTENSĪVAJĀ KURSĀ JIVESKILES UNIVERSITĀTĒ, SOMIJĀ

Drukāt

LSPA pasniedzēju un studentu komanda piedalījās piecu dienu intensīvajā kursā “Schoolyard affordances for physically literate and active schoolchildren in era of digitalization (SAPLACED)” kas notika NordPlus zinātniskā projekta (Nr. NPHZ-2021/10040) ietvaros 11.-15.03.2024., Jiveskiles Universitātē (University of Jyväskylä), Somijā, iegūstot par to 5 ECTS. Projektā piedalījās 6 valstu komandas: Somijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Islandes, Norvēģijas.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA ATVĒRTO DURVJU NEDĒĻA

Drukāt

Ar lielu prieku un gandarījumu noslēdzam Atvērto Durvju Dienas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kas norisinājās no 11. marta līdz 15. martam. Akadēmijas durvis bija plaši atvērtas visiem interesentiem, lai iepazītos ar mūsu akadēmijas dzīvi, studiju programmām un iespējām.

Atvērto durvju dienu laikā interesenti tika ielūgti apmeklēt dažādas lekcijas, seminārus un praktiskās nodarbības, kuros tika radīta iespēja iepazīt mūsu akadēmijas profesionālo vidi un mūsu studiju programmas. Studenti un pasniedzēji aktīvi dalījās savā pieredzē un zināšanās, sniedzot ieskatu studiju ikdienā un akadēmiskajā dzīvē.

Mēs esam pateicīgi visiem, kas apmeklēja Atvērto Durvju Dienas, dalījās savā pieredzē un piedalījās diskusijās. Mūsu durvis vienmēr būs atvērtas tiem, kas interesējas par sporta izglītību un karjeru šajā jomā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studijām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai Stecenko – 29328410, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vairāk par 2024. gada uzņemšanu skatiet mājaslapā: https://www.uznemsana.lspa.lv/.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus – sporta trenerus, rekreācijas speciālistus, vadītājus sporta jomā, sporta un valsts aizsardzības mācības skolotājus, kā arī fizioterapeitus un pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālistus rehabilitācijā.

 

 

LSPA REKTORS PATEICAS STUDENTIEM UN DOCĒTĀJIEM PAR DALĪBU IZGLĪTĪBAS IZSTĀDĒ “SKOLA 2024”

Drukāt

Š.g. 23.-25.februārī Rīgā Ķīpsalas izstāžu zālē norisinājās starptautiskā izglītības izstāde “SKOLA 2024” . Izstādē ar izglītojošu stendu par studiju iespējām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā bija pārstāvēta arī mūsu Akadēmija. Mūsu studenti, docētāji un darbinieki bija sagatavojuši un visiem interesentiem sniedza informāciju par uzņemšanas nosacījumiem konkrētās studiju programmās, par iegūstamajām profesionālajām kvalifikācijām, par studiju organizēšanu un norisi un daudziem citiem potenciālos studentus interesējošiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 121
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv