Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

STUDENTU UZŅEMŠANA STUDIJU PROGRAMMĀS 2024: ATVERIET DURVIS SAVĀM NĀKOTNES IESPĒJĀM

Drukāt

JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA - Copy 2RSU Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) ar prieku paziņo par jauno studentu uzņemšanas sākumu 2024./2025. akadēmiskajam gadam. No 10. jūlija LSPA uzņems reflektantus profesionālā bakalaura studiju programmās "Sporta zinātne", "Fizioterapija" un "Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība", kā arī 1. līmeņa (īsā cikla) programmā "Sporta un izglītības speciālists", akadēmiskā maģistra programmā "Veselības aprūpes speciālists sportā".

Lasīt tālāk...
 

RSU, LOK, BĒRNU SLIMNĪCU FONDS UN BĒRNU UN PUSAUDŽU RESURSU CENTRS SADARBOSIES BĒRNU VESELĪBAS STĀVOKĻA UZLABOŠANAS LABĀ

Drukāt

Lai uzlabotu bērnu un pusaudžu fiziskās un mentālās veselības stāvokli ilgtermiņā, kā arī pievērstu sabiedrības un lēmumu pieņēmēju uzmanību bērnu veselības problēmām, šodien – 8.jūlijā –, parakstīts sadarbības memorands starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), Bērnu slimnīcas fondu, Bērnu un pusaudžu resursu centru un Latvijas Olimpisko komiteju (LOK). Sadarbības ietvaros plānots īstenot dažādus pētniecības projektus, sabiedrības izglītošanas pasākumus, sporta un veselīga dzīvesveida popularizēšanas aktivitātes, kā arī studiju piedāvājumus.

RSU LOK BF BPC 080724

Lasīt tālāk...
 

NO 1. JŪLIJA RSU UN LSPA TIEK APVIENOTAS

Drukāt

RSU LSPASaskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumu, ar šodienu - 1. jūliju, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tiek integrēta Rīgas Stradiņa universitātē, saglabājot savu identitāti, zīmolu, kā arī akadēmisko un zinātnisko brīvību.

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU GADS NOSLĒDZIES AR ABSOLVENTU IZLAIDUMU: STARP ABSOLVENTIEM IZCILI SPORTISTI

Drukāt

IMG izlaidums26.jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 2023./2024. akadēmiskais gads noslēdzās ar svinīgu izlaidumu VEF kultūras pilī, kurā diplomus saņēma 152 sporta un veselības aprūpes speciālisti. Izlaidumā tika piešķirti diplomi doktora, maģistra, bakalaura un 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

25. UN 27. JŪNIJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANA STUDIJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE”. 25 BUDŽETA VIETAS

Drukāt

M Sporta zinatne 2024 IG25. un 27. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiek studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā „Sporta zinātne”. Programmā ir 25 valsts apmaksātas budžeta vietas.

Lasīt tālāk...
 

27.JŪNIJĀ PROGRAMMAS DIREKTORE EVITA DUBIŅINA ZOOMĀ AICINA TIKTIES PAR STUDIJU IESPĒJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ "VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ"

Drukāt

Uznemsana veselibasprupe 2022 23 IGCienījamie LSPA absolventi, topošie absolventi un visi interesenti! Ceturtdien - 27.jūnijā, programmas direktore, lektore Evita Dubiņina iepazīstinās ar akadēmiskā MAĢISTRA augstākās izglītības programmas "Veselības aprūpes specialists sportā" saturu, norisi, uzņemšanas noteikumiem, programmas izmaksām un prasībām, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Programmā ir valsts apmaksātas budžeta vietas. Laipni aicināti ZOOM platformā.

Lasīt tālāk...
 

LUSTĪGU LĪGOŠANU!

Drukāt

rsu jani2024-00Saulei mijoties ar lietu, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) kolēģi ielīgojuši Jāņus RSU Iedvesmas parkā pie lielā ozola.

Lasīt tālāk...
 

DARBINIEKU KOPSAPULCĒ PĀRRUNĀ AKTUĀLOS JAUTĀJUMUS PAR RSU/LSPA KONSOLIDĀCIJU

Drukāt

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) darbinieku kopsapulcē otrdien, 11. jūnijā, viesojās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors, prorektori un departamentu vadītāji, lai pārrunātu aktuālos LSPA un RSU apvienošanās jautājumus.

untitled-0537

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 122
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lv



Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv