Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NO 1. JŪLIJA RSU UN LSPA TIEK APVIENOTAS
NO 1. JŪLIJA RSU UN LSPA TIEK APVIENOTAS Drukāt
Pirmdiena, 01 jūlijs 2024 10:29

RSU LSPASaskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumu, ar šodienu - 1. jūliju, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tiek integrēta Rīgas Stradiņa universitātē, saglabājot savu identitāti, zīmolu, kā arī akadēmisko un zinātnisko brīvību.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija darbojas kā atsevišķa struktūrvienība Rīgas Stradiņa universitātes veselības studiju prorektora, asociētā profesora Andra Skrides pakļautībā un direktora pienākumu izpildītāja, asociētā profesora Kalvja Ciekura vadībā. Tās oficiālais nosaukums ir Rīgas Stradiņa universitātes Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

No 1. jūlija Rīgas Stradiņa universitāte pārņem visas tiesības un saistības, kas attiecas uz Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, izstrādājot saskaņotu attīstības stratēģiju un veidojot vienotu veselības un sporta zinātnes ekosistēmu. Plānots, ka trīs līdz piecu gadu laikā tiks nodrošināta kvalitatīva, starptautiski konkurētspējīga, pētniecībā balstīta augstākā izglītība un laba pārvaldība.

Jau iepriekš paveikts liels darbs, tiekoties darba grupās un salāgojot studiju programmas, IT un citas sistēmas. RSU un LSPA veiksmīgi sākušas darboties kopīgos pētniecības projektos, piemēram, valsts pētījumu programmā “Sports”, kā arī citos starpdisciplināros pētījumos.

RSU un LSPA kopīgās nākotnes galvenie attīstības virzieni ir digitalizācija, pētniecības attīstība, internacionalizācija un izglītības kvalitātes celšana. LSPA ir kompetence sporta zinātnē un pedagoģijā, kas kopīgā sadarbībā tiks attīstīta, kā arī tiks meklētas iespējas modernas sporta infrastruktūras un konkurētspējīgu studiju programmu attīstībai.

RSU ir studentcentrēta augstskola, kurā īpaši svarīga ir studiju procesa nepārtrauktība un kvalitāte. Tāpēc studiju procesā netiek plānotas būtiskas izmaiņas, un LSPA studentiem studijas turpināsies saskaņā ar pašreizējiem nosacījumiem. Nākamajā akadēmiskajā gadā studiju process LSPA studiju programmās, kā ierasts, norisināsies Rīgā, Brīvības gatvē 333. Studiju procesa nepārtrauktību nodrošinās pieredzējušie LSPA docētāji un administratīvais personāls. 

 

RSU Komunikācijas departaments

Projekts nr. KPVIS 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005 
RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija

finanse_es_nacionalais_attistibas_plans.jpg

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv