Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LUSTĪGU LĪGOŠANU!
LUSTĪGU LĪGOŠANU! Drukāt
Ceturtdiena, 20 jūnijs 2024 17:59

rsu jani2024-00Saulei mijoties ar lietu, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) kolēģi ielīgojuši Jāņus RSU Iedvesmas parkā pie lielā ozola.

Klātesošie klausījās mūzikas grupas “Viedais fonogrāfs” priekšnesumu, sveica Jāņus un Līgas, piedalījās maizes un ziedu rotu gatavošanas meistardarbnīcā un baudīja Jāņu cienastu.

Svētku uzrunā kolēģiem RSU rektors prof. Aigars Pētersons aicināja visus smelties spēku vasaras pilnbriedā un sumināt RSU un LSPA 57 Jāņus un 40 Līgas.

Grupa Viedais fonogrāfs priecēja visus ar Jāņu dziesmām, savukārt maizes cepējas Simonas Ģērmanes vadībā katrs varēja sev izveidot dabīgās maizes ierauga sauso maisījumu, no kā mājās izcept garšīgu un veselīgu maizi.

LUSTĪGU LĪGOŠANU VISIEM UN SKAISTUS VASARAS SAULGRIEŽUS!

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv