Uz sākumu Jaunumi Studentiem MANEVRS ČETRATĀ 2024: LSPA STUDENTI SARĪKO "SQUAD GAMES"
MANEVRS ČETRATĀ 2024: LSPA STUDENTI SARĪKO "SQUAD GAMES" Drukāt
Pirmdiena, 13 maijs 2024 13:41

IMG 2568Ceturtdien - 9.maijā, LSPA 3.kursa rekreācijas specializācijas studenti sadarbībā ar asociēto profesori Ingu Liepiņu, studiju kursa “Āra aktivitātes” ietvaros, organizēja tradicionālās LSPA piedzīvojumu sacensības “Manevrs četratā 2024”. Tajās startēja 9 komandas - astoņas studentu un viena akadēmijas docētāju komanda.

Līdzīgi kā Netflix kulta seriālā “Squad games”, kur dalībnieki sacentās viens pret otru individuāli, LSPA sacensību komandām bija vienoti jāsasniedz finišs, trasē veicot deviņus dažādas grūtības uzdevumus. Leģenda vēstīja, ka apkārt Bābelītes mežam iedarbināts elektriskais lauks un vienīgā izeja ir virzīties uz priekšu. Katrā uzdevuma kontrolpunktā komandu sagaidīja tiesnesis, kurš norādīja veicamo pārbaudījumu. Kontrollaiks uzdevuma izpildei bija 5 minūtes. Ja komanda iekļāvās noteiktajā laikā, tā varēja virzīties uz nākamo pārbaudījuma punktu.

Visas komandas veiksmīgi pabeidza sacensības, izpildot visus uzdevumus, kas prasīja gan prāta asumu, gan fizisku sagatavotību.

Bez nosaukuma Twitter Post

Svinīgā komandu apbalvošana notika 10. maijā, kur 1., 2. un 3. vietas ieguvēji tika apbalvoti ar LSPA Sporta kluba un sponsoru "Gusto", "Mītavas čiekurs" un "Picērija Barons" sarūpētajām balvām. Tāpat 1. un 2. vietu ieguvēji saņēma papildus balvas no SIA ZIBS "Carnikavas nēģi", bet labākā komanda arī dāvanu karti uz "Falkors" lielāko kāpšanas zāli Baltijā. Savukārt 6 komandas saņēma pateicības diplomus par piedalīšanos un labumus no pašmāju ražotnes “Bujums” un sacensību organizētājiem.

SVEICAM PIEDZĪVOJUMA MEKLĒTĀJUS!

“Manevrs četratā 2024” rezultāti un dalībnieku komandas:

1.vieta - komanda “Stella”, Dāvis Dāvids Miķis, Ieva Annija Stepiņa, Ruta Samsonova, Marsels Mārcis Jonass.

2.vieta - komanda “Nezin kam piekritis”, Šarlote Jēkabsone, Undīne Ulmane, Alīna Šmite, Jānis Rīders.

3.vieta – docētāju komanda “Harmonija”, Antra Gulbe, Daina Krauksta, Roms Žilinskis, Ingrīda Smukā.

Rokas attālumā pārējās komandas:

“Biceps un džinsi” - Megija Biezā, Amanda Grīnberga, Nadīna Lauriņa, Rainers Žilinskis.

“Četras robežas” - Emīlija Lipšāne, Tīna Vilsone, Vivita Krišāne, Viktorija Krišāne.

“Četri balti krekli” - Arvis Puriņš, Roberts Līdaka, Māris Parts, Artūrs Cereņja.

“Jaukumiņi” - Lauris Lapsa, Monta Antonoviča, Agija Poļanska, Erlands Mercs.

“Kaut kas radošs” - Dāniels Gontars, Rihards Kovaļenko, Rihards Brizga, Elvis Kmetjuks.

“Ekstrēmie sportisti”- Aleksandra Grigorjeva, Pāvels Butjko, Viktoriia Lymar, Daria Ovcharenko.

Ieva Anna Gulbe: “Komandas vārdā vēlos pateikt LIELU PALDIES visām iesaistītajām pusēm. Sponsoriem par atbalstu balvās un inventārā. Tiesnešiem par rūdīšanos vēsajos laika apstākļos un klusēšanu pasākuma laikā. Dalībniekiem par piedalīšanos piedzīvojumā. Kolēģiem - 3. kursa topošajiem rekreācijas spečukiem, par lieliski noorganizēto pasākumu. Bet vislielākais paldies mūsu pasākuma mentorei, asoc. profesorei Ingai Liepiņai, kura mūs sagatavoja šiem piedzīvojuma svētkiem. 

Nākamais mūsu plānotais pasākums būs 15.jūnija laivu brauciens, kur vietu skaits būs ierobežots. Plašāka informācija sekos.”

Pasākumu organizēja Rekreācijas kvalifikācijas 3.kursa studenti: Ieva Anna Gulbe, Anna Aleksandra Vītiņa, Adrija Alondere, Evelīna Zelča un Emīls Ivars Akmens.

Paldies darbīgajiem tiesnešiem: A.Burovai, A.Jansonei, K.Narkovskai, K.Gulbei, K.Kaņepei, D.Dagnei, S.Strodei.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente Anna Aleksanra Vītiņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv