Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA PROFESORE AGITA ĀBELE TURPINĀS VADĪT LATVIJAS AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBU
LSPA PROFESORE AGITA ĀBELE TURPINĀS VADĪT LATVIJAS AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBU Drukāt
Piektdiena, 19 aprīlis 2024 13:24

Agita Abele 2024Profesore Agita Ābele arī turpmākos četrus gadus vadīs Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS), marta beigās tika nolemts daļēji attālinātā veidā notikušajā biedru konferencē, ziņo LASS.

Ābele pateicās par izrādīto uzticību, izteica atzinību ievēlētajiem LASS Valdes locekļiem no Latvijas aktīvākajām augstskolām sporta jomā, kā arī iezīmēja īpašo nākamo 4 gadu darbības laiku kā izaicinājumiem un jauniem nozīmīgiem sporta pasākumiem piesātinātu posmu ar vienotu mērķi – cienīgi pārstāvēt studentu sportu kā Latvijas, tā arī starptautiskā sporta pasaulē!

LASS biedru konferencē, kurā no 16 LASS juridiskajiem biedriem – augstskolām, piedalījās 11 juridiskie biedri, tika ievēlēta LASS valde nākamajiem četriem gadiem.

Ar juridisko biedru vienbalsīgu lēmumu LASS valdē tika apstiprināti Agita Ābele, Sergejs Saulīte (abi - LSPA), Ilvis Ābeļkalns, Uģis Bisenieks (abi - Latvijas Universitāte), Česlavs Mateikovičs (Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte), Laura Petroviča, Sanita Sveile (abas - Rīgas Tehniskā universitāte), Laura Ritova un Signija Santa (abas - Rīgas Stradiņa Universitāte).

Ābele ir vairākkārtēja Latvijas čempione daiļslidošanā un Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) augstākās kategorijas tiesnese, kā arī darbojas citās sporta organizācijās.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
FOTO: Paula Čurkste/LETA

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv