11.JANVĀRĪ ONLINE SEMINĀRS “TRENERA FILOSOFIJA, ĒTIKA UN VĒRTĪBAS” Drukāt
Otrdiena, 05 decembris 2023 16:48

Seminars 11012024Ceturtdien – 11.janvārī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “TRENERA FILOSOFIJA, ĒTIKA UN VĒRTĪBAS” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 10.janvārim. Seminārā analizēs trenera komunikācijas prasmes un runas mākslas pamatus, kas ir būtiski veiksmīgai darbībai profesijā, kā arī pārrunās jautājumus par paaudžu  atšķirībām un mācīšanos.

PROGRAMMA

TRENERA FILOSOFIJA, ĒTIKA UN VĒRTĪBAS 
(8 stundas)

Norises vieta: Zoom platforma, 2024.gada 11.janvāris, 9:00 - 16:00

Pieteikšanās: elektroniski līdz 10.janvārim: https://forms.gle/6QAQ7rCC3PNLbUkQ7

Mērķauditorija: sporta speciālisti, treneri, sportisti, pedagogi.

Dalības maksa: 35 EUR

Kontaktpersonas: Ilona Blekte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   tel.27800435; Una Gūtmane Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Semināra apraksts.
Seminārā tiks apskatītas trenera komunikācijas prasmes un runas mākslas pamati, kas ir būtiski veiksmīgai darbībai profesijā. Treneris, kā izglītības un sporta darba speciālists, ir cilvēks, kurš ne tikai nodrošina sporta treniņu procesu, bet arī sniedz savas zināšanas un attīsta audzēkņu personību kā vienotu veselumu. Kā būtiskas komunikācijas sastāvdaļas tiks analizētas runas māksla, balss tembrs, žesti un ķermeņa valoda. Dalībnieki saņems padomus par runas konstrukciju pirms sacensībām, lai motivētu un palīdzētu audzēkņiem sasniegt augstākus rezultātus, kā ari gūs dažādu pasaules piemēru analīzi, lai saņemtu plašāku ieskatu un padomus komunikācijas uzlabošanai.

Dalībniekiem būs iespēja labāk izprast saikni, kas kopīga sportam un vērtībām, lai apzinātu sportiskā gara un godīguma vadlīnijas ikdienas lēmumu pieņemšanā un komunikācijā ne tikai sportā, bet arī sadzīvē. Tiks apskatīti līdzekļi (rotaļas, spēles), kas sekmē audzēkņu vērtību attīstību, veidojot pozitīvu personības raksturu.

Tiks gūta dziļāka izpratne tēmā par mācīšanu un mācīšanos sportā, ietverot dažādus paņēmienus un iespējas, kas var uzlabot treniņu efektivitāti. Svarīgu vietu seminārā  aizņems jautājums par paaudžu  atšķirībām un mācīšanos.

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu sertifikācijai.

Veicamās darbības:

1. Katrs dalībnieks elektroniski piesakās un norāda precīzus datus

2. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins

3. Apmaksājot rēķinu, maksājuma mērķī jānorāda dalībnieka vārdu, uzvārdu, rēķina Nr.

4. Dienu pirms semināra e-pastā tiks nosūtīta pieslēgšanās saite

5. Apliecības par dalību seminārā izsniegs LSPA 223. kabinetā no 17.01.2024., iepriekš sazinoties ar Ilonu Blekti – tālrunis 27800435.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
Ilona Blekte, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv