Uz sākumu Jaunumi Studentiem ATKLĀTA STUDENTU UN DARBINIEKU ATPŪTAS TELPA
ATKLĀTA STUDENTU UN DARBINIEKU ATPŪTAS TELPA Drukāt
Trešdiena, 01 novembris 2023 13:17

31.oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvalde kopā ar IMG 7485Studiju departamentu, studentiem un darbiniekiem atklāja koplietošanas un atpūtas telpu, kas atrodas Akadēmijas galvenās ēkas 1.stāvā, kur iepriekš darbojās LSPA ēdnīca.

Studenti un darbinieki laipni aicināti atpūtai, spēlēm, galda tenisam, tikšanās reizēm, sarunām par studijām un dzīvi. Atpūtas telpā ir iespēja mikroviļņu krāsnī uzsildīt līdzi paņemtās pusdienas, izmantot kafijas un našķu automātu, kā arī interjerā iepazīt Latvijas olimpiešus, kuri absolvējuši mūsu Akadēmiju.

Visus aicinām draudzīgi sadzīvot omulīgajās atpūtas telpās un kopīgiem spēkiem tajās uzturēt patīkamu gaisotni un tīrību!

Sirsnīgs PALDIES par pašaizliedzīgo darbu, plānojot un iekārtojot telpas, Studiju departamenta vadītājai, asociētajai profesorei Signei Luikai, Jaunrades projektu koordinatorei Līgai Freimanei un Attīstības un zinātnes prorektoram, profesoram Jānim Žīdenam.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv