26.OKTOBRĪ ONLINE SEMINĀRS “SPORTA MEDICĪNAS TEORIJA UN PRAKSE” Drukāt
Svētdiena, 01 oktobris 2023 12:38

Seminars 26102023 IGCeturtdien – 26.oktobrī, no pulksten 9.00 - 15.30, sporta speciālisti, treneri un sportisti aicināti piedalīties ONLINE seminārā “SPORTA MEDICĪNAS TEORIJA UN PRAKSE” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 24.aprīlim. Semināru vadīs LSPA profesors, Dr.Med. Viesturs Lāriņš un praktizējošs fizioterapeits, vispārējās fiziskās sagatavotības treneris, Liepājas Olimpiskā centra Sporta veselības centra speciālists un Liepājas Sporta pārvaldes speciālists metodiskajos jautājumos, Ph.D. Normunds Vārpa.

PROGRAMMA

 

SPORTA MEDICĪNAS TEORIJA UN PRAKSE
(8 stundas)

Norises vieta:     Zoom platforma, 2023. gada 26. oktobrī no 9.10 - 15.30

Pieteikšanās:     elektroniski līdz 24. oktobrim https://forms.gle/8bt1C7KL2e14JWoZ9

Mērķauditorija:   sporta speciālisti, treneri, sportisti.

Dalības maksa:  35 EUR

Kontaktpersonas: Ilona Blekte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   tel.27800435

   Una Gūtmane Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Semināra apraksts. Lai nodrošinātu sportista trenētības sistemātisku paaugstināšanos, treniņu procesā ieteicams ievērot slodzes un atjaunošanās optimālās attiecības, izvēlēties piemērotākās treniņu metodes, ar kurām īstenot individualizētu pieeju katram sportistam.

Seminārā LSPA profesors, Dr.Med. Viesturs Lāriņš stāstīs par medicīniski pedagoģisko  novērojumu dažādiem aspektiem, lai treneris pats spētu noteikt pielietotās fiziskās slodzes ietekmi uz sportista organismu, tādejādi, atbilstoši optimizējot  treniņu procesu kopumā.Nepareizas izvēles bieži vien sekmē traumatismu sportā.

Doktora grāda “Veselības un sporta zinātnē” ieguvējs Normunds Vārpa stāstīs par biežākajām sporta traumām un iemesliem; traumatizācijas faktoriem treniņu procesā (biomehāniskiem, strukturāliem, funkcionāliem, slodzi plānojošiem), kā arī vingrinājumu izvēli dažādās traumu stadijās un pēctraumu protokolu (minimālais, kas jāizdara).

Veicamās darbības:

1. Katrsdalībnieks elektroniski piesakās un norāda precīzus datus

2. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins

3. Apmaksā rēķinu, maksājuma mērķī norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, rēķina nr.

4. Dienu pirms semināra e-pastā tiks nosūtīta pieslēgšanās saite

5. Apliecības par dalību seminārā izsniegs LSPA 223.kabinetā no 2023.gada 1.novembra, iepriekš sazinoties ar Ilonu Blekti tel.27800435.

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
Ilona Blekte, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv