Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA VIESOJAS JAUNAIS IZM SPORTA DEPARTAMENTA DIREKTORS VLADIMIRS ŠTEINBERGS
LSPA VIESOJAS JAUNAIS IZM SPORTA DEPARTAMENTA DIREKTORS VLADIMIRS ŠTEINBERGS Drukāt
Pirmdiena, 11 septembris 2023 19:11

IMG 7300

11.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) maģistrantūras programmā “Sporta zinātne” studējošie tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) jauno Sporta departamenta direktoru Vladimiru ŠTEINBERGU, kurš ievadkursa "Pētnieks informatīvajā telpā" ietvaros studējošos iepazīstināja ar jaunajiem valsts īstenotās sporta politikas izaicinājumiem, mērķiem un uzdevumiem, kā arī dalījās ar savu pieredzi, veicot sporta vadītāja darba pienākumus dažādās sporta organizācijās.

V.Šteinbergs 2011.gadā absolvēja LSPA Sporta un izglītības vadības specialitātē, kā arī studēja maģistrantūrā vadības zinības Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē.

Studentiem tā bija lieliska iespēja iegūt informāciju no augstākā līmeņa vadītāja sporta jomā. Īpaši plaša diskusija starp Sporta departamenta direktoru un studentiem izvērtās par sporta nozares finansēšanas principiem, gaidāmajiem grozījumiem Sporta likumā, sporta treneru atalgojumu, jo īpaši pašvaldību sporta skolās, kā arī nevalstisko sporta organizāciju lomu sporta politikas īstenošanā.

“Valdībā apstiprinātas Sporta politikas pamatnostādnes 2022. – 2027.gadam nosaka manus darba uzdevumus līdz pat 2027.gadam. Vēlos, lai šie uzdevumi tiktu īstenoti maksimāli labi un dotu stabilu pamatu sporta nozares attīstībai ilgtermiņā,” uzsvēra Šteinbergs.

Pirms tikšanās ar maģistrantūrā studējošajiem, Šteinbergs konstruktīvā un uz izpratni balstītā gaisotnē tikās arī ar LSPA vadību – profesoriem Juri Grantu, Andru Fernāti un Jāni Žīdenu, lai pārrunātu sporta nozarei un Akadēmijai aktuālus jautājumus.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lv



Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv