Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDIJU DEPARTAMENTA VADĪTĀJAS AMATĀ IEVĒL ASOCIĒTO PROFESORI SIGNI LUIKU
LSPA STUDIJU DEPARTAMENTA VADĪTĀJAS AMATĀ IEVĒL ASOCIĒTO PROFESORI SIGNI LUIKU Drukāt
Piektdiena, 08 septembris 2023 13:24

75321625 170322864197736 2071298053442004135 nSākoties jaunajam akadēmiskajam gadam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Senāts par jauno Studiju departamenta vadītāju ievēlējis asociēto profesori, Dr.paed. Signi Luiku. Viņa uz šo amatu bija vienīgā pretendente, un departamentu vadīs turpmākos piecus gadus. LSPA kolektīvs no sirds pateicas iepriekšējam Studiju departamenta vadītājam, asociētajam profesoram Ivaram Kravalim par ieguldījumu Akadēmijas attīstībā iepriekšējos 11 gadus.

"Apņemos veltīt savas zināšanas un darbu izteiktās uzticības attaisnošanai," pēc ievēlēšanas pauda S.Luika.

"Šis ir straujš un pārmaiņām bagāts laiks, kura radītās izmaiņas tieši skar arī mūsu Akadēmiju. Tomēr izmaiņas ved uz iespējām! LSPA mēs esam dažādi, un tā ir mūsu kopējā iespēja attīstīt mūsu Alma Mater kā dinamisku un izcilībā vērstu topošo sporta speciālistu sagatavošanas vietu. Manas prioritātes, stājoties jaunajā amatā, ir studentu skaita palielināšana un studiju vides sakārtošana un modernizēšana gan akadēmiskajā, gan pētnieciskajā virzienā,” uzsvēra Luika.

Paralēli jaunajam amatam Luika ir valdes priekšsēdētāja “Latvijas Treneru tālākizglītības centrā”, individuālā locekle “Latvijas Olimpiskajā komitejā”, senāta locekle “Latvijas Olimpiskajā akadēmijā”, valdes locekle Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijā (EOSE), kā arī Akadēmiskā doktora augstākās izglītības studiju programmas "Sporta zinātne" direktore.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Satversme nosaka:

Studiju departamenta darbību vada tā vadītājs. Studiju departamenta vadītāju ievēlē senāts uz pieciem gadiem, bet ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas. Studiju departamenta vadītājs ir studējošo oficiālais pārstāvis visās studiju lietās. Studiju departamenta izveidošanas kārtību, sastāvu, uzdevumus, funkcijas un tiesības nosaka nolikums, kuru apstiprina rektors.

Studiju departaments ir Akadēmijas struktūrvienība, kas savas kompetences ietvaros: plāno, vada, organizē, koordinē studiju procesu un analizē tā rezultātus; nodrošina studējošiem kvalitatīvu izglītību un profesionālo sagatavošanas procesu Akadēmijas īstenojamās studiju programmās, zinātniski pētnieciskajā darbā, starptautiskās un starpaugstskolu sadarbības aktivitātes; koordinē institūtu, nodaļu, katedru, profesoru grupu, centru, studiju programmu direktoru un kvalifikāciju vadītāju darbību Akadēmijas studiju programmu īstenošanai; nodrošina studiju procesa atbilstību Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, Akadēmijas iekšējiem normatīvajiem aktiem, tai skaitā licencēšanas un akreditācijas dokumentiem; sniedz informatīvo nodrošinājumu vadības lēmumu pieņemšanai akadēmiskajā jomā un koordinē informācijas sagatavošanu atskaitēm; sagatavo ar studiju procesu saistītās atskaites.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv