Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 6. SEPTEMBRIS - LSPA 102. GADADIENA. STUDENTIEM NODARBĪBAS NENOTIEK
6. SEPTEMBRIS - LSPA 102. GADADIENA. STUDENTIEM NODARBĪBAS NENOTIEK Drukāt
Pirmdiena, 04 septembris 2023 13:28

LSPA 102"Cienījamie kolēģi, studenti un absolventi! Vēlu jums vienmēr būt gataviem attīstīt savu Akadēmiju un augstu nest tās godu, kā arī novēlu saglabāt nepieciešamību augt un attīstīt sevi, tad arī veiksme būs Jūsu sabiedrotā," sveicot Akadēmijas kuplo saimi jubilejā, uzsver tās rektors, profesors Juris Grants.

Trešdien - 6.septembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) atzīmē 102. pastāvēšanas gadadienu. Saskaņā ar LSPA Satversmi Akadēmijai tā ir oficiāla svētku diena (brīvdiena). Studentiem nodarbības nenotiek.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas darbības vēsture.

LSPA 102 gadus pastāv kā nacionāla mēroga augstākās izglītības un zinātnes institūcija ar specializāciju sporta un veselības aprūpes zinātnē un sporta pedagoģijā.

Akadēmija bakalaura, maģistra, doktora un pirmā līmeņa augstākās izglītības programmās sagatavo sporta trenerus, vadītājus sporta jomā, sporta, valsts aizsardzības mācības skolotājus, rekreācijas speciālistus un speciālistus veselības aprūpes jomā ar ievirzi sportā. Populārākās ir treneru un fizioterapeitu studiju programmas. Jaunieši, studējot LSPA, var izvēlēties kļūt par kādu no 50 sporta veidu treneriem.

Šodien ikvienā Latvijas novadā var satikt Sporta akadēmijas absolventus gan skolās, gan sporta organizācijās, pašvaldībās un privātuzņēmumos.

Vēlam mūsu Akadēmijai turpināt darbu un ar neizsīkstošu sportisko azartu un mērķtiecību akadēmiski izglītot Latvijas jauno paaudzi arī turpmākos gadu simtus!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv