Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes JAUNIE LSPA STUDENTI 1.SEPTEMBRI SĀKS AR HĒRAKLA SVĒTKIEM. STUDIJAS SĀKSIES 4.SEPTEMBRĪ
JAUNIE LSPA STUDENTI 1.SEPTEMBRI SĀKS AR HĒRAKLA SVĒTKIEM. STUDIJAS SĀKSIES 4.SEPTEMBRĪ Drukāt
Trešdiena, 30 augusts 2023 09:28

Herakla svetki 2023Lai svinīgi atzīmētu 2023./24.akadēmiskā gada sākumu, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pilna laika klātienes 1.kursa studenti 1.septembrī aicināti uz "Hērakla svētkiem 2023”. Pulksten 10:00, konferenču zālē - 216. telpā, notiks informatīvā kopsapulce visiem pirmkursnekiem “Sporta zinātnē” un “Fizioterapijā”. Savukārt pulksten 12:00 norisināsies tradicionālie “Hērakla svētki”. Ierašanās uz Hērakla svētkiem sportiskā apģērbā, jo tie noritēs pie Bābelītes ezera kopā ar Studējošo pašpārvaldi.
2., 3., un 4.kursā studējošie gadu sāks 4.septembrī pēc nodarbību saraksta.

Pulksten 10:00 ar jaunajiem studentiem tiksies LSPA vadība, lai informētu par studiju procesu un aktualitātēm.

Pulksten 12:00 “Hērakla svētki” sāksies pie LSPA galvenās ieejas, kur jaunos studentus sagaidīs Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, kuri jaunajiem studentiem sagatavojuši interesantus kursa saliedēšanas pasākumus ar prāta un veiklības pārbaudījumiem.

Pasākuma laikā 1.kursa studenti nodos svinīgo zvērestu, soloties nezaudēt izziņas prieku studijās un pētniecībā, aktīvi sportot, kā arī ievērot LSPA ētikas principus.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, kā arī iepazīstināt ar studiju biedriem.

Nodarbību saraksti pieejami mājaslapā, sadaļā “Nodarbību saraksti”: https://www.lspa.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=199&Itemid=172. Septembra pirmajā nedēļā 1.kursa studentiem paredzēts studiju kurss “Ievads specialitātē”, kura laikā notiks iepazīšanās ar studiju procesu, tiks sniegta informācija par LSPA infrastruktūru un materiāltehniskās bāzes izmantošanu.

Tiekamies! Lai sekmīgs jaunais studiju gads un tiekamies Akadēmijas gaiteņos!

Vairāk informācijas par studijām: www.lspa.lv

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA Studējošo pašpārvaldi

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv