Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ATVĒRTO DURVJU DIENĀ SKOLĒNIEM LIELA INTERESE PAR STUDIJU IESPĒJĀM LSPA
ATVĒRTO DURVJU DIENĀ SKOLĒNIEM LIELA INTERESE PAR STUDIJU IESPĒJĀM LSPA Drukāt
Ceturtdiena, 16 marts 2023 12:14

13.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Atvērto durvju diena, kuru apmeklēja vairāk nekā 70 interesenti. Skolēni piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās trijās studiju programmās - profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne" un "Fizioterapija", kā arī profesionālā maģistra augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne".
WhatsApp Image 2023-03-13 at 12.26.33 2

Jaunieši apmeklēja nodarbībās  “Fizioloģijas pamati”, “Sporta bioķīmija”, “Zinātnisko pētījumu tehnoloģija, metodoloģija”, “Vingrošana, aerobika”, “Dinamiskā anatomija” un “Traumatoloģija”, kuras vadīja LSPA docētāji Inese Pontaga, Inese Ļubinska, Edgars Bernāns, Edgars Ozols, Zane Pavāre un Maija Dzintare.

Savukārt LSPA Studējošo pašpārvaldes vadītājs Matīss Teodors Seleckis ciemiņus iepazīstināja ar Akadēmijas infrastruktūru un sporta zālēm.

Informatīvajā telpā notika tikšanās ar studiju prorektori, profesori Andru Fernāti un Studiju departamenta vadītāju, asociēto profesoru Ivaru Kravali, lai uzzinātu par Akadēmijā apgūstamajām studiju programmām „Sporta zinātnē” un „Veselības aprūpē”, par dokumentu iesniegšanas laikiem un prasībām, kā arī iestājpārbaudījumu norises kārtību.

Pasākumā skolēniem no visas Latvijas bija iespēja paviesoties LSPA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā. Tā bija iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas, LSPA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties Sporta akadēmiju, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENAS APMEKLĒTĀJU ATGRIEZENISKĀ SAITE PAR PASĀKUMU

3 image

2 image

 

1 image

Paldies visiem mūsu viesiem par izrādīto interesi un veltīto laiku šajā sniegotajā dienā! Priecājamies, ka mūs apmeklēja viesi ne tikai no Rīgas, bet arī Ogres, Valmieras, Jūrmalas, Talsiem, Cēsīm un daudziem citiem Latvijas novadiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studiju iespējām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai Stecenko – 29328410, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

LSPA atvērto durvju dienas notiks arī 13.maijā – Rīgā, Brīvības gatvē 333, LSPA galvenajā ēkā.

LSPA sociālo tīklu kontu un mājaslapu adreses:

Nāc studēt LSPA! uznemsana.lspa.lv

FB - facebook.com/lspa.eu 

IG - instagram.com/lspa_lv/ 

TW - twitter.com/LSPA_lv 

YouTube - youtube.com/c/LatvijasSportapedago%C4%A3ijasakad%C4%93mija 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

FOTO: Ieva Stecenko un Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv