Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKTORS – PALDIES PAR IZCILO AKADĒMIJAS STUDIJU PROGRAMMU POPULARIZĒŠANU IZSTĀDĒ „SKOLA 2023”!
LSPA REKTORS – PALDIES PAR IZCILO AKADĒMIJAS STUDIJU PROGRAMMU POPULARIZĒŠANU IZSTĀDĒ „SKOLA 2023”! Drukāt
Trešdiena, 08 marts 2023 16:10

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors, profesors Juris Grants kopā ar studiju prorektori, profesori Andru Fernāti un Studiju departamenta vadītāju, asoc. profesoru Ivaru Kravali 7.martā pasniedza LSPA pateicības rakstus LSPA studentiem, kuri no 3. līdz 5.martam Ķīpsalā piedalījās izglītības izstādes „Skola 2023” darbā, prezentējot LSPA un  iedvesmojot jauniešus studiju uzsākšanai mūsu Akadēmijā.

IMG 5750

Liels PALDIES: LSPA studentiem Jurikai Kristīnei Vizulei (2.kurss “Fizioterapija”), Tīnai Priedniecei (2.kurss “Fizioterapija”), Beātei Baumeisterei (3. kurss “Sporta zinātne”), Haraldam Lūkinam (3. kurss “Sporta zinātne”), Unai Selīnai Muižniecei (3. kurss “Sporta zinātne”), Nadīnai Lauriņai (1. kurss “Sporta zinātne”), Ievai Annai Gulbei (2. kurss “Sporta zinātne”), Ričardam Griķim (2. kurss “Sporta zinātne”, LSPA  datorsistēmu tehniķis), Artjomam Merkulovam (maģistrantūras 1. kursa studentam „Veselības aprūpes speciālists sportā”) un Vanesai Stankēvičai (2. kurss “Sporta zinātne”).

Īpaša pateicība arī LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai Stecenko, Jaunrades projektu koordinatorei Līgai Freimanei un mūsu docētājiem Eināram Pimenovam,  Alīnai Kurmeļevai, Evitai Dubiņinai un bakalaura studiju programmas "Fizioterapija" direktorei Anastasijai Feofilovai par aktīvu iesaistīšanos Akadēmijas stenda organizēšanā un darba nodrošināšanā gan pirms izstādes, gan izstādes laikā.

LSPA atvērto durvju dienas notiks 13.martā un 13.maijā – Rīgā, Brīvības gatvē 333, LSPA galvenajā ēkā (informācija sekos).

Jau ziņots, ka visi, kurus interesē SPORTS un ar to saistītās studiju iespējas, tika aicināti apmeklēt LSPA stendu Ķīpsalā no 3. – 5.martam notiekošajā izstādē “SKOLA 2023”. Mūsu studenti un docētāji interesentus iepazīstināja ar visām klātienes un neklātienes studiju programmām, informēs topošos studentus par uzņemšanas kārtību, budžeta vietām, ārpusstudiju aktivitātēm, kā arī par stipendijām, dienesta viesnīcu, “Erasmus+”, sporta infrastruktūru un studiju izmaksām.

LSPA studiju programmā “Sporta zinātne” bija iespēja pielaikot – sporta skolotāja, trenera, vadītāja sporta jomā un rekreācijas speciālista profesijas. Savukārt programmā “Fizioterapija” sniedzām plašāku informāciju par fizioterapeita darba pienākumiem sporta nozarē.

Profesiju "pielaikošana", aizraujošas aktivitātes, viktorīnas - tas viss un vēl daudz kas vairāk, sagaidīja zinātkāros jauniešus izglītības izstādes LSPA stendā.

Vairāk par LSPA uzņemšanas noteikumiem: www.uznemsana.lspa.lv

Jauno studentu uzņemšanas komisijas kontaktpersona Ieva STECENKO: 29328410,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv