Uz sākumu Jaunumi Studentiem JAU 23.REIZI LSPA NOTIKS KRĀŠŅĀS STUDENTU “DEJU SACENSĪBAS 2022”. ĻOTI GAIDĪTI SKATĪTĀJI!
JAU 23.REIZI LSPA NOTIKS KRĀŠŅĀS STUDENTU “DEJU SACENSĪBAS 2022”. ĻOTI GAIDĪTI SKATĪTĀJI! Drukāt
Ceturtdiena, 01 decembris 2022 05:29

Rektora Kauss 2022 squareOtrdien - 13.decembri, jau 23.reizi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks Sporta zinātnes 4.kursa studentu ieskaites sacensības sporta dejās, kurās studentu deju pāri tiesnešu, žūrijas un skatītāju vērtējumam nodos savas prasmes sešās standartdejas – lēnais valsis, Vīnes valsis, kviksteps, samba, Ča-ča-ča un džaivs. Sacensības notiks LSPA A korpusa 1.stāva vingrošanas zālē, pulksten 15.30.

Konkursa laikā tiesnešu kolēģija noteiks sacensību uzvarētājus un labākajam deju pārim pasniegs Rektora kausu. Elegantāko pāri izraudzīsies Akadēmijas žūrija, savukārt līdzjutēji balsojumā izvēlēsies Skatītāju simpātiju.

Sacensību vietu sadalījums notiks pēc tradicionālās sporta deju skeitinga sistēmas, kas balstās uz tiesnešu vairākuma izteikto vērtējumu.

Sacensības organizē un vada LSPA Aciklisko sporta veidu katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu. Konkursu kā galvenā tiesnese tiesās un pasākumu vadīs LSPA katedras sporta deju eksperte,  profesionāla sporta deju dejotāja un trenere Marta Kalēja-Irbe, kura nupat tiesāja vienu no zināmākajiem televīzijas šoviem – “Dejo ar zvaigzni”

SACENSĪBU NOLIKUMS

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Martu Kalēju-Irbi

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv