Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDIJU IETVAROS TOPOŠIE REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS SPECIĀLISTI RĪKO DIVU DIENU PĀRGĀJIENU
STUDIJU IETVAROS TOPOŠIE REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS SPECIĀLISTI RĪKO DIVU DIENU PĀRGĀJIENU Drukāt
Pirmdiena, 10 oktobris 2022 11:18

08fd595a-5fab-424a-b4ee-68e78cbbd05e 2Nedēļas nogalē, 7. un 8. oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) kvalifikācijas “Rekreācijas speciālists” 3. studiju gada studenti kursa “Āra aktivitātes” ietvaros devās divu dienu kājnieku pārgājienā “Iepazīsti Pļaviņas no pirmsākumiem līdz mūsdienām”. Tajā piedalījās 12 dalībnieki, kuri veica 26 kilometrus garu maršrutu – 10 km pirmajā dienā un 16 km otrajā dienā. Pārgājiens notika gan pilsētvidē, gan dabā.

Pārgājiens tika organizēts sadarbībā ar studiju kursa vadītāju, asociēto profesori Ingu Liepiņu.

Kājnieku pārgājiens sākās Rīgas Pasažieru stacijā, dalībnieki ar vilcienu devās līdz stacijai Pļaviņas, lai veiktu iecerēto pārgājiena maršruts. Pirmajā dienā apskatīti 6 objekti – Lorelejas klints, Zviedru skantis, Gostiņu kultūrvēsturaiksias parks, Gostiņu Evaņģēliski luteriskā baznīca, stadions “Gostiņi” un noslēgumā, kā apskates objekts un nakšņošanas vieta bija jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja”.

Nākamajā pārgājiena dienā morāli bija jānoskaņojas pamatīgāk, jo bija jānoiet 16km. Šīs dienas maršrutā bija Pļaviņu Zaļā tirgus apmeklējums, Pļaviņu Dolomīta smilšu kalni, kas dalībniekiem lika justies kā Sahārā. Tālāk pārgājiena maršrutā iekļāvās maiznīcas “Liepkalni” apskate, Lokstenes svētnīca, Vīnakalna pilskalns, Stukmaņu muiža, Oliņkalns, Annas klints un noslégumā Klintaines ūdensrijējs, kura nosaukums sākotnēji sabiedēja pasākuma dalībniekus.

Pārgājiena laikā organizatori ne tikai bija sagatavojuši informāciju par apskates objektiem, bet arī viktorīnu. Lai vairāk ieinteresētu dalībniekus un sniegtu viņiem precīzāku informāciju par Vīnakalnu, tika piesaistīts arī profesionāls gids.

Paldies dalībniekiem par ieinteresētību un iesaisti šajā pasākumā, kas sniedza mums iespēju organizēt un vadīt šādu rekreācijas pasākumu! Uz tikšanos turpmākajos pasākumos!

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3. studiju gada kvalifikācijas “Rekreācijas speciālists” studente
Beāte Kaņepēja, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv