Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PĒC KARSTĀS VASARAS LSPA GAITEŅOS ATGRIEŽAS STUDENTI!
PĒC KARSTĀS VASARAS LSPA GAITEŅOS ATGRIEŽAS STUDENTI! Drukāt
Ceturtdiena, 01 septembris 2022 21:30

LSPA 2022IMG 4354Šodien – 1.septembrī, mūsu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas saimē uzņēmām vairāk nekā 400 jaunos studentus no Latvijas un ārvalstīm, tai skaitā Ukrainas. Protams, arī šogad turpinājām tradīciju, un jaunajiem studentiem organizējām “Hērakla svētkus”.

Jaunos studentus sveica rektors Juris Grants, akadēmijas vadība un programmu direktori, kuri iepazīstināja ar gaidāmajām studiju gaitām LSPA. Zinību dienā jaunos studentus sveica arī Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents, Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, Dr. paed. Ivans Klementjevs.

“Hērakla svētkus 2022” organizēja LSPA Studējošo pašpārvalde. Pasākumu vadīja pašpārvaldes vadītāja Madara Ērgle sadarbībā ar LSPA Jaunrades projektu koordinatori Līgu Freimani. Hērakla lomā iejutās LSPA 3.kursa students Matīss Teodors Seleckis.

LSPA 1.kursa studentiem bija noorganizejusi dažādus veiklības pārbaudījumus, kas veicināja studentu savstarpējo iepazīšanos un saliedēšanos. Savukārt Hērakls kopā ar jaunajiem studentiem veica skrējienu pretī jaunajam studiju gadam un jaunā studentu dzīves sākumam.

Pasākumu ar saviem teikvando priekšnesumiem papildināja arī LSPA Sporta kluba vadītājs Sergejs Saulīte.

Tālāk sekoja 1.kursa zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu, par cieņu pret kursa biedriem un dalīšanos ar iegūtajām zināšanām ar citiem.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, kā arī iepazīstināt ar studiju biedriem.

Lai veiksmīgs jaunais studiju gads un tiekamies Akadēmijas gaiteņos!

Informāciju un foto reportāžu sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv