Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AUGUSTA BEIGĀS NOTIKS PAPILDUZŅEMŠANA VISĀS LSPA STUDIJU PROGRAMMĀS
AUGUSTA BEIGĀS NOTIKS PAPILDUZŅEMŠANA VISĀS LSPA STUDIJU PROGRAMMĀS Drukāt
Piektdiena, 29 jūlijs 2022 12:48

Papilduznemsana 2022 2023 VISI IGLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) augusta beigās organizēs studējošo papilduzņemšanu studijām 2022./23.akadēmiskajā gadā VISĀS studiju programmās - profesionālā bakalaura studiju programmās “Sporta zinātne” (klātienē un nepilna laika neklātienē) un “Fizioterapija” (klātienē un nepilna laika klātienē), 1.līmeņa programmā „Izglītības un sporta darba speciālists” (sagatavo sporta trenerus), kā arī maģistrantūras un doktorantūras programmās “Sporta zinātne” un maģistrantūras programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”.

Jauno studentu dokumentu iesniegšana notiks tikai klātienē - ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333). Dokumentu iesniegšana un noformēšana studijām maksā 25 Euro.

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem, var izmantot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko.

Viss par iestāšanos LSPA: uznemsana.lspa.lv

BAKALAURA PROGRAMMAS

29.augustā, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, no pulksten 9:00 – 10:00, varēs pieteikties studijām pilna laika klātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Studiju programmas “Sporta zinātne” reflektantiem tajā pašā dienā – 29.augustā, no pulksten 10:00 – 12:00, būs jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā. Studiju līgumu slēgšana notiks arī 29.augustā, no pulksten 12:00 – 14:00. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums - 4 gadi. 
______________________________________________

29.augustā, no pulksten 9:00 – 10:00, pieteikumus varēs iesniegt arī studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmā – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija”. Studiju ilgums – 4,5 gadi.
Studiju līgumu slēgšana notiks 29.augustā, no pulksten 12:00 – 14:00. Nepilna laika programmās studijas notiek tikai par maksu. Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā NAV jākārto.

Nepilna laika neklātienē "Sporta zinātne" studijas notiek trijās darba sesijās - rudens, ziemas un pavasara. Katra sesija ilgst 3 nedēļas klātienē LSPA telpās. Mācības notiek pilnu darba dienu, aptuveni no pulksten 8.15 - 17.00, saskaņā ar nodarbību grafiku.

Nepilna laika klātienē, programmā "Fizioterapija", studijas notiek:
1. kursam – pirmdienās, otrdienās
2. kursam – otrdienās, trešdienās
3. un 4. kursam – trešdienās, ceturtdienās.
Abas studiju dienas mācības notiek pilnu darba dienu, aptuveni no pulksten 8.15 - 17.00, saskaņā ar nodarbību grafiku.

PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMA

29. un 30.augustā, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, no pulksten 10:00 – 16:00, pieteikumus varēs iesniegt studijām pirmā līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Studiju ilgums – 2 gadi. Studiju līgumu slēgšana notiks 29. un 30.augustā, no pulksten 16:00 – 17:00.

MAĢISTRA un DOKTORA PROGRAMMAS

Dokumentu pieņemšana profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” notiks 22.augustā, no pulksten 12:00 – 18:00. Iestājpārbaudījums 24.augustā, no pulksten 12:00 - 14:00. Studiju līgumu slēgšana – 24.augustā, no pulksten 14:00 – 16:00.
KONTAKTI
- Profesionālā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Veselības aprūpes speciālists sportā" direktore Evita Dubiņina, e-pasts: 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
______________________________________________

Savukārt 29.augustā LSPA notiks papildus studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”. Dokumentu iesniegšana no pulksten 10:00 – 16:00.

Iestājpārbaudījums:
-DOKTORA programmā “SPORTA ZINĀTNE” 30.augustā, no pulksten 12:00 - 14:00.
-MAĢISTRA programmā “Sporta zinātne” 31.augustā, no pulksten 14:00 – 16.30.

Tajā pašā dienā, pēc iestājpārbaudījuma, studiju programmu reflektanti varēs iepazīties arī ar konkursa rezultātiem un noslēgt studiju līgumus.

KONTAKTI
- Maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova - 29195694, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
- Profesionālā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Sporta zinātne" direktore Inga Liepiņa - 67799525, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Uz drīzu tikšanos LSPA!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv