Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA HANDBOLISTI SIEVIEŠU UN VĪRIEŠU KONKURENCĒ SPĒLĒ LATVIJAS HANDBOLA ČEMPIONĀTA FINĀLĀ!
LSPA HANDBOLISTI SIEVIEŠU UN VĪRIEŠU KONKURENCĒ SPĒLĒ LATVIJAS HANDBOLA ČEMPIONĀTA FINĀLĀ! Drukāt
Trešdiena, 18 maijs 2022 15:07

280514345 5080570201979870 2643039083147173551 n"ASK Zemessardze"/LSPA komanda 16.maijā Rīgā svinēja uzvaru "SynotTip" handbola virslīgas pusfināla otrajā spēlē, iekļūstot Latvijas Handbola čempionāta finālā. Savukārt 15.maijā Latvijas Handbola čempionāta sievietēm finālā iekļuva LSPA handbolistes. Sveicam un lepojamies!

"ASK Zemessardze"/LSPA komandas sastāvā spēlē tikai Nacionālo bruņoto spēku karavīri, zemessargi un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, kā arī divi iekšlietu sistēmas darbinieki. Mūsu komanda 16. maijā, spraigā cīņā, uzvarēja vienību "Ogre/Hydrox", tādējādi izcīnot uzvaru "SynotTip" handbola virslīgas pusfināla otrajā spēlē un iekļūstot finālā. Jau tuvākajā laikā notiks “zelta spēles” par Latvijas handbola čempionu titulu.

Fināla sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām. "ASK Zemessardze"/LSPA pretinieiki būs handbolisti no Dobeles komandas “TENAX”.

Jau ziņots, ka 16. maija "ASK Zemessardze"/LSPA mājās ar 34:32 (17:18) uzveica "Ogre"/"Hydrox" vienību, sērijā līdz divām uzvarām panākot 2-0.

Uzvarētājiem septiņus vārtus guva Ingus Kristiāns Jonuška, pa četriem vārtiem - Gints Greikšs, Dmitrijs Petuhovs un Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs.

Nākamā spēle "ASK Zemessardze"/LSPA gaidāma 21.maijā Dobelē, kur tā spēkiem mērosies ar mājiniekiem – handbola komandu Dobeles “Tenax”. 1. vietu komanda iegūs sērijā līdz trīs uzvarām, līdz ar to atkarībā no uzvaru skaita bez sestdien paredzētās spēles var notikt vēl četras. Tuvāko spēļu datumi ir 28. un 29. maijā.

ASK Zemessardze/LSPA komandā 16.maijā spēlēja – Ingus Kristiāns Jonuška 7, Gints Greikšs 5, Dmitrijs Petuhovs 5, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs 4, Roberts Zvejnieks 3, Kristiāns Kelerts 3, kapteinis/treneris Kristers Rihards Ozols 3, Raitis Puriņš 2. Komandas ilglaicīgais treneris Andris Ulāns.

Toties sieviešu handbola virslīgas izšķirošajās pusfinālu spēlēs, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) dāmu komanda divu spēļu summā izcīnīja uzvaras un nodrošināja  vietu finālā, kur spēkiem mērosies ar spēlētājām no komandas ”Latgols”.

Rihards Leja, LSPA komandas treneris, doktorants, docētājs: “Vēlos pateikties pusfinālu spēļu pretiniecēm par sīvo cīņu. Pretim bija fiziski aktīva komanda, kas arī mūs piespieda aizvadīt ļoti fizisku, pat agresīvu, handbolu. Tajā skaitā arī spēles temps bija ātrs. Divas spēles divās dienās – šāds handbols prasa daudz.
Uz šīm spēlēm mēs bijām izdarījuši savu mājasdarbu – bijām gatavi taktiski, un par to prieks. Mūsu kļūdas veidojas no sasteigtiem lēmumiem, kas balstās uz emocijām – tās mūsu komandai ir lielākais šķērslis: cīņa ar sevi, jo kļūdas būs vienmēr, bet, kā tiksim tam pāri, tas nosaka sniegumu laukumā.
Visu sezonu esam aizvadījuši spēles ar mainīgu sastāvu, brīžiem pat tikai septiņu cilvēku sastāvā, dodoties uz spēli, tādēļ arī tik nestabils sniegums regulārajā sezonā. Prieks, ka sezonas noslēgumā meitenes ir mobilizējušās un varam cīņas aizvadīt ar pilnvērtīgām maiņām. Komanda šajās ceturtdaļfinālu un pusfinālu spēlēs ir pierādījušas laukumā, ka ir cienīgas būt finālā. Tāpat apveicu SK “Latgols” ar vietu finālā! Varam līdzvērtīgi cīnīties ar šo komandu. Analizēsim spēles un skatīsimies, ko spējam likt pretim.”

LSPA komandā 15.maijā spēlēja: Kristīne Dzenīte 11, Anna Pudovska 7, Evija Daukšte 5, Egita Kiršteina 2, Līga Bīriņa 1, Agrita Bērtiņa 1. Komandas treneris Rihards Leja.

Zelta spēles mūsu meitenēm gaidāmas 21.maijā Ludzā un 28.maijā Rīgā.

Turam īkšķus par abām komandām!

Ogres Zinas280482669 351360813649006 6842073233491803788 n Ogres zinas 2

 

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
29445209
Foto: Ogres Ziņas un Latvijas Handbola federācija

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv