Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELO PĀRGĀJIENA ORGANIZĒŠANU MĀRUPĒ
REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELO PĀRGĀJIENA ORGANIZĒŠANU MĀRUPĒ Drukāt
Piektdiena, 24 septembris 2021 00:00

Š.g. 24.septembrī LSPA kvalifikācijas “Rekreācijas speciālists” 4.studiju gada studenti sadarbībā ar Slēpošanas katedras docētāju asoc. prof. Ivaru Kravali, devās praktiskā studiju velo pārgājienā „Simtgades velo brauciens 2021”. Velo pārgājiens norisinājās Pierīgā - Mārupē, braucot gan pa dzīvojamo māju rajoniem, gan meža ceļiem 13 velo pārgājiena dalībnieki veica 55 km garu maršrutu.

Pārgājiena laikā studenti praktizēja ceļu satiksmes drošības noteikumu ievērošanu un drošības tehnikas pielietošanu, kas jāievēro, braucot pa dažāda seguma, kvalitātes un reljefa ceļiem, kā arī praktiskā veidā apguva velo pārgājiena organizēšanas pamatprincipus.

Velo pārgājiens sākās ar dalībnieku pulcēšanos Latviešu strēlnieku laukumā Rīgā un tālāk ceļš veda līdz Mārupei. Pirmais apskates objekts bija Mārupes dome, kur velo pārgājiena dalībnieki uzzināja interesantus faktus par Mārupi. Tālāk braucot, tika apskatīts ūdenstornis. Pēc tam ceļš veda uz Mārupes BMX trasi, kas no putna lidojuma izskatās kā brokastu pārslu trauks ar karoti. Pēc nelielām pusdienām brauciens turpinājās līdz Titurgas ezeram un tālāk uz lidmašīnu vērotavu. Mājup ceļam velo pārgājiena dalībnieki izmantoja veloceliņu Mārupītes krastos ar nelielu atpūtas brīdi pie Māras dīķa.

Velo pārgājiens, kas norisinājās saulainos un siltos laika apstākļos, noslēdzās Uzvaras parkā. Paldies visiem dalībniekiem par kopā pavadīto laiku, par pozitīvo gaisotni un iespēju pilnveidot savas prasmes šāda veida praktisko rekreācijas pasākumu organizēšanā un norisē!

Informāciju sagatavoja:

LSPA 4.studiju gada studente, topošā rekreācijas speciāliste Eilīna Antapsone

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv