Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Aktualizēts 26.11.2020. PAR LSPA PRAKTISKO NODARBĪBU ORGANIZĒŠANU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ, NO 26.NOVEMBRA
Aktualizēts 26.11.2020. PAR LSPA PRAKTISKO NODARBĪBU ORGANIZĒŠANU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ, NO 26.NOVEMBRA Drukāt
Ceturtdiena, 26 novembris 2020 09:58

Studiju organizesana no 3 novembraInformācija precizēta saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 2020.gada 25.novembra izdoto rīkojumu, kas papildina praktisko nodarbību organizēšanas kārtību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ārkārtējās situācijas laikā un nosaka jaunus ierobežojumus augstākās izglītības programmu praktiskās daļas apguvei klātienē - turpmāk vienā telpā uzturas ne vairāk kā 10 izglītojamie.
Labota aktualitātes 2. un 5. rindkopa (marķēts ar sarkanu).

LSPA vadība informē, ka 24.novembrī Ministru kabineta ārkārtas sēdē pieņemts lēmums un veikti grozījumi  Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (MK noteikumi nr.655 grozīts punkts 5.13.2.4. - augstākās izglītības programmu praktiskās daļas apguvi, kura nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei un kuru nav iespējams veikt attālināti, ja klātienē vienā telpā uzturas ne vairāk kā 10 izglītojamie, un klīnisko praksi rezidentūrā.)

Cienījamie LSPA Studenti, Docētāji un Darbinieki!

Līdz ar to, sākot ar 2020.gada 3.novembri līdz semestra beigām - 2021.gada 7.februārim, LSPA studiju darbs, galvenokārt, notiks attālināti, izņemot praktiskās nodarbības un laboratorijas darbus visās studiju programmās, kurām nepieciešama LSPA infrastruktūra un tehniskais nodrošinājums.

No 2020.gada 25.novembra līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām, praktiskās nodarbības, laboratorijas darbi klātienē notiek mazās grupās - ne vairāk kā desmit (10) VIENAS STUDIJU GRUPAS studējošie, vai attālināti  - saskaņā ar nodarbību sarakstu, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības (informēšana, distancēšanās, higiēna, personas veselības stāvokļa uzraudzība).

Teorētiskās nodarbības/lekcijas no 26.oktobra, notiek ATTĀLINĀTI visās studiju programmās.

Lūdzam sekot izmaiņām studiju un darba procesā, kas tiek sūtītas LSPA e-pastos no studiju programmu direktoriem un izglītības darba speciālistiem, kā arī sekot izmaiņām nodarbību sarakstos.

LSPA Darbinieki (tai skaitā docētāji) no 2020.gada 3.novembra līdz 2021.gada 7.februārim organizē darba procesu daļēji attālināt, galvenokārt ārpus LSPA telpām. Darbinieki (tai skaitā docētāji) drīkst izmantot LSPA telpas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tajos gadījumos, kad attālinātu darbu nevar nodrošināt ārpus LSPA telpām un arī, kad to paredz docētāju organizēto praktisko nodarbību grafiks.

No 26.oktobra, ierodoties LSPA telpās:
 1. Apmeklētājiem, studējošajiem un darbiniekiem ir pienākums izmērīt temperatūru, izmantojot pie galvenās ieejas durvīm novietoto ierīci un paaugstinātas temperatūras gadījumā nekavējoties atstāt LSPA telpas, par savu prombūtni informējot atbildīgo personu attālināti, nosūtot e-pastu;

 2. Studējošajiem ir pienākums pēc LSPA personāla pieprasījuma uzrādīt studējošā apliecību (ISIC vai skenētu studiju līgumu un personas identitāti apliecinošu dokumentu);

 3. Apmeklētājiem ir pienākums reģistrēties žurnālā pie LSPA A un B korpusu ieejas dežuranta;

 4. LSPA koplietošanas telpās, kur iespējama apmeklētāju, studējošo un darbinieku saskarsme ar citām studiju grupām un darbiniekiem, visiem ir pienākums lietot sejas aizsargmaskas.

Vienlaikus atgādinām, ka jau šobrīd:

- LSPA organizē studējošo izglītības procesu galvenokārt attālināti, ievērojot Covid-19 ierobežošanai noteiktos pamatprincipus (informēšana, distancēšanās, higiēna,  personas veselības stāvokļa uzraudzība);

- Prakses organizē klātienē vai attālināti, ievērojot prakses norises vietas noteiktās prasības;

- Ārvalstu studējošajiem, kuri ierobežojumu dēļ nevar ierasties klātienē, studijas tiek organizētas attālināti.

Personu veselības stāvokļa uzraudzība:

- Klātienē LSPA nedrīkst atrasties personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai persona, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai obligātā izolācija,

- Studējošiem par ierobežojumu ierasties klātienē nekavējoties jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis (e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.67799522), kurš veic studējošo uzraudzību, vai Studiju departamenta prombūtnes laikā -  Izglītības metodiķe Ieva Vītola (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

- Ja darbinieks/studējošais ir atgriezies vai šķērsojis valsti, uz kuru SPKC nerekomendē braukt un/vai ir noteikta pašizolācija, tad pēc atgriešanās LSPA telpās ienākt aizliegts. Studējošajam par šādu faktu jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis.

- Darbiniekam un studējošajam, kuram ir apstiprināta Covid-19 saslimšana stingri jāievēro karantīna mājās un LSPA telpās atļauts atgriezties tikai ar ārsta norādījumu (kad ārsts ir noslēdzis darbnespējas lapu).

Higiēnas prasības:

- LSPA katedru personāls nodrošina katedras pārvaldībā esošo telpu vēdināšanu, ne retāk kā ik pēc 2 stundām uz vismaz 15 minūtēm (piemēram katru starpbrīdi),

- LSPA nodrošina telpu atbilstību epidemioloģiskās drošības prasībām (regulāri veic telpu uzkopšanu, nodrošinot nepieciešamo dezinficēšanu, tīra visas koplietošanas virsmas (piemēram, durvju rokturus, galdu virsmas, krēslu atbalsta virsmas, virsmas tualetēs, ūdens krānus u.c.) saskaņā ar SPKC ieteikumiem un kontrolē to īstenošanu.

LSPA Bibliotēka studējošajiem un darbiniekiem ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tai skaitā obligātu sejas aizsargmasku lietošanu. Bibliotēkas vadītāja organizē bibliotēkas darbu, nodrošinot studējošajiem un docētājiem nepieciešamo resursu pieejamību.

Oficiālā valsts informācija par ārkārtas situāciju #koronavīruss – aktualitātes, ieteikumi, statistika

Aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, distancēties, mazgāt rokas un lietot sejas aizsargmaskas, lai pēc 15.novembra studijas LSPA atgrieztos klātienē vismaz iepriekšējā līmenī!

Saskaņā ar LSPA rektorātā lemto,
informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv