Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKTORS: ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀ TURPINĀM STRĀDĀT KATRS SAVĀ DARBA POZĪCIJĀ
LSPA REKTORS: ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀ TURPINĀM STRĀDĀT KATRS SAVĀ DARBA POZĪCIJĀ Drukāt
Ceturtdiena, 02 aprīlis 2020 11:25

Juris Grants Foto Romans Koksarovs f64 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors profesors Juris Grants Valstī izsludināto ārkārtējo situāciju vērtē kā jaunu un līdz šim neizmantotu iespēju laiku. “Šajās dienās esam negaidīti un ļoti strauji pārgājuši uz attālinātu komunikāciju un studiju procesu. Saprotams, ka mums visiem tas ir neplānots pavērsiens. Jāsaglabā miers un jāturpina strādāt katram savā darba pozīcijā.”

“Jau tagad vēlos pateikties visiem Akadēmijas docētājiem, darbiniekiem un studentiem , kuri pašaizliedzīgi un godprātīgi veic savu darbu, piemērojoties jaunajiem apstākļiem, kas prasa lielāku pašmotivāciju un pašdisciplīnu, bet vienlaikus sniedz arī rezultātus, kas šobrīd daļēji nodrošina studiju procesu,” uzsver Rektors.

Rektors arī norāda, ka detalizētāka informācija par situāciju Valstī gaidāma nākamnedēļ, kad valdība lems par turpmākajiem soļiem un iespējamu ārkārtējās situācijas pagarināšanu uz laiku līdz trim mēnešiem: “Atkarībā no Valdībā pieņemtajiem lēmumiem, arī LSPA organizēs tālāko akadēmisko darbu, bet jau šobrīd gatavojamies ārkārtējās situācijas pagarināšanai.”

Grants arī uzsver, ka, sākoties ārkārtējajai situācijai, studijas LSPA operatīvi nodrošinātas attālināti. Aptaujājot studējošos ir noskaidrots, ka studējošie ir gatavi šādai studiju formai teorijas apguvē, bet jāturpina meklēt optimāli risinājumi praktisko nodarbību organizēšanā attālināti. Savas pielāgošanās spējas un digitālās prasmes apliecinājis arī akadēmiskais personāls. Daudzi docētāji atsvaidzina un papildina savas digitālās sazināšanās prasmes, lai attālināti kontaktētos ar studējošajiem un kolēģiem.

“Dažu dienu laikā, studiju prorektorei un katedru vadītājiem bija jāpārskata nodarbību organizācija un pieejamība. Dažiem kolēģiem un studējošajiem pielāgoties bija grūtāk, lai uzsāktu digitālo rīku lietošanu, bet kopīgiem spēkiem mums tas izdevies. Pateicoties profesionālai IT speciālistu komandai esam izveidojuši savu LSPA attālinātās mācības nodrošināšanas sistēmu, kas tiešsaistē palīdz sazināties ar studentiem un kolēģiem.

Vēlreiz gribu pateikties ikvienam docētājam kas pārstrādā un pielāgo studiju materiālus, nodrošinot studiju pieejamību mūsu studentiem attālinātā veidā, kā arī darbiniekam administrācijā un saimniecības daļā, kuri rūpējas par Akadēmijas darba nepārtrauktību,” uzsver Rektors.

Saglabāsim mieru un būsim veseli!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv