Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PAR STUDIJU UN DARBA KĀRTĪBU LSPA NO 13. MARTA LĪDZ 14. APRĪLIM
PAR STUDIJU UN DARBA KĀRTĪBU LSPA NO 13. MARTA LĪDZ 14. APRĪLIM Drukāt
Piektdiena, 13 marts 2020 19:03

Par studiju kartibu 20 20Lai mazinātu koronavīrusa “Covid-19” inficēšanās riskus Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, studējošajiem, strādājošajiem un apmeklētājiem, laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtraukts studiju process klātienē un veikti apmeklētāju ierobežojumi. Lēmums pieņemts saskaņā ar Latvijas valdības 12. marta lēmumu Valstī izsludināt ārkārtas stāvokli, lai ierobežotu “Covid-19” izplatību.

NOTEIKTAJĀ LAIKA POSMĀ LSPA IEVIEŠ ŠĀDUS EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PASĀKUMUS:

1. Laikā no 2020.gada 13. marta līdz 14. aprīlim atceļ visas klātienes studiju nodarbības un lekcijas, nodrošinot studiju procesu attālināti.

2. Studiju procesu organizē attālināti, izmantojot Skype, LSPA Kursu vadības un e-pastu sistēmu, kā arī citus digitālos komunikācijas formātus, piemēram, digitālo platformu WhatsApp.

3. Apmeklētājiem slēdz LSPA bibliotēku līdz turpmākam rīkojumam.

4. Administratīvie darbinieki turpina darbu, pēc iespējas izvairoties no tiešiem kontaktiem, līdz turpmākam rīkojumam.

5. LSPA studējošie un darbinieki regulāri (trīs reizes dienā – no rīta, pusdienlaikā un vakarā) pārbauda savus LSPA e-pastus un LSPA mājaslapu www.lspa.lv, lai sekotu aktuālajai informācijai studiju procesa un darba organizēšanā.

Aicinām būt atbildīgiem, ievērot visas piesardzības normas, mazgāt rokas, sekot līdzi savam veselības stāvoklim un rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskus pasākumus, kā arī ievērot Slimības profilakses un kontroles centra ieteikumus.

LSPA rektors, profesors Juris Grants 2020.gada 12.martā izdevis rīkojumu Nr. 38 “Par darba režīmu un studiju procesu LSPA ārkārtas situācijā”.

OFICIĀLĀ VALSTS INFORMĀCIJA PAR ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU #KORONAVĪRUSS – AKTUALITĀTES, IETEIKUMI, STATISTIKA

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv