Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SĀKOT AR 13. MARTU, STUDIJU PROCESS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI. STUDENTIEM AKADĒMIJĀ NAV JĀBŪT.
SĀKOT AR 13. MARTU, STUDIJU PROCESS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI. STUDENTIEM AKADĒMIJĀ NAV JĀBŪT. Drukāt
Ceturtdiena, 12 marts 2020 20:09

Attalinatas macibas 2020 martsSaskaņā ar 2020. gada 12. marta Krīzes vadības padomes lēmumu - valstī izsludināt ārkārtas situāciju un pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), sākot no piektdienas – 13. marta, līdz 14. aprīlim atceļ visas klātienes studiju nodarbības un lekcijas, nodrošinot studiju procesu attālināti. LSPA vadība studentus un docētājus par tālāko rīcību informēs Akadēmijas individuālajos e-pastos un komunikācijas kanālos.

Piektdienas – 13. marta, laikā tiks sagatavota informācija par tālāko rīcību saistībā ar studiju, pētniecības un administrācijas darbu LSPA.

Izglītības un zinātnes ministrija: Līdz 14. aprīlim valstī pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs.

Ministru kabineta rīkojums Nr. 103, 2020. gada 12. martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Aicinām būt apdomīgiem, ievērot visas piesardzības normas, mazgāt rokas, sekot līdzi savam veselības stāvoklim un rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskus pasākumus!

Saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta un prorektores Andras Fernātes rīkojumu,
informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv