Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA VADĪBAS UN KOMUNIKĀCIJU ZINĀTNES KATEDRAS VADĪTĀJA SIGNE LUIKA UZSTĀJAS LATVIJAS SPORTA KONFERENCĒ "SPORTS VAR"
LSPA VADĪBAS UN KOMUNIKĀCIJU ZINĀTNES KATEDRAS VADĪTĀJA SIGNE LUIKA UZSTĀJAS LATVIJAS SPORTA KONFERENCĒ "SPORTS VAR" Drukāt
Pirmdiena, 10 februāris 2020 11:48


85199036 515953149333313 8997544632116051968 oLSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedras vadītāja asociētā profesore Signe LUIKA 8. februārī uzstājās Latvijas sporta entuziastu konferencē “SPORTS VAR”, lai ar vairāk nekā 1300 konferences  dalībniekiem dalītos zināšanās un pieredzē par sporta organizācijas vadīšanu.

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notikušajā konferencē varēja uzzināt par talantu izaugsmi, motivāciju, līderību, komandas vadību, sporta mārketingu, partnerību un citām aktuālām tēmām, informēja pasākuma organizatori.

Konferencē "Sports VAR" uzstājās sporta jomas profesionāļi, sabiedrības līderi, sporta ārsti, sportisti, viņu vidū FIA Eiropas rallijkrosa čempions Reinis NITIŠS, pasaules čempions fitnesā Māris ŠVEIDUKS, sporta ārste Sandra ROZENŠTOKA, šovmenis Renārs ZELTIŅŠ, "Life Fitness Academy" galvenais treneris Kīts SMITS, Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis KAZAKEVIČS, sporta žurnālists Reinis OŠENIEKS, riteņbraucējs Igo JAPIŅŠ un citi.

Pasākums pulcēs vairāk nekā 1300 sporta vadītāji, treneri, skolotāji, sportisti, publiskā sektora, biedrību un uzņēmumu pārstāvji, kā arī liels skaits esošo un bijušo LSPA studentu un darbinieku.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Konferences organizētāju publicitātes foto

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv