Uz sākumu Jaunumi Studentiem REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELOPĀRGĀJIENU ORGANIZĒŠANU OGRES ZILAJOS KALNOS
REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST VELOPĀRGĀJIENU ORGANIZĒŠANU OGRES ZILAJOS KALNOS Drukāt
Trešdiena, 16 oktobris 2019 10:12

61C3BC97-80F0-4637-BB76-4212314458F8 213.oktobrī LSPA rekreācijas kvalifikācijas 4.kursa studenti sadarbībā ar Slēpošanas katedras docētājiem – asoc. prof. Ivaru Kravali, devās praktiskā studiju velo pārgājienā ''Ogres Zilie kalni”, kur pa meža ceļiem pieveica 30 km. garu distanci.

Neskatoties uz grūto maršrutu un drēgno laiku, 12 velo pārgājiena dalībnieki pārbaudījumu veiksmīgi paveica. Studenti atzīst, ka velobrauciens bija praktiski izglītojošs veids, kā atpūtināt prātu no ikdienas stresa, iepazīt Latvijas skaisto dabu un iegūt jaunas zināšanas velo pārgājienu organizēšanā.

Maršruta pirmais apskates objekts bija Dubkalnu karjers. Tālāk ceļš aizvijās uz Zilo kalnu skatu torni no kura pavērās krāšņi rudenīgais skats uz Zilo kalnu dabas parku. Braucienam turpinoties,  tika praktizētas dažādas āra aktivitāšu spēles un organizētas pusdienas, kā arī apmeklēts Dubkalnu skatu laukums.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos velopārgājienā!

Rakstu un foto sagatavoja:
LSPA 4.
kursa studente Līga Svetlova

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv