Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes RUMBA/LSPA BASKETBOLISTI LATVIJAS BASKETBOLA ALTERNATĪVĀS LĪGAS ČETRKĀRTĒJIE ČEMPIONI
RUMBA/LSPA BASKETBOLISTI LATVIJAS BASKETBOLA ALTERNATĪVĀS LĪGAS ČETRKĀRTĒJIE ČEMPIONI Drukāt
Trešdiena, 17 aprīlis 2019 23:47

Latvijas Basketbola alternatīvās līgas (LBAL) 2018./2019.gada sacensību sezona norisinājās no 2018.gada 18.oktobra līdz 2019.gada aprīlim. Šogad sacensības izvērtās interesantas, jo vadošo komandu sportiskais sniegums bija līdzvērtīgāks un vairākas komandas čempionāta noslēgumā pretendēja uz LBAL čempionu godu.

LBAL 2019 čempioni

No kreisās: RUMBAS prezidents Viktors Piļkēvičs, Mārtiņš Šteinbergs, Andris Stukāns, Guntars Dīķis, Jānis Leimanis, Valts Dambergs, Kristaps Druva, Jēkabs Bitenieks, Ainārs Tomašs, treneris Jānis Rimbenieks, Arvis Savčenko, Kaspars Zālītis (komandā spēlēja arī Rihards Rusanovs, Artūrs Turiks un Nauris Miezis)

RUMBA/LSPA vīriešu basketbola komanda, kuras pamatsastāvu veido mūsu Akadēmijas studenti un absolventi, regulāro čempionātu noslēdza 1.vietā, 22 spēlēs izcīnot 20 uzvaras un piedzīvojot zaudējumu tikai 2 spēlēs.

2019.gada 11.aprīlī FINAL 4 turnīra pusfināla spēlē ar rezultātu 87:82 tika uzvarēta BK Alsviķi/Steelconstructor komanda un nodrošināta vieta finālā cīņai par čempionu titulu. Sestdien, 13.aprīlī Mārupes Sporta centra zālē finālspēlē ar rezultātu 74:61 tika pieveikta BK Salaspils komanda un ceturto gadu pēc kārtas izcīnīts LBAL čempionu tituls.

Sacensību noslēguma svinīgajā apbalvošanas pasākumā par FINAL 4 vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts mūsu komandas kapteinis 3.studiju gada students Kaspars Zālītis. Savukārt, vēl viens mūsu komandas līderis Arvis Savčenko saņēma balvu kā labākais spēlētājs cīņā pie groziem.

Izcīnot LBAL čempionu titulu, RUMBA/LSPA komanda ieguva tiesības pārstāvēt Latviju Starptautiskās Amatieru basketbola līgas (International Amateur Basketball League) sacensībās, kas norisināsies no š.g. 30.maija līdz 2.jūnijam Tbilisi, Gruzijā. Šajās sacensībās piedalās amatieru komandas no Lietuvas, Ukrainas, Zviedrijas, Gruzijas un Latvijas.

Komanda pateicas SIA zinātniskās ražošanas firmas “Rumba” prezidentam Viktoram Piļkēvičam, par finansiālo atbalstu, lai nodrošinātu komandas startu sacensībās!

Informāciju sagatavoja:
LSPA docents Jānis Rimbenieks
Vairāk informācijas:
www.LBAL.lv   un  
https://www.facebook.com/search/top/?q=lbal&epa=SEARCH_BOX

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv