INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2018.gada 1.novembrī Drukāt
Pirmdiena, 10 decembris 2018 13:59

1.   Sporta daļas vadītāju un Sporta kluba valdes priekšsēdētāju doc. S.SAULĪTI par sporta darbu akadēmijā2017./2018.ak.gadā. Apstiprināts Senāta lēmums Nr. 4 “Par sporta darbu LSPA 2017./2018.ak.gadā”, sporta darbs novērtēts kā atbilstošs prasībām /lēmums un atskaite pielikumā/.

2.   Bibliotēkas vadītāja M.ZAĻŪKSNE iepazīstināja ar izstrādāto Bibliotēkas krājuma komplektēšanas un organizācijas politiku 2018. – 2022.gadam /pielikumā/. Bibliotēkas vadītāja aicina docētājus būt aktīvākiem un ieteikt literatūru, kuru būtu nepieciešams iepirkt. Apstiprināta Bibliotēkas krājuma komplektēšanas un organizācijas politika 2018. – 2022.gadam.

3.   Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre A.KURKINAITE iepazīstinājaar Uzņemšanas komisijas darba plānu 2018./2019.ak.gadam /pielikumā/. Uzmanība galvenokārt pievērsta informācijai un reklāmai par uzņemšanu.

4.   Apstiprināti Uzņemšanas noteikumi profesionālās pilnveides izglītības programmā «Pamatzināšanas sporta trenera «C» kategorijas sertifikāta iegūšanai» 2019.gadā. Kursantu kuratore šogad būs Diāna Rutks arī Rutkis.

5.   Apstiprinātas katedru slodzes 2018./2019.ak.gadam, ar nosacījumu – koriģēt un akcentēt zinātniskā darba noslodzi.  

6.   Apstiprināts Senāta lēmumu Nr. 5 «Par strukturālām reformām» un grozījumi LSPA shematiskajā struktūrā /pielikumā/.

7.   Apstiprināts Nolikums par treneru – pedagoģisko prakšu bāžu metodiķu tālākizglītību /pielikumā/.      

8.   Apstiprināti grozījumi nolikumos: «LSPA Fizioterapijas nodaļas nolikums», «Nolikums par noslēguma pārbaudījumiem profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā “Fizioterapija””, «Nolikums par studiju uzsākšanas kārtību LSPA vēlākos studiju posmos» /pielikumā/.      

9.   Apstiprināts Senāta lēmums Nr. 6 «Par Studiju virzienu padomju sastāvu» /pielikumā/.      

10. Senāts nolēma apbalvot ar goda nosaukumu «LSPA patriots» par paliekošu ieguldījumu LSPA attīstībā, augstskolas slavas un prestiža veicināšanā un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienu: prof. J.Lanku, prof. V.Lāriņu, asoc.prof. L.Saivu, doc. B.Luiku, LSFP pārstāvi A.Kalniņu.

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv