INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2018.gada 30.augustā Drukāt
Otrdiena, 18 septembris 2018 07:51

INFORMĀCIJA

par Profesoru padomes sēdi 2018.gada 29.augustā

Par LSPA Profesoru padomes priekšsēdētāju apstiprināts prof. Juris Grants, Profesoru padomes sēdē par asociētajām profesorēm ievēlētas Inga LIEPIŅA un Ingrīda SMUKĀ.

INFORMĀCIJA

par SENĀTA sēdi 2018.gada 30.augustā

1. Senāta sēdē amatos ievēlēti :

Ivars KRAVALIS par Studiju departamenta vadītāju;

Leonīds ČUPRIKS par Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras vadītāju;

Sergejs SAULĪTE par Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docentu;  

Krišjānis KUPLIS par Vieglatlētikas katedras lektoru.

2. Studiju departamenta vadītājs asoc.prof. I.Kravalis sniedza 2018./2019.akad.gada pavasara sesijas rezultātu izvērtējumu /informācija Senāta lēmumā/. Apstiprināts Senāta lēmums Nr. 1 ”Pavasara sesijas rezultātu izvērtējums 2018./2019.akad.g.”.

3. Apstiprināts Nolikums par reģistrāciju pilna laika studijām studiju virzienu «Izglītība, pedagoģija, sports» un «Veselības aprūpe» profesionālā bakalaura , profesionālā maģistra, akadēmiskā doktora studiju programmās un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā LSPA 2018./2019.ak.gadā».

4. Iekšējās kvalitātes nodrošināšanas sistēmas vadības centra vadītājs prof. U.Grāvītis informēja par LSPA absolventu aptauju 2018.gadā.

5. 2018./2019.ak.gadā darbā pieņemti viesdocētāji: par viesprofesoru Teorijas katedrā Uldis ŠVINKS, par asociēto viesprofesori Vadības katedrā Tatjana TAMBOVCEVA, par asociēto viesprofesori Anatomijas katedrā Maija DZINTARE,par asociēto viesprofesori Anatomijas katedrā Oksana KOĻESOVA,par asociēto viesprofesori Slēpošanas katedrā Laima SAIVA, par asociēto viesprofesoru Sporta spēļu katedrā Andris SPUNDE,par docentu ar Teorijas katedras vadītāja pienākumiem Uģis CIEMATNIEKS, par viesdocentu Vieglatlētikas katedrā Verners MACKARS, par viesdocenti Vadības katedrā Līvija ZEIBERTE, par viesdocentu Vadības katedrā Juris BAUMANIS,   par viesdocenti Sporta spēļu katedrā Daina KREPŠA, par viesdocentu Sporta spēļu katedrā Vladimirs LAPIŅŠ,         par viesdocenti Vingrošanas katedrā Ļubova MAĻARENKO, par vieslektori Sporta medicīnas katedrā Evita DUBIŅINA, par vieslektori Anatomijas katedrā Zane ŠMITE, par vieslektori Sporta spēļu katedrā Aleksandra TIHOVSKA, par vieslektoru  Vieglatlētikas katedrā Gunārs ANDERSONS, par viesasistentu Sporta spēļu katedrā Rihards LEJA, par viesasistentu Informātikas katedrā Raivo SAULGRIEZIS, par viesasistentu Sporta medicīnas katedrā Kalvis POGULIS, par vadošo viespētnieku Sporta zinātnes daļā Viesturs KRAUKSTS.

8. Apstiprinātas akadēmijas   darbinieku   algas 2018./2019.ak.gadam.

9. Apstiprinātas izmaiņas grafikos 3.studiju gadam.

10. Aktualizēti LSPA attīstības plāni, ar kuriem Senāta locekļus iepazīstināja studiju prorektore prof. A.Fernāte.

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv